| Kontakt | Španělský mastin | Výstavy | Registrace-vložení odkazu zdarma | TVORBA WWW STRAN

plemena psů podle abecedního pořádku:

A | B | C | Č | D | E | F | G | H |CH | I | J | K | L | M | N | O; | P | R | Ř | S | Š | T | U | V | W | X | Y | Z | Ž


R:

Vše co chcete a měli byste vědět o tomto africkém krasavci

Chovatelská stanice Africké Slunce byla založena v r. 2006, chováme s láskou, doma v naší kuchyni, štěňátka od nás jsou socializovaná, sebevědomá, čistotná.

Ch.st.Al Kham-Sa byla zaregistrována r.1995.V současné době vlastníme 2 chovné feny a chovného psa LiHuntra Amabhele,JCH,multi CH,ICH,BOB,import z Jižní Afriky.Chovatelským záměrem ch.st.Al Kham-Sa je produkce zdravých,dědičnými chorobami nezatížených štěňat.

Na těchto stránkách se dozvíte vše o RR, jejich vystavování, vše o coursingu a jiné....Aktivně se účastníme výstav, závodů i RR campů. A samožřejmě se zabýváme chovem RR - můžete tedy od nás získat zdravé a kvalitní štěně.

info, výstavy, standard, nabídka štěňátek, fotogalerie a vše ostatní co chcete vědět o RR .

Chovatelskou stanici Rhodéských Ridgebacků v Praze jsme založili v roce 2009 a naším cílem je podílet se na zodpovědném chovu plemene rhodesian ridgeback. Na našich stránkách se dozvíte informace o standardu, historii, původu, chovu, péči, výchově, našich vrzích a mnohem více.

Rodinný odchov

CHS Ibiškový květ vznikla proto, že jsem si pořídila krásnou fenu Cathy Ann z Valdštejnských lip a rozhodla jsem se nechat si ještě jednu slečnu, aby nebyla doma sama, když jsme v práci.Fena pochází z CHS z Valdštejnských lip,která má 6 šampionů.

Chovatelská stanice Hanaho,plánujeme vrh B

Sportovně vedený pes-coursingová licence.

Krásný, mladý, chovný pes s klidnou a vyrovnanou povahou

ICH CZCh SKCh LUXCh RUSCh PLCh HCh HAIKA Z LUKOVSKEHO DVORA.

Už více jak 15 let se zabýváme chovem rhodéských ridgebacků a naší snahou je odchovávat zdravá štěňátka s vyrovnanou povahou

Rhodesian ridgeback (Chovatelská stanice Kaweria)

6 štěňat k odběru v dubnu 2017

Jsme dlouholetí chovatelé Rhodéských Ridgebacků a cílem naší chovatelské stanice KwaNyoni, je odchovávat krásná, zdravá a povahově vyrovnaná zvířata, která se v budoucnu stanou perfektními rodinnými psy, schopná reprezentovat majitele na výstavách a zvládnout jakýkoliv druh výcviku.

 

Odborně se zabýváme chovem rhodeského ridgebacka. Prvotně dbáme na zdraví a povahu našim štěńátek, proto velmi citlivě vybíráme krycího psa, který musí splňovat naše nemalé požadavky( jak na poli výstavním, tak na poli pracovním-poslušnost) Zárukou toho je zdravé a vitální štěňátko s úžasnou povahou a tím pádem i spokojený člověk. Poradíme s chovem, výchovou a při výběru toho pravého psího kamaráda pro Vás. Neváhejte nás kontaktovat!

Chov kvalitních štěňátek po zdravotně vyšetřených rodičích, jedině s PP.

CHS LINYANTI, chov plemene Rhodéský ridgeback, zakladatelka chovu fena Quirin Rhodana.

chov,výcvik,coursing, skijorling, canicross...jak ideálně trávit čas s RR

Jsme chovatelská stanice zabývající se chovem Rhodéských Ridgebacků. Klademe velký důraz především na zdraví a povahu. Štěňáka vyrůstají v úzkém kontatku s rodinou a celou smečkou. Zaručujeme perfektní socializaci a přípravu na život v nové rodině. Informace a poradenství v oblasti výživy psů čerstvou potravou (BARF).

Chovatelská stanice Manyanga zabývající se chovem Rhodéských Ridgebacků.

