| Kontakt | Španělský mastin | Výstavy | Registrace-vložení odkazu zdarma | TVORBA WWW STRAN

plemena psů podle abecedního pořádku:

A | B | C | Č | D | E | F | G | H |CH | I | J | K | L | M | N | O; | P | R | Ř | S | Š | T | U | V | W | X | Y | Z | Ž


J:

Chov a práce s jack russell teriérem

Chov zaměřen na  odchov zdravých  JRT  (zdravotní testy u všech jedinců) s dobrou povahou. Import několika jedinců s australskými předky

Chováme Jack Russell teriéry australského typu. Jsme malá chovatelská stanice, snažíme se o kvalitu exteriéru i povahy, provádíme zdravotní testy. naši psi žijí snámi v bytě, štěňátka odchází k novým majitelům výborně socializovaná, očkovaná, čipovaná.

Stránka, na které se můžete seznámit se zbrusu novým plemenem, v České republice dosud nerozšířeným.

Jack Russel teriér (Chovatelská stanice Bohemian Touch)

Chovame australske linie pohodovych povah, nemame psy lovecky vedene, casto vybirame zahranicni psy a dbame na zdravotni vysetreni.

Naše chovná stanice se zabývá chovem loveckých plemen. Naši pejsci jsou výbornými lovci, ale také perfektními společníky pro chvíle odpočinku i aktivit. Na našich stránkách se dovíte vše o daném plemeni a našich psích členech rodiny.

Jsme malá,rodinná chs plemene Jack Russell Terrier.Naším cílem je odchov jedinců-štěňat typického exteriéru,povahy a zdraví.Všichni naši psí kamarádi s námi žijí doma a jsou právoplatnými členy naší rodiny.Jde nám o jejich spokojenost,kterou nám pak vracejí svou láskou a přátelstvím.

Náš chov je založen na výborných australských liniích. Kvalitní odchovy, obsáhlá fotogalerie, mnoho informací o plemeni.

Chovatelské stanice Dynamic Life- Jack Russell terrier a Dynamic- American Pitbull terrier

Živelný společník, velký mazlíček a životní parťák pro radost i nepohodu. Štěňátko od nás - radost na dlouhá léta. Rádi vás přivítáme v našem Eldorádu.

Chovatelská stanice JRT se zaměřením na psy australské linie.

CHováme štěňátka JRT s PP.

CHov zaměřen na australské předky.

Chovatelská stanice zabývyjící se chovem plemene Australský Honácký pes a Jac russel Terier.

Chováme Jack Russell teriery pro lovecké a sportovní využití.

Zaměřujeme se na sportovní kynologii, agility

Jsme mladý pár z Brna a s chovem teprve začínáme. K založení této stanice mě Jessie inspirovala svojí inteligencí, skvělou povahou, poslušností a hlavně oddaností. Je nadaná na vše k čemu se vrtne ať už jde o agility, stopování, frisbee či dogdancing. Proto bych chtěla její geny šířit dál a věřím, že její štěňátka budou stejně skvělá jako je ona sama.

Jsme malá rodinná chovatelská stanice FCI. Naším cílem je odchovávat zdravá, povahově i exteriérově typická štěňátka.

JRT-chovám především pro jejich temperament a neustálé lumpačiny.Je to báječný pejsek,který Vás chytne za srdíčko.

Budeme se snažit odchovávat zdravá a povahově vyrovnaná štěňátka

Chováme štěňátka s australskou krví vhodná na chov,výstavy i jako milého společníka.

Máme jednu chovnou fenku,JRT, hladká,bílá-hnědé znaky, plnochrupá,vyšetření DOV,zkouška ZV-v I.ceně,klidná, milá k dětem, zvyklá na domácí zvířata. Prostě Miláček rodiny.

Štěňátka z naší chovatelské stanice naleznete vždy na vítězných místech mezinárodních výstav psů u nás i v zahraničí. Chováme zdravé, veselé a velmi úspěšné jacky. Prodejem štěňátka pro nás nic nekončí, ale vše teprve začíná...

