| Kontakt | Španělský mastin | Výstavy | Registrace-vložení odkazu zdarma | TVORBA WWW STRAN

plemena psů podle abecedního pořádku:

A | B | C | Č | D | E | F | G | H |CH | I | J | K | L | M | N | O; | P | R | Ř | S | Š | T | U | V | W | X | Y | Z | Ž


B:

Chovatelská stanice bobtailů. Bobtail je pastevecký pes původem z Anglie. Má výbornou povahu-není agresivní, je inteligentní, klidný, vyrovnaný, má rád lidi a děti. Jeho ozdobou je dlouhá srst, která ovšem vyžaduje trochu péče.Jednou za dva až tři týdny se musí pročesat-záleží na hustotě a typu srsti. Naším změrem je odchovávat čistokravná štěňata, která jsou zdravá a odpovídají standardu FCI.

Sme malá chovateľská stanica a doteraz sme odchovali 7 vrhov bobtailov. Neuznávame chov v kotcoch a klietkach, naši psy žijú spoločne s nami. Aktívne sa venujeme výstvám u nás a v zahraničí.

Boerboel je náš parťák,kamarád,společník a ochránce celé rodiny! Klademe důraz nejen na exteriér, ale především na zdraví a povahu!!!

Nové malé nelínající plemeno ze skupiny bichonků,dovozy z Ruska,..

Malé, nelínající, mírumilovné plemeno.

Krásná štěňátka s PP. Malý přítulný pokoják. Bílá nadýchaná srst, nelíná. Odchov v bytě.

Do naší rodiny patří i dvě úžasné fenečky - bílé boloňáčky a občas i štěňátka.

Chov boloňských psíků a Cotona de Tuléar

Zabývám se pouze chovem bílých boloňských psíků s průkazem původu.

Zabýváme se chovem boloňských psíků od roku 1997 a štěňátka z našeho chovu jsou na výstavách úspěšná

Chovámé boloňáčky.Chovná fena - Judy Valašské hory (výborná 1, VTM). Štěňata měla již dvakrát a další plánujeme na jaře 2007.

 

Ponúkam na krytie mohutného tmavočerveného psa:Attilu z červeného údolia:CAJC,8xCAC,Res.CACIB,BOB,Národný víťaz,Víťaz Slovenska

Chovná stanice zabývající se chovem tohoto krásného plemene již od roku 1994,fotogalerie našeho chovu,celoroční záznam na štěnátka.Stránky věnované pemenu.

Krycí pes Bastien DKK0/0 srdce Ok

Nabídka štěňat, krycích psů - plemene bordeauxská doga a bullmastiff.

Nabízíme štěňátka po importovaném psu.Vhodná na výstavy. 

Dále krycí pes z Francie , spousta fotek , kniha návštěv a spousta zajímavých informací o bordeauxské doze.

Naše priority v chovu jsou a budou vždy v následujícím pořadí: 1. ZDRAVÍ 2. POVAHA 3. EXTERIÉR Jen tímto způsobem, je možné v budoucnu získat zdravou a povahově vyrovnanou bordeauxskou dogu.

Chov.stanice bordeauxské dogy,štěnata po nejlepších psech v Evropě.

Vynikající chovný krycí pes - zvladatelný -canisterapie, aktivní obrana (mondioring). Zdravý, dávající početné vrhy (12ks).

Naše CHS má za cíl odchovat zdravé, exteriérově korektní border kolie s obrovskou chutí pracovat a možností využití ve všech kynologických sportech.

Border kolie s PP z vlastního chovu a import Rakousko, Holandsko, Slovensko, zdravotní testy, DKK 0/0, pro majitele našich štěňátek možnost navštěvovat moji psí školu zdarma.

zdravé borderky s velkou chutí pracovat

Naše borderky jsou úspěšné na výstavách i při práci. Zaměřujeme se na geneticky zdravé jedince výborného exteriétu, kteří mají zachované vlohy k pasení.

Naším cílem je odchovávat zdravé, temperamentní jedince, nadšené do práce s vyrovnanou povahou, líbivého exterieru. Věnujeme se hlavně sportu, okrajově výstavám.

Chov zdravých jedinců k všestrannému použití

Chov borderkolií pro sport práci i zábavu...

Kvalitné šteňatá vhodné na chov, výcvik /agility, pasenie, iné športy /vlohy po rodičoch// a výstavy

Cvičíme agility psi žijí snámi v rodině.Pro naše dvě fenky vybíráme nejlepší psy.