Chovateľská stanica Rhodezsky ridgebackov, chovajúca na kvalitných, zdravých a výstavne úspešných jedincoch so zaujímavým rodokmeňom. Domáci odchov s 24h starostlivosťou.

Všechny informace o naší chovatelské stanici spolu s fotogalerií najdete na našich stránkách.Dále tam najdete další zajímavé odkazy na tuzemské i zadraniční weby o RR

Soužití s našimi psy nám obohacuje život. Je naším přáním, aby vám štěňátko od nás přineslo stejnou radost a změnilo pohled na svět.

Naše stanice Pro Fortuna (=pro radost) vznikla přesně za účelem jejího jména. Chováme krásné plemeno Rhodeského ridgebacka v čele s naší fenkou Corou-import Slovensko,res.CAC,krajský vítěz,její otec import Holandsko.

Chovatelská stanice rhodézských ridgebacku! Plánujeme štěňátka na jaro 2010!!!

Chováme RR s láskou a maximální péčí již 12.let

Fabien ze Sulické tvrze je elegantní červeněpšenicna fena, sportovne i výstavne vedena.výstavní uspechy: ček. CHAMPION KRÁSY PL,CZ,DKK O/O, Fabien ma své první stěňátka,otec je CHAMPION PL Mkai LEORIDGE, USA/Itálie linie

Naše chovatelská stanice se zabývá chovem rhodéských ridgebacků. Se svými pejsky se zaměřujeme na záchranářský výcvik. Co se týče chovatelství je naším cílem odchovat zdravá a povahově vyrovnaná štěňátka, která budou svým novým majitelům rozdávat jen samou radost. Považujeme své pejsky za právoplatné členy rodiny.

krycí pes, loveck+ sportovně vedený,klidný vyrovnaný

Chovem ridgebacků se zabýváme již od roku 2002 a úspěchy slavíme nejen na poli výstavním, ale i sportovním. Záleží nám na vyrovnané povaze a zdraví našich potomků.

Krycí, chovný pes, import Nizozemí. Veškeré informace o Sorbonnovi (charakter, exteriér, zdraví), jeho rodokmen, výstavní úspěchy, posudky z výstav, výcvik a dovednosti Sorbonna a jeho ohromná fotogalerie od narození až do současnosti.

Chováme s láskou.

Krycí pes - Interšampión Ador Bukama, najlepší kamarát BONGO a klokanka - PERLIČKA.

ChS rhodéských ridgebacků,chovné feny Basilissa Fontanesia a Artemis Wandellmere. Štěňátka odchováváme v přímém kontaktu s dětmi, od útlého věku socializujeme na cizí lidi, zvuky , jízdu autem a ostatní zvířátka. Nabízíme chovatelský servis, informace o plemeni , pomoc s výchovou, vystavováním a případným dalším chovem. Rodiny našich odchovů se stávají našimi dobrými přáteli a velmi rádi uvítáme kterékoliv naše štěňátko s rodinou na společné procházce nebo při tréninku coursinku na našem navijáku.

Naše chovatelská stanice se zabývá chovem rhodéských ridgebacků. V rodinném kruhu s námi žije chovná fenka Amali of Shingamonga (RR) a Ballis Stín vlka (ČSV). Naším hlavním mottem je chovat zdravé a pohodové jedince. Proto pečlivě vybíráme krycího psa a dbáme na co nejmenší možnou příbuznost rodičů. Kynologie se stala naším koníčkem více jak před patnácti lety, ale přesto se stále snažíme naše znalosti prohlubovat a zdokonalovat.

krásné, přátelské a věrné plemeno vhodné do rodiny i k dětem, poradenství samozdřejmostí, odchov v rodinném prostředí s celodení péčí,

Chov. stanice nabízí štěňata s PP po výborných rodičích, otec CArtouche Chinua Rey -import z JAR, 2x CAC, rCAC, matka Agáta Marpha - výborná na mezin. výst. Oba rodiče - skvělý exteriér i povaha.

CHS Z Mydlovarských blat, fenka Bassangha z Tikovického vršku, nar. 23.8.2003, výstavně výborná.