Malá chovatelská stanice, kde psi jsou především rodinní přátelé, ale zahálet je nenecháme. Nebo oni nás? :-))

Naše mezinárodně registrovaná chovatelská stanice chová psíky s PP plemene Jack Russell Terrier,

Jack Russel teriér (Chovatelská stanice Z ATAROVA DVORA)

Jsme chovatelská stanice bíglů a jack Russell Teriérů. Naší prioritou jsou zdraví jedinci chovaní v souladu s pravidly FCI. 6 štěňat k odběru ihned

CHS z Falkenštejna se zabývá chovem psů plemene JRT. Naším cílem je odchovat štěňátka, která od nás dostanou tu nejlepší péči pro start do života, v prvotřídní kvalitě s adekvátní hodnotou. Současně nabízíme další spolupráci našim odběratelům dodáním vhodného krmiva, poradenstvím, konzultací a pomocí s výstavní činností. Zkrátka štěňata pro nás nepřestanou existovat, ikdyž si najdou svého nového majitele.

rodinná chovatelská stanice

Chováme JRT australských linii pro výstavy, chov, sport a do rodiny.

Informace o naší rodinné chovatelské stanici,o plemeni, našich miláčcích, foto...

Naše chovatelská stanice jako jedna z mála stanic v ČR všechny své psy zdravotně testuje na LP a DOV. Štěňátka jsou odchovávána uprostřed rodinného dění a nemají kupírované ocásky - i nezávazné návštěvy vítány!

Milí a přtulní pejsci, vhodní do rodiny i k lovu,

Chov jacků postavený na Australských importech.

Dogs from Finland,puppies.

Malý psík se skvělou přátelskou a veselou povahou. Stane se miláčkem Vašeho domova.

 

Naše chovatelská stanice byla založena v roce 1994 pro plemeno King Charles Španěl, které chováme stále. V posledních letech se věnujeme i chovu Japan-china. Toto milé, společenské plemeno pocházející z Japonska, ale své kořeny má v Číně, si získá srdce každého. Japan-chin je nenáročný, malý kamarád.

Velmi si vážíme úžasných povahových vlastností malých pejsků Japan-chin. Víme, že lásku a pozornost, kterou jim majitel věnuje - chinové mu ji mnohonásobně vrátí.

Chov malých pejsků s velkým srdcem.

Navštivte stránky naší chovatelské stanice, fotogalerie, výstavní úspěchy, představení plemene, nabídka štěňátek

Chovu psů, výcviku se věnujeme již od roku 1967.jde nám o zdravé odchovy a spokojenost nových majitelů.

Chovatelská stanice věnující se japankům s velkou láskou a respektem. Letité zkušenosti jsou využity při odchovu japánků.

Unikátní webová prezentace stanice : Foto , psi , štěňátka Junior handling .... a mnoho dalšího.

CHS Japan-Chinů, minipsíků s vyjímečnou povahou, malých klaunů s opičím obličejem, se samočistící srstí, kteří doma nic neničí, štěkají jen vyjímečně. Bezmezně milují své a strádají, pokud s nimi jejich páníček tráví málo času. Milují děti. Jsou velice čistotní, myjí se jako kočky. Trochu se tak i chovají. Naučí se i na kočičí WC.

jsme malá chovatelská stanice japonských činů zaměřená na odchov kvalitních a zdravých jedinců s perfektním exteriérem a klidnou, vyrovnanou, přítulnou povahou. Štěně z naší CHS - garance 100% socializace včetně hygienických návyků.

Velmi si vážíme úžasných povahových vlastností pejsků Japan chin. Víme, že lásku a pozornost, kterou jim majitel věnuje -  Japan chinové mu ji mnohonásobně vrátí.

Na těchto stránkách naleznete nejen informace o naší malé chovatelské stanici, ale i zajímavé odkazy na další chovatele a kluby.

 

Jezevčík dlouhosrstý standardní barvy červené s PP - kvalita, pracovní využití, vyrovnané povahy,mimořádný exteriér.

Chov a výcvik jezevčíků standard dlouhosrstých.

Chovatelská stanice jezevčíků dlouhosrstých standardní a trpasličích - králičích.

