| Kontakt | Španělský mastin | Výstavy | Registrace-vložení odkazu zdarma | TVORBA WWW STRAN

plemena psů podle abecedního pořádku:

A | B | C | Č | D | E | F | G | H |CH | I | J | K | L | M | N | O; | P | R | Ř | S | Š | T | U | V | W | X | Y | Z | Ž


J:

Chov a práce s jack russell teriérem

Chováme Jack Russell teriéry australského typu. Jsme malá chovatelská stanice, snažíme se o kvalitu exteriéru i povahy, provádíme zdravotní testy. naši psi žijí snámi v bytě, štěňátka odchází k novým majitelům výborně socializovaná, očkovaná, čipovaná.

Chovame australske linie pohodovych povah, nemame psy lovecky vedene, casto vybirame zahranicni psy a dbame na zdravotni vysetreni.

Jsme malá,rodinná chs plemene Jack Russell Terrier.Naším cílem je odchov jedinců-štěňat typického exteriéru,povahy a zdraví.Všichni naši psí kamarádi s námi žijí doma a jsou právoplatnými členy naší rodiny.Jde nám o jejich spokojenost,kterou nám pak vracejí svou láskou a přátelstvím.

Náš chov je založen na výborných australských liniích. Kvalitní odchovy, obsáhlá fotogalerie, mnoho informací o plemeni.

Chovatelské stanice Dynamic Life- Jack Russell terrier a Dynamic- American Pitbull terrier

CHováme štěňátka JRT s PP.

Chovatelská stanice plemene Jack Russell Terrier se zaměřením na pracovní linie dle originálního britského standardu.

Chováme Jack Russell teriery pro lovecké a sportovní využití.

Zaměřujeme se na sportovní kynologii, agility

Jsme malá rodinná chovatelská stanice FCI. Naším cílem je odchovávat zdravá, povahově i exteriérově typická štěňátka.

Budeme se snažit odchovávat zdravá a povahově vyrovnaná štěňátka

Máme jednu chovnou fenku,JRT, hladká,bílá-hnědé znaky, plnochrupá,vyšetření DOV,zkouška ZV-v I.ceně,klidná, milá k dětem, zvyklá na domácí zvířata. Prostě Miláček rodiny.

Štěňátka z naší chovatelské stanice naleznete vždy na vítězných místech mezinárodních výstav psů u nás i v zahraničí. Chováme zdravé, veselé a velmi úspěšné jacky. Prodejem štěňátka pro nás nic nekončí, ale vše teprve začíná...

Malá chovatelská stanice, kde psi jsou především rodinní přátelé, ale zahálet je nenecháme. Nebo oni nás? :-))

Jsme chovatelská stanice bíglů a jack Russell Teriérů. Naší prioritou jsou zdraví jedinci chovaní v souladu s pravidly FCI.

CHS z Falkenštejna se zabývá chovem psů plemene JRT. Naším cílem je odchovat štěňátka, která od nás dostanou tu nejlepší péči pro start do života, v prvotřídní kvalitě s adekvátní hodnotou. Současně nabízíme další spolupráci našim odběratelům dodáním vhodného krmiva, poradenstvím, konzultací a pomocí s výstavní činností. Zkrátka štěňata pro nás nepřestanou existovat, ikdyž si najdou svého nového majitele.

rodinná chovatelská stanice

Naše chovatelská stanice jako jedna z mála stanic v ČR všechny své psy zdravotně testuje na LP a DOV. Štěňátka jsou odchovávána uprostřed rodinného dění a nemají kupírované ocásky - i nezávazné návštěvy vítány!

Milí a přtulní pejsci, vhodní do rodiny i k lovu,

Chov jacků postavený na Australských importech.

Dogs from Finland,puppies.

Malý psík se skvělou přátelskou a veselou povahou. Stane se miláčkem Vašeho domova.

Naše chovatelská stanice byla založena v roce 1994 pro plemeno King Charles Španěl, které chováme stále. V posledních letech se věnujeme i chovu Japan-china. Toto milé, společenské plemeno pocházející z Japonska, ale své kořeny má v Číně, si získá srdce každého. Japan-chin je nenáročný, malý kamarád.

Velmi si vážíme úžasných povahových vlastností malých pejsků Japan-chin. Víme, že lásku a pozornost, kterou jim majitel věnuje - chinové mu ji mnohonásobně vrátí.

Navštivte stránky naší chovatelské stanice, fotogalerie, výstavní úspěchy, představení plemene, nabídka štěňátek

Chovu psů, výcviku se věnujeme již od roku 1967.jde nám o zdravé odchovy a spokojenost nových majitelů.