Rhodeský ridgeback (Chovatelská stanice Z Nosticova panství)

Náš vysněný první vrh - štěňátka s celodenní péčí !!! 12 štěňat k odběru na konci dubna 2017

CHS s 5-tiletou existencí, 2x fena RR, snažíme se RR opět dostat do podvědomí jako loveckého psa.

Již třetí vrh štěňátek rhodézského ridgebacka. Nabízíme zkušenosti.

Stranky chovatelské stanice a chovné feny rhodeskeho ridgebacka z Ústí nad Labem

Osobní stránky feny RR,pracovně i výstavně vedené a vše,co k tomuto úžasnému plemeni patří

Rhodéský ridgeback Dashanwan od Kovářovské hůrky ( Dusty) nabízí krytí fence s PP, která má stejně jako on splněny podmínky bonitace. Dusty je výstavně úspěšný 4-letý pes, s výbornou povahou, který má rád děti. Výsledky rentgenových snímků: DKK i DLK 0/0. Výstavní ocenění: V1-V4, 3x vítěz třídy, 2x Oblastní vítěz, 1x Krajský vítěz. Cena krytí dle dohody!

Nabízím krytí: pes Derick Saranga - chovný, nar. 01.01.2002 DKK 0/0,DLK 0/0, plnochrupý, barva pšeničná, výborná povaha.

Krycí pes. Informace o tomto psu a plemeni, průkaz původu (rodokmen), standard, výstavy a úspěchy, posudky, složené zkoušky, fotogalerie, odkazy na další www stránky o Rhodesian Ridgeback. Aktualizace každý týden!

 

Chov štěňat plemene rotvajler a dobrman

Chovatelská stanice rottweilerů Arae Flavia, standard plemene, prezentace chovných jedinců, odchovy, štěňata, výsledky klubových akcí a výstav včetně fotografií, zajímavosti, odkazy, fotogalerie....

chov především se zaměřen na pracovní - služební využití a bezproblémové rodinné soužití

Rotvajler (Chovatelská stanice Blackbren)

Naši psi jsou vhodní pro sport, službu i rodinní společníci. 6 štěňat k odběru v červenci 2017

V CHS působí  pes Clif Černý Sagittarius a fena Elza Sawana, oba jsou pracovně vedeni.

Chov a výcvik plemene RTW.

stanice založena v roce 1975,chovám plemeno RTW,jezevčík

CHOV A VÝCVIK RTW

Chov na importovanej fene z Juhoslavie Alisa Earl Antonius, krytie nemeckym spickovym psom Orlando v. Hause Neubrand.

pejsky máme pro radost,práci a výstavy.

Chovná stanice rottweileru,štěňata,výcvik psů,výstavy,Chovní jedinci,informace o chovu rtw.

Rotvajler - štěňata po špičkových rodičích zahraničního chovu. Multi CAC, CACIB, BOB, šampioni několika zemí, interšampioni, pracovní zkoušky IPO 1-3, SchH 3, ZVV 1, bonitace, ZTP, DKK, DLK 0/0.Chovná stanice Terezsky-Dvur.

Chováme pracovní rottweilery - naše fena Vanesa Bohemia Ortles je neúspěšnější pracovní fenou u nás.

Chov RTW - vyrovnaná štěňata exteriérem i povahou.

Kvalitní exteriér, vyrovnané povahy.

Výcvik, chov, výstavy...

Chovatelská stanice plemene Rotvajler.Snažíme se hlavně o pracovní povahu našich potomků.

Chov rottweileru s tradici, uspechy jak v praci, tak na vystavach - to jsou nasi pesani.

Snažíme se o kvalitní chov.

Chovatelká stanice rotvajlerů a německých dog. Stránky věnované těmto plemenům a jejich chovu.

Chov zdravých vyrovnaných zvířat především pro radost.

Chovatelská stanice ruských chrtů v podhůří Beskyd

CHS Chzech Originál je jedna z nejstarších ch. s. Ruského toye u nás (dnes má jméno Ruský toy, dříve šlo o Moskevského dlouhosrstého toy teriéra). Vlastníme chovné fenky i krycí psi, vímeo mnoha dalších zajímavostech a rádi poradíme s čímkoliv. 

Toy De Sharm - chovná stanice Ruského Toy Teriére. Již 12 let naše chovatelská stanice působí na trhu zvířat a chová nejkvalitnější z tohoto plemene.