Naše chovatelská stanice se zabývá chovem dlouhosrstých králičích a trpasličích jezevčíků, více informací na našich stránkách.

Chovatelská stanice jezevčíků dlouhosrstých všech velikostí v barvě černé s pálením a tygrované.

Chovatelská stanice jezevčíků CANIS OF CZECH , Lasička z Nedošínského háje , Artuš Canis OF Czech , Aramis Canis OF Czech

Chovatelská stanice dlouhosrstých trpasličích a králičích jezevčíků. Výstavy, pracovní zkoušky, fotografie, chovné feny a odchovy.

Prezentace čistokrevných dlouhosrstých trpasličích a králičích jezevčíků v barvě červené a černé s pálením tygrované.

Zabýváme se chovem jezevčíků dlouhosrstých malých rázů v barvě červené. Zaměřujeme se nejen na exteriér, ale i na práci. Všichni naši pejsi aktivně ppracují v myslivecké praxi.

Chováme miniaturní jezevčíky po kavalitních výstavních i pracovních rodičích.

Stanice založena v roce 2005, zaměřena na jezevčíky dlouhosrté malého rázu barvy červené

Jezevčík dlouhosrstý trpasličí

Stránky věnované fence dlouhosrstého jezevčíka trpasličího z CHS z Ostožských jezer

Chovatelská stanice Od Strážné skály - chov jezevčíků drsnosrstých a chodských psů s PP - nabízí štěňátka jezevčíků drsnosrstých trpasličích i standartních po výborných rodičích.

. Odchováváme štěňata standartního rázu po lovecky i exteriérově vynikajících rodičích.

Chov jezevčíků pro loveckou praxi, nabídka štěňat.

Jsme chovatelská stanice Jezevčíků drsnosrstých standart.Máme 4 chovné fenky.Jsem myslivec,kynolog a rozhodčí z výkonu pro malá plemena.

Máme více jak dvacet let zkušeností s pejsky, v chovu klademe důraz na kvalitu ne na kvantitu. Chovatelský servis je u nás samozřejmostí. Náš cíl je zdravý, typický představitel plemene. Můžete si u nás zadat štěňátko na mazlení nebo výstavy, na chov nebo jako sportovního či pracovního kamaráda. Šťeňátka dáváme pouze do výborných podmínek.

Informace o plemeni, fotografie, rodokmeny, nabídka štěňat, rady, aktuální výsledky výstav, zajímevé odkazy.

Jezevčík drsnosrstý trpasličí a králičí - štěňata i krycí psi, lovecky i výstavně vedeni, import, krev SRN, Francie, Itálie, šampioni mnoha zemi, CACIb, Klub. vitez, Interchamp. atd.

Naším chovatelským cílem je zdravý lovecký pes s vyrovnanou povahou, slušným exteriérem a perfektními vrozenými vlastnostmi. Více než 20 let praxe s loveckými psy.

Malá chovatelská stanice zabývající se chovem standardních jezevčíků hladkosrstých a drsnosrstých se zaměřením na pracovní vlohy, exteriér a zdraví.

Králičí a trpasličí jezevčíci se zaměřením na černopálenou variantu. Na našich stránkách naleznete řadu chovatelských údajů k této barevné variantě. Odmítáme příbuzenskou plemenitbu!

snažíme se odchovat výstavně i lovecky úspěšné psy s vyrovnanou povahou

Malá chov.stanice,zabývající se chovem hladkosrstých jezevčíků.Naši chovní jedinci,fotografie,nabídka štěňat,výstavy,prac.zkoušky.

Chov jezevčíků po lovecky vedených rodičích, předpoklady pěkného exteriéru a výborných povah..

našim cílem je vychovat zdravého, povahově, exteriérově a pracovně vyrovnaného jezevčíka - typického představitele loveckého plemene

chovatelská stanice zybývající se chovem jezevčíků hladkosrstých standardních barvy červené

jsme malá chov. stanice, naši pejsci s námi žíjí v rodině.Chováme trpasličí i králičí ráz, a to v barvě červená, černá s pálením a exkluzivní žíhaná, tygrovaná a také čokoládová. Máme i několik importů z Holandska, Polska a Německa. Více na našich stránkách.