Chovatelská stanice věnující se japankům s velkou láskou a respektem. Letité zkušenosti jsou využity při odchovu japánků.

Unikátní webová prezentace stanice : Foto , psi , štěňátka Junior handling .... a mnoho dalšího.

CHS Japan-Chinů, minipsíků s vyjímečnou povahou, malých klaunů s opičím obličejem, se samočistící srstí, kteří doma nic neničí, štěkají jen vyjímečně. Bezmezně milují své a strádají, pokud s nimi jejich páníček tráví málo času. Milují děti. Jsou velice čistotní, myjí se jako kočky. Trochu se tak i chovají. Naučí se i na kočičí WC.

Jezevčík dlouhosrstý standardní barvy červené s PP - kvalita, pracovní využití, vyrovnané povahy,mimořádný exteriér.

Chov a výcvik jezevčíků standard dlouhosrstých.

Chovatelská stanice jezevčíků dlouhosrstých standardní a trpasličích - králičích.

Chovatelská stanice jezevčíků dlouhosrstých všech velikostí v barvě černé s pálením a tygrované.

Prezentace čistokrevných dlouhosrstých trpasličích a králičích jezevčíků v barvě červené a černé s pálením tygrované.

Zabýváme se chovem jezevčíků dlouhosrstých malých rázů v barvě červené. Zaměřujeme se nejen na exteriér, ale i na práci. Všichni naši pejsi aktivně ppracují v myslivecké praxi.

Chováme miniaturní jezevčíky po kavalitních výstavních i pracovních rodičích.

Chov trpasličích- králičích jezevčíků (máme 2 králičí fenky) s důrazem na výběr spojení.

Stanice založena v roce 2005, zaměřena na jezevčíky dlouhosrté malého rázu barvy červené

Stránky věnované fence dlouhosrstého jezevčíka trpasličího z CHS z Ostožských jezer

Jezevčík dlouhosrstý miniaturní (Chovatelská stanice Golchika)

Chovatelská stanice Od Strážné skály - chov jezevčíků drsnosrstých a chodských psů s PP - nabízí štěňátka jezevčíků drsnosrstých trpasličích i standartních po výborných rodičích.

. Odchováváme štěňata standartního rázu po lovecky i exteriérově vynikajících rodičích.

Chov jezevčíků pro loveckou praxi, nabídka štěňat.

Jsme chovatelská stanice Jezevčíků drsnosrstých standart.Máme 4 chovné fenky.Jsem myslivec,kynolog a rozhodčí z výkonu pro malá plemena.

Máme více jak dvacet let zkušeností s pejsky, v chovu klademe důraz na kvalitu ne na kvantitu. Chovatelský servis je u nás samozřejmostí. Náš cíl je zdravý, typický představitel plemene. Můžete si u nás zadat štěňátko na mazlení nebo výstavy, na chov nebo jako sportovního či pracovního kamaráda. Šťeňátka dáváme pouze do výborných podmínek.

Naším chovatelským cílem je zdravý lovecký pes s vyrovnanou povahou, slušným exteriérem a perfektními vrozenými vlastnostmi. Více než 20 let praxe s loveckými psy.

Malá chovatelská stanice zabývající se chovem standardních jezevčíků hladkosrstých a drsnosrstých se zaměřením na pracovní vlohy, exteriér a zdraví.

Králičí a trpasličí jezevčíci se zaměřením na černopálenou variantu. Na našich stránkách naleznete řadu chovatelských údajů k této barevné variantě. Odmítáme příbuzenskou plemenitbu!

Malá chov.stanice,zabývající se chovem hladkosrstých jezevčíků.Naši chovní jedinci,fotografie,nabídka štěňat,výstavy,prac.zkoušky.

našim cílem je vychovat zdravého, povahově, exteriérově a pracovně vyrovnaného jezevčíka - typického představitele loveckého plemene

chovatelská stanice zybývající se chovem jezevčíků hladkosrstých standardních barvy červené

jsme malá chov. stanice, naši pejsci s námi žíjí v rodině.Chováme trpasličí i králičí ráz, a to v barvě červená, černá s pálením a exkluzivní žíhaná, tygrovaná a také čokoládová. Máme i několik importů z Holandska, Polska a Německa. Více na našich stránkách.

Chováme hladkosrsté jezevčíky malého rázu. Chovatelskou stanici na jihu Čech jsme založili v roce 2006,ale více na našich stránkách.

věnujeme se chovu králičích a trpasličích jezevčíků klasického (červeného a černého s pálením) i velmi atraktivního a ojedinělého zbarvení (žíhaní a tygrovaní).