Cílem naší chs je odchov zdravých jedinců s typickými znaky plemene.

Naše chovatelská stanice vznikla teprve nedávno. Zabýváme chovem plemene border collie. Naším cílem je odchovat zdravá štěňata.

Jsme chovatelská stanice úžasného plemene - Border collie. Zaměřujeme se zejména na zdraví jedinců a na jejich pracovní, sportovní, zároveň i výstavní využití. CH. S. byla založena roku 2009 s, prozatím, jedinou chovnou fenkou - Esejou Slezský Hrádek.

Naše CHS Mintaka chová plemeno Border collie a zabýváme se i výcvikem.

Chov pracovních BORDER COLLII

Chov a výcvik Border kolie. Chov border kolií s výborným zdravím, temperamentem a stavbou těla umožňující všestranné uplatnění a využití v různých psích sportech a činnostech s člověkem.

Jsme malá chovatelská stanice, která se věnuje různým psím sportům a hlavně canisterapii.

Chovatelská stanice Speedy Dream - chováme plemeno border collie. Naším záměrem je odchovávat zdravá štěňátka a zachování vlastností typických pro toto plemeno.

Úspěšně se zůčasťujeme výstav i sportovních akcí a naši psi jsou výborní společníci.

Chováme border collie úspěšné na výstavách i vhodné pro jakékoliv psí sporty.

Chováme psy s láskou chovatelská stanice Border collií Thiwahe

Nabízíme černobílá štěnátka ze zahraničního krytí.Otec je všestraný pes (Španělsko) dosáhl nejvyších titulů v agility i obedience,interchampion a věnuje se i pasení. Matka je fena s úžasným temperamentem a chutí do práce. Narodilo se 6 fenek a 2 pejsci ,štěnátka budou tetovaná, pravidelně odčervovaná, očkovaná, a prohlédnutá veterinářem.Se štěnětem předáváme Očkovací průkaz a Průkaz původu (pokud bude již v té době vystaven Plemenou knihou) V případě zájmu poskytneme chovatelské rady. Velmi rádi bychom nadále zůstávali s budoucími majiteli v kontaktu.

Naším cílem je odchovávat zdravé psy s vynikajícími povahovými vlastnostmi i exteriérem, vhodné jak na výstavy tak pro různé druhy psích sportů.

Kvalitní štěňata vhodná na chov,výcvik a výstavy.Rodiče HD A.Cizí krev-perspektivnější využití v chovu.

Nabízíme ke krytí hnědobílého psa,bonitační kód bez vad,negativní,výstavy i sport a výcvik.Zahraniční krev.

Borderteriér jako pes do rodiny, na agility i k loveckému využití.

Naše chovatelská stanice je zaměřena na chov plemene border teriér. Udržuje vysoký standard pracovní upotřebitelnosti svých chovných jedinců, přičemž nezanedbává ani exteriér a dobrý původ.

Ze stanice Kuburumba štěňata jsou pravá chlouba, mají otce z cizích zemí, matka také není k zahození. Potomci jsou velmi živí, očkovaní - co jim chybí? Chybí jim jen noví páni, kteří by je měli rádi. Na nového majitele těší se už každě štěně.

Stránky Border teriéra – krycího a canisterapeutistického psa Avico De Marco´s Hunter.

Border teriér - chov pro lovecké a společenské účely. Bordík je malý, šikovný, inteligentní pejsek, který umí rozdávat radost.

Snažíme se zachovat a dále rozvíjet lovecké vlastnosti.

Chovná stanice border terierů.Je zaměřena na chov jak po stránce exteriéru tak po stránce práce.Naše feny vynikají hlavně pod povrchem

Jsme chovná stanice zaměřená na lovecká plemena chceme naším chovem dopřád hlevně myslivcům pracovní ,ale i výstavní čtyřnohé kamarády na které se mohou spolehnout jak při lovu tak i doma s rodinou a dětma.

Chovatelská stanice Aeibs - která se zabývá chovem plemene Boston terrier. Bostonský teriér štěňata a odchovy.

Vše o bostoncích, výstavy, chov se zaměřením na kvalitní předky jak exteriérem tak v povaze - včetně zdravotních testů.

Vítáme vás na stránkách naší chovatelské stanice Bohemia energy, která se zabývá chovem a výcvikem bostonských teriérů. Doufáme, že zde naleznete něco poučení, hodně pokoukání a hlavně inspiraci čertíky - bostonky.