Chováme hladkosrsté jezevčíky malého rázu. Chovatelskou stanici na jihu Čech jsme založili v roce 2006,ale více na našich stránkách.

Jsme malá chovatelská stanice - máme jednu fenečku Kirbi z Dolního konce, která je spíše členem naší rodiny.

věnujeme se chovu králičích a trpasličích jezevčíků klasického (červeného a černého s pálením) i velmi atraktivního a ojedinělého zbarvení (žíhaní a tygrovaní).

Zabýváme se chovem hladkosrstých standardních jezevčíků v barvě červené i černé s pálením. Jsme malá chovatelská stanice s domácím odchovem.

Chov jezevčíků standardních hladkosrstých v barvě černé s pálením.

Chovné feny červené a černé s pálením s tituly Šampion České republiky.

Chováme drsnosrsté a dlouhosrsté červené trpasličí jezevčíky, kteří vynikají exteriérem, povahou i prací. Všechny chovné feny jsou mezinárodní šampionky krásy a obvykle bývají kryté v zahraničí.

Jihoruský ovčák je vynikající ochránce rodiny, kamarád i společník. Informace o plemeni, odchovy, štěňata.

Jihoruský ovčák - chlupatý mazel :-)

Nejen klasické chovatelské weby k prezentaci úspěchů chovu, ale příjemně čtivé stránky, které by široké veřejnosti ukázaly, jaký je život s černým teriérem a jihoruským ovčákem

Informace o plemeni, krytí, štěňata.

Chovu  JRO se věnujeme 12 let,je to plemeno , keré milujeme celou duší.

Chovám pudly toy a trpasličí v barvě černé a apricot,dále jorkšírské teriery

 

FCI registrovaná chovateľská stanica zaoberajúca sa chovom plemena yorkshire terriér výhradne s pp.Ponúkame šteniatka po vynikajúcich rodičoch a zahraničných krytí.Naše šteniatka nesú v sebe kvalitný genetický potencionál a sú vhodné nielen na výstavy,chov,ale predovšetkým ako rodinní miláčikovia.

jsme milovníci jorkšírků, zabýváme se odchovem zdravých a temperamentních štěňátek

Zabýváme se chovem jorkšírů již od roku 1990,nabízíme štěňátka + krytí,majitelům našich štěňátek samozřejmě chovatelský servis a pomoc s údržbou srsti, výstavami i uchovněním.Nabízíme štěňátka po importovaných rodičích,šampionech ze zahraničních krytí pro náročné, ale taky pro lidi, kteří je chtějí jenom jako milé mazlíčky.Další se dovíte na našich stránkách, ktteré aktualizujeme, nebo nám můžete napsat konkrétní dotaz.

Osobní stránky jorkšírského teriéra Bena a plemene vůbec.

Štěňata po velmi kvalitních předcích, plně socializovaná, očkovaná, odčervená. Předpoklad jak pro výstavy ,tak chov. Samozřejmostí je kupní smlouva a chovatelský servis

Nabízíme 8 měsíčního pejska Beníka s PP. Je očkovaný, odčervený, tetovaný a učený k čistotě. Dostanete i obleček a mašličku do začátku. Samozřejmostí je kupní smlouva, chovatelský servis i příručka o chovu.

Jorkšírský teriér (Chovatelská stanice Bohemia Ha - P - I)

Naši malí yorci odcházejí již od r. 1991 v kvalitě dané standardem za přijatelnou cenu :-) 2 štěňata k odběru ihned

Zabýváme se výhradně chovem plemene YT, celoročně nabízíme štěňátka s PP po vynikajících rodičích.

Chovateľská stanica plemena yorkshire terrier Declan's. Výstavy, novinky a fotogalerie našich miláčikov...

Chováme výstavní jorkšírky pro výstavy u nás i v zahraničí,ale i pro všechny slušné a dobré lidi,kteří mají rádi malé pejsky s velkým srdcem.