Zabýváme se chovem hladkosrstých standardních jezevčíků v barvě červené i černé s pálením. Jsme malá chovatelská stanice s domácím odchovem.

Chovné feny červené a černé s pálením s tituly Šampion České republiky.

 

Jihoruský ovčák je vynikající ochránce rodiny, kamarád i společník. Informace o plemeni, odchovy, štěňata.

Nejen klasické chovatelské weby k prezentaci úspěchů chovu, ale příjemně čtivé stránky, které by široké veřejnosti ukázaly, jaký je život s černým teriérem a jihoruským ovčákem

Informace o plemeni, krytí, štěňata.

Chovu  JRO se věnujeme 12 let,je to plemeno , keré milujeme celou duší.

Osobní stránky jorkšírského teriéra Bena a plemene vůbec.

Naši malí yorci odcházejí již od r. 1991 v kvalitě dané standardem za přijatelnou cenu :-)

Zabýváme se výhradně chovem plemene YT, celoročně nabízíme štěňátka s PP po vynikajících rodičích.

Chovateľská stanica plemena yorkshire terrier Declan's. Výstavy, novinky a fotogalerie našich miláčikov...

Chováme výstavní jorkšírky pro výstavy u nás i v zahraničí,ale i pro všechny slušné a dobré lidi,kteří mají rádi malé pejsky s velkým srdcem.

Chovatelská stanice jorkšírů s dlouholetými úspěchy v chovu a na výstavách, dovežení pejsci s vysokými tituly z Kanady

Plemeno Jorkšírský teriér chovám již 17 let,

Chov jorkširských terierů, krycí psi, aktuální nabídka štěnat.

Chovatelská stanice jorkšírských teriérů,účastníme se pravidelně výstav doma i v zahraničí,odchovy po výstavně oceněných rodičích a importech,důraz klademe na zdraví,socializaci a typovost pejsků.

Chovateľská stanica Yorkshire Terrierov. Naši miláčikovia, fotogalérie, výstavy, šteniatka. Majiteľom našich šteniatok poskytujeme servis a poradenstvo. Ďalšia spolupráca s novými majiteľmi je vítaná.

Chováme malé chlupaté kamarády pro radost i na výstavy.

Již 20 let se věnujeme chovu tohoto plemene

Naša chov.stanica je registrovaná FCI, vyhodnotená SKCHTaF ako TOP chov. stanica triérov 2003,2004,2005. Zaoberáme sa chovom jorkov a snažíme sa o špičkové odchovy. Novým majiteľom našich detičiek poskytujeme servis, poradenstvo o starostlivosť o srsť, výstavy a chov. S novými majiteľmi zostávame v kontakte.

Zabýváme se chovem jorkšírský teriérů s PP, své odchovy prezentujeme na výstavách a agility, každý rok mám 1 - 2 vrhy štěňat vhodných jak na výstavy a chov, tak i na mazlení.

Malá chovatelská stanice tzv. domácího typu, zabývající se chovem pouze jediného plemene = jorkšíráčků,

odchov štěňat pro další chov i jen pro radost. Nabídka štěňat skoro po celý rok.

Chovná stanice se zabývá chovem jorkšírských teriérů s PP, nabízíme chovatelský servis pro naše odchovance. Moravskoslezský kraj.

Zabýváme se přátelstvím k jorkšírům i jejich chovem. Bližší informace o chování, vychování i chovu těchto malých psů s velkým srdcem jsou na stránkách, taktéž i něco o štěňátkách.

Chovatelská stanice jorkšírských terrierů s PP. Praha

Krásná štěňátka, chovné fenky, krycí psi. Bohatá fotogalerie

Naším cílem je odchovávat zdravá štěňata vynikajících povahových vlastností a typického exteriéru. Naše fenka se úspěšně účastní agility závodů (několikrát zkouška SA1 na výbornou, několikrát první místo i v otevřených soutěžích)

Zakládáme si na vzhledu a povahových vlastnostech našich pejsků,neodchováváme štěňátka příliš často,ale tím víc se snažíme o kvalitní spojení...Každý náš pejsek projde několika výstavami a v případě jakýchkoliv vad ať už skrytých nebo zdravotních se o bonitaci ani nepokoušíme-neuchovňujeme za každou cenu..

CHS Jorkšírských teriérů, chov a výstavy, prodej štěnat.

Chovná stanice se zabývá chovem jorkšírských teriérů s PP, nabízíme chovatelský servis pro naše odchovance.

Naše stanice má krásný pár jorkšírského teriéra, nyní čekáme na narození štěňátek. Podívejte se na naše www stránky.