Mnoho informací o plemeni.Úspěchy z výstav.Představení odchovů,současná štěňátka.Fotogalerie.

Jsme velmi šťastní, že naši "Půlnočáci" dělají radost všem svým majitelům!Vždy pečlivě vybíráme chovné páry, na prvním místě stavíme dobré bezprostřední povahy!Líbiví, silní a dobře stavění bostonci jsou naším chovatelským cílem.Ať mají nadále spoustu úspěchů na výstavním poli, na agility parkurech atd.Prostě všem majitelům děkujeme , že milují bostonky od Půlnočního slunce!

Jedna z největších chovatelských stanic  v ČR a ve střední evropě. Tradice více jak 14 let.

Bostonský teriér - malý, akční, nebojácný, přítulný parťák pro vás i vaše děti, vhodný na výcvik, agility, na procházky a taky do postele.:)

Naše mezinárodně chráněná chovatelská stanice byla zaregistrována pod FCI v roce 1995, ale již před tím se naše rodina věnovala výcviku psů. Nyní se věnujeme chovu plemene Bostonský teriér. Naším chovatelským cílem je odchovávat zdravá štěňátka s výborným exteriérem i rodokmenem a především s vyrovnanou povahou, proto klademe velký důraz na správnou socializaci. Také chceme, aby naše odchovy byly typickými představiteli plemene. Odchováváme psy pouze s PP a nikdy tomu nebude jinak!

Navštivte naše webové stránky www.zladerova.com - kde jsou informace o plemeni Bostonský terier a Landseer.

  • Boxer (Chovatelská stanice Pěčínská růže)

Chovatelská stanice boxerů založena v roce 1978.Chov, výstavy , výcvik .

Mezinárodně uznávaná chovatelská stanice nabízí štěňata po vynikajících rodičích, potomcích nejlepších plemeníků Evropy!

Fena Uskaja Moravia Box.

Leonardo,chovný pes,známka chovnosti 5

Dvanáct let chováme fr.buldočky a nyní si získalo naše srdce plemeno Brabantík - Grifonek. Jako první zástupce tohoto plemene nám dává svoji lásku brabantice Besinka,z prestižní ch.st. MAWPET.  

Jsme malá CHS, psi vyrůstají v rodině, klademe důraz na exteriér,povahu a sportovního využití tohoto plemene.

There are puppies of  PETIT BRABANCON for sale of show class, born 09.04.2003 in kennel "Imgosbull" Russia. Sire: CH Russia, RKF - Huvikummun Lucky Love Joy (Finland), Dam: CH Russia, Byelorussia, Ukraine - Imgosbull Abrakadabra, the faultless exterrier!

Jediný specializovaný chovatelský klub pro brazilskou filu v České republice

Máme štěňátka po vynikajících, výstavně úspěšných rodičích.

 

Chovu fil se věnujeme od roku 1996, nyní vlastníme dva chovné psy a dvě chovné feny. Naším záměrem je uchovat kvalitní povahu fily jako neúplatného hlídače.

Chovatelská stanice plemene fila brasileiro se zaměřením na pracovní linie CAFIB, krycí pes DKK 0/0, DLK 0/0, schválen CAFIB, FCI

Za názvem ch.st. Fi-Box stojí dlouholetá tradice a první fena Brazilské fily v ČR s titulem EVROPSKÝ VÍTĚZ. Její pravnučka získala titul SVĚTOVÝ VÍTĚZ. Naše ch.st. se zaměřuje na přínos tohoto nádherného a výjimečného plemene do ČR s novou krví ze země původu. Snažíme se účelně vyvíjet toto plemeno, které vyniká svojí oddaností a láskou ke své rodině. „JEDNOU FILA, NAVŽDY FILA“

Pravděpodobně nejkomplexnější český web, galerie, odkazy, poradna...

Stránky specializovaného klubu zabývající se chovem čistokrevného brazilského fily.

Chovatelská stanice nabízí k prodeji a na záznam štěňata s unikátními brazilskými krevními liniemi. Štěňata vynikají nejen exteriérem, ale i stoprocentní povahou

Zabýváme se chovem Br.Fily.Import.pes z Brazilie,

Zabýváme se chovem drobného, chytrého a přátelského ohaře, v Čechách málo rozšířeného Bretaňského ohaře, psa učenlivého a kontaktního. A hlavně CHOVÁME S RADOSTÍ :)

Bretaňský ohař je moc milý rodinný společník.Všestranný pes , hodí se k dětem. Pes menšiho vzrůstu, nejmenší z ohařu. Malý velký pes.