Chovatelská stanice jorkšírů s dlouholetými úspěchy v chovu a na výstavách, dovežení pejsci s vysokými tituly z Kanady

Plemeno Jorkšírský teriér chovám již 17 let,

Chov jorkširských terierů, krycí psi, aktuální nabídka štěnat.

Chováme jorkšíry, jelikož jsme tímto plemenem zcela unešeni pro jejich vitalitu a radost ze života.

Chovatelská stanice Ignorant vznikla 22. 11. 2001. Zabýváme se chovem kníračů malých v barvách bílá, černá a pepř a sůl, kníračů velkých v barvě černé a pepř a sůl. Dále chovem jorkširských terierů.

chov jedinců plemene jokršírský teriér pouze s PP

Chovatelská stanice jorkšírských teriérů,účastníme se pravidelně výstav doma i v zahraničí,odchovy po výstavně oceněných rodičích a importech,důraz klademe na zdraví,socializaci a typovost pejsků.

chováme 2 plemena retriverů a dvě teriérů.naší psi jsou výstavně i pracovně úspěšní..krycí pejsky máme převážně ze zahraničí a snažíme se hlídat si zdravotní stav i exteriér.Novým majitelům nabízíme pomoc v oblasti chovu a všeho co je spojené se štěnátkem....více na mailu a webu,

Vítáme Vás v naší chovatelské stanici KETRYS, která se zabývá chovem psů již 33 let. Zpočátku to byli pouze kamarádi knírači, které jsme vlastnili a nyní se k nim přidali i jorkšírští teriéři, pejsci krásní povahou i vzhledem. Nejsme velkochovatelé. Doma máme pouze jednoho velkého knírače (už dědu) a jednu malou jorkšíří princeznu. Chov bereme hlavně srdíčkem a naší velkou zálibou jsou výstavy. Pejsky máme vždy v bytě a jsou součástí naší rodiny. Budete-li mít zájem dozvědět se něco o životě s jorečkama, o chovu, o plánovaných štěňátkách a jiné, jukněte na naše stránky, kde na nás najdete odkaz. Rádi se s vámi seznámíme.

Chovatelská stanice jorkšírských teriérů. Na www stránkách se můžete seznámit s našimi miláčky. Naši pejsci žijí s námi v rodině a jsou její nedílnou součástí. Při prodeji štěňátek je samozřejmostí kupní smlouva, očkování, odčervení, krmení do začátku a chovatelská příručka. Poradenství v prvních měsících soužití je samozřejmostí. Těšíme se na vás.

Chovem jorkšírů se zabývám od r. 1995, kdy jsem si pořídila první fenku. Postupně vždy z odchovu některé štěňátko zůstalo, takže dnes máme doma dvě fenky - zasloužilé důchodkyně, jednu fenečku, která se k tomuto věku blíží, dvě mladé fenečky, se kterými jezdíme na výstavy, a malého dvoukilového pejska, který i v pěti letech rád kryje. Další naleznete na našich stánkách.

FCI registrovaná chovatelská stanice zabívající se chovem plemenem yorkshire terrier výhradně s pp.Nabízíme štěnátka po kvalitních rodičích. Naše štěnátka jsou vhodná nejen na výstavy,chov,ale především jako rodinní miláčkové.

Chovateľská stanica Yorkshire terrierov a Hovawartov. Naším cieľom je odchov zdravých a plne spoločensky využiteľných jedincov oboch plemien. Pre všetkých nových majiteľov našich šteniatok je samozrejmosťou kompletný chovateľských servis.

Chovateľská stanica Yorkshire Terrierov. Naši miláčikovia, fotogalérie, výstavy, šteniatka. Majiteľom našich šteniatok poskytujeme servis a poradenstvo. Ďalšia spolupráca s novými majiteľmi je vítaná.

Chováme malé chlupaté kamarády pro radost i na výstavy.

Zaoberáme sa chovom Yt od roku 1997. Odchovávame jedincov výhradne s PP, renomovaných krvných línií.

Již 20 let se věnujeme chovu tohoto plemene

Chovateľská stanica Monite Ciara sa chovom Y.T. sa zaoberá od roku 1995. Ponúkame kvalitné šteniatka po importovaných sučkách vynikajúcich kvalít a zahraničných krytí. Šteniatka sú výborného exteriéru, milej povahy a sú nositeľmi vynikajúceho genetického fondu po svojich predkoch. Sú vhodné na výstavy, do chovu aj na maznanie. Bližšie informácie nájdete na našich stránkach.

Chovom YT sa zaoberám od roku 2001,sme malá chovná stanica,ktorá bola zaregistrovaná v roku 2006,

Chovatelská stanice Od Fíkového listu nabízí štěňátka s průkazem původu po kvalitních rodičích se skvělou povahou.

Naša chov.stanica je registrovaná FCI, vyhodnotená SKCHTaF ako TOP chov. stanica triérov 2003,2004,2005. Zaoberáme sa chovom jorkov a snažíme sa o špičkové odchovy. Novým majiteľom našich detičiek poskytujeme servis, poradenstvo o starostlivosť o srsť, výstavy a chov. S novými majiteľmi zostávame v kontakte.

Zabýváme se chovem jorkšírský teriérů s PP, své odchovy prezentujeme na výstavách a agility, každý rok mám 1 - 2 vrhy štěňat vhodných jak na výstavy a chov, tak i na mazlení.

Malá chovatelská stanice tzv. domácího typu, zabývající se chovem pouze jediného plemene = jorkšíráčků,

Jsme malá chovná začínající stanice.

Zabýváme se vystavováním a chovem yorkshire terrierů.

V chovatelskej stanici Shevron´s si mozete pozriet mojich milacikov ich foto, rodokmene a novinky :-)

odchov štěňat pro další chov i jen pro radost. Nabídka štěňat skoro po celý rok.

17 let se zabývám výhradně chovem yorků. Zaměřuji se na kvalitu a zdraví štěňátek. Vítám další kontakt s novými majiteli, sleduji svůj chov.

Chovná stanice se zabývá chovem jorkšírských teriérů s PP, nabízíme chovatelský servis pro naše odchovance. Moravskoslezský kraj.

Zabýváme se přátelstvím k jorkšírům i jejich chovem. Bližší informace o chování, vychování i chovu těchto malých psů s velkým srdcem jsou na stránkách, taktéž i něco o štěňátkách.

Jorkšírský teriér (Chovatelská stanice Coloris Nova)

Chovám toto plemeno již 9 let. Domnívám se že jsem svým dílem přispěla ke kvalitě a propagaci Jorkšírků. Vtomto trendu chci pokračovat i nadále. 3 štěňata k odběru v únoru 2014

Chovatelská stanice jorkšírských terrierů s PP. Praha

Krásná štěňátka, chovné fenky, krycí psi. Bohatá fotogalerie

Naším cílem je odchovávat zdravá štěňata vynikajících povahových vlastností a typického exteriéru. Naše fenka se úspěšně účastní agility závodů (několikrát zkouška SA1 na výbornou, několikrát první místo i v otevřených soutěžích)

Chovatelská stanice jorkšírských teriérů výhradně s PP vynikajících krevních linií, aktualizace novinek z výstav, fotogalerie

Zakládáme si na vzhledu a povahových vlastnostech našich pejsků,neodchováváme štěňátka příliš často,ale tím víc se snažíme o kvalitní spojení...Každý náš pejsek projde několika výstavami a v případě jakýchkoliv vad ať už skrytých nebo zdravotních se o bonitaci ani nepokoušíme-neuchovňujeme za každou cenu..

CHS Jorkšírských teriérů, chov a výstavy, prodej štěnat.

Chovná stanice se zabývá chovem jorkšírských teriérů s PP, nabízíme chovatelský servis pro naše odchovance.

Naše stanice má krásný pár jorkšírského teriéra, nyní čekáme na narození štěňátek. Podívejte se na naše www stránky.

Jsme Jorkšíří holky s PP,jsme ještě malé a tak si musíme počkat až trochu povyrostem.Zde se také dozvíte spoustu informací o tomto překrásné plemeni..

Chov plemene jorkšírský teriér,nabídka krytí.