Zabýváme se chovem bretaňského ohaře.

Chovatelská stanice bretoňských ohařů a patterdale teriérů u Benešova. Naši psi jsou lovecky vedeni.

Mladá chovateľská stanica, ktorá je zamaraná len na cho a propagáciu plemena Briard.

Krycí černý pes (plodnost ověřena), skvělá povaha i exteriér, výstavně úspěšný, spolehlivý obranář, bohaté osrstění, dominantní vzhled. Booker je bratrem známé BEAD-LILAC NADINA SIS, Bucek je heterozygot pro barvu - PŘENÁŠÍ ČERNOU I PLAVOU.

Plavá štěňata ze zahraničního krytí, aktuální fotky, více informací.

Chov.stanice černých a plavých briardů od r.91.Chovní psi.Nabídka kvalitních štěňat odchovaných v rodině.Chov.servis a trvalá spolupráce,

Zabýváme se chovem a především výcvikem plemene briard.

Chov plavých , černých a šedých temperamentních briardů.

CH.stanice plavých a černých briardů

Chovná stanice Heaven Devil s dlouholetou tradicí chovu briardů - feny: Ch. Celestýna Bar-Bar Beskydy, Ch. Angee Heaven Devil, pes: Cornelius Heaven Devil.

Seznamte se s našimi chlupáči.

Chovatelská stanice plavých a černých briardů,  chovatelský servis - štěňata, výstavy, výcvik.

Chovatelská stanice plemene briard od roku 1993.

Chovatelská stanice plavých a černých briardů. Aktuálně -nabídka plavých štěňat po velmi kvalitních rodičích, více informací naleznete na našich webových stránkách. Vítejte!  

  • Briard (Chovatelská stanice Nadina - Sis)

Chovatelská stanice s dlouhou tradicí chovu výstavně úspěšných briardů - světových vítězů a šampionů, ale také psů s vyrovnanými temperamentními povahami - psi ideální pro zábavu, sport i jako rodinní společníci.

 

Chovatelská stanice plavých briardů

Chovatelská stanice plemene briard, skotský teriér a anglický kokršpaněl.

Dvanáct let chováme fr.buldočky a nyní si získalo naše srdce plemeno Brabantík - Grifonek. Jako první zástupce tohoto plemene nám dává svoji lásku brabantice Besinka,z prestižní ch.st. MAWPET.  

Mezinárodně chráněná chovatelská stanice zabývající se chovem Bulmastifů. 8 štěňat k odběru v lednu 2009

Chovatelská stanice Buci the Defender. Stránky bullmastiffky Bonna Picolo klub

Snažíme se chovat zdravé, inteligentní a krásné psy.

Chovatelská stanice Cornflower, informace o plemeni, galerie, forum ...

Výstavní plemeno, malé chovatelské stanice, toho času výstavně úspěšní jedinci.

Jsme malá chovná stanice,založená v roce 1997,kdy jsme se zabývali chovem loveckých plemen.Protože nám učarovalo plemeno bullmastif,chceme naším chovem šířit jeho popularitu.Věnujeme našim fenám mnoho času a péče,není naší prioritou chovat za každou cenu.Chováme výlučně doma a tak jsme schopni předat novým majitelům zdravé a socializované štěně tak úžasného plemene jako je bullmastif.

Šteniatka bullmastiffa po špičkových výstavne úspešných rodičoch, predpoklad VYBORNYCH povah, otec je syn prveho bullmastiffa canisterapeuta.

Čtyřletý pes hledá fenku za účelem udržení své rodové linie :)

Jedna z najlepszych hodowli psów rasy Bullmastiff poleca doskonałe, masywne szczenięta po Multichamp. Najbardziej cenione na Świecie linie genetyczne! Domowa hodowla wyłącznie jednej rasy.

Osobní stránky bullmastifa Allbudy - fotografie, psí deník...

Snažíme se chovat zdravé, inteligentní a krásné psy.

Jsme malá chovatelská stanice, snažící se o chov zdravých, povahově vyrovnaných krásných bulíčků

Cílený chov temperamentních ale povahově vyrovnaných jedinců

Chovatelská stanice ang.bullterriera.Nabídka štěňat,chovní psi.