| Kontakt | Španělský mastin | Výstavy | Registrace-vložení odkazu zdarma | TVORBA WWW STRAN

plemena psů podle abecedního pořádku:

A | B | C | Č | D | E | F | G | H |CH | I | J | K | L | M | N | O; | P | R | Ř | S | Š | T | U | V | W | X | Y | Z | Ž


I:

Chovatelská stanice která klade důraz na zdraví,povahu a krásu.Poradenská činnost,chovatelský servis atd.samozřejmostí.

Naše feny jsou lovecky a výstavně vedeny.

chovná stanice starší 30let zabývající se chovem a výcvikem irských setrů a nově i gordonsetrů.

Chov málo známého plemene ,jeho      rozšíření ,myslivost, ale i jako společenský rodinný pes.

Wheaten - pes s dlouhým jménem a dlouhou srstí. Vždy veselý, nelínající a nic neničící pes střední velikosti. Štěňata z naší malé rodinné chs. jsou až v Sydney, Floridě, Kanadě, Švédsku, Finsku, Švýcarsku, Holandsku, atd.

Chov, propagace a podpora tohoto původního irského plemene.Mnoho fotek, linek a informací.

Velmi úspěšná chovatelská stanice, která se věnuje pouze chovu ISCWT . Přednost dáváme vážným zájemcům o chov a výstavy pouze do rodinného prostředí . Nezávazná návštěva kdykoliv vítána

Děláme vše pro to, aby s námi naši psí přátelé byli šťastní. A jejich přátelství chceme nabídnout všem hodným lidem.

Vítejte v chovatelské stanici starobylého irského plemene.

Kompletní informace o plemenu a chovu v České republice a zahraničí, historie, seznam chovatelských stanic a chovných psů, štěňata-nabídka, zajímavosti. Prezentace chovného psa INT.CH.Choroschie Drusja´s.

kennel PonnyExpress - chov. stanica Írskych teriérov, výnimočného plemena, ktorému pomník postavil slavny Jack London v románe Jerry z ostrovov, Michael-brat Jerryho.

Zdenard je chovatelská stanice Irských teriérů a drsnosrstých foxteriérů.

Všichni jsme se setkali s různě smutnými osudy irských vlkodavů, které podpořily naši myšlenku na založení nadačního fondu.
Nadační fond se snaží ulehčit osud irských vlkodavů a případně i jejich kříženců, pokud se o ně jejich původní nechce a nebo nemůže dále starat.

Aysha nám dokázala, že dokáže hlídat aniž by se zvedla od dveří :o) budí respekt svým vzhledem a zároveň ji používáme jako "nábytek" pro děti...... (myslím tím gauč)

Právě odchováváme vrh O a naším cílem je, aby se naše štěňata dostala k dobrým lidem a dělala jim co nejdéle radost.

Máme více jak dvacet let zkušeností s pejsky, v chovu klademe důraz na kvalitu ne na kvantitu. Chovatelský servis je u nás samozřejmostí. Náš cíl je zdravý, typický představitel plemene. Můžete si u nás zadat štěňátko na mazlení nebo výstavy, na chov nebo jako sportovního či pracovního kamaráda. Pro chov vlkodavů upřednostňujeme kvalitní zahraniční linie, další vrh plánujeme až na rok 2012. Štěňátka si u nás mohou zadat pouze vážní zájemci a jen do výborných podmínek.

Chovatelská stanice irských vlkodavů. Na stránkách najdete informace o iw, jeho historii, jak pečovat o iw, příprava na výstavy, fotografie, obrázky a šťeňátka.

Přijímáme záznamy na štěňata.

Chovem Ir.vlkodava se zabýváme již 9 let.Máme 1fenu a 2 pejsky.Zůčastnujeme se hlavně výstav,protože nás to strašně baví.Zatím ,máme pěkné výsledky,tak snad nám to dlouho vydrží.

Chovatelská stanice zabívající se chovem vlkodavů od r.1990

Skromné stránky věnované Charlottce a mým vlkodávkům kteří tu se mnou byli , také pro českou teriérku Cibulku , nabídka chovatelské stanice

Snaha o odchov typově odpovídajícich, zdravých a pohybově nadaných jedinců, kteří mají schopnost pracovního využití - dostihy, coursing. Milé, vyrovnané a nekonfliktní povahy.

Chovatelská stanice Irských vlkodavů, Deerhoundů a Australských teriérů.

Zájemce o plemeno velmi rádi přivítáme na návštěvě nebo společné vycházce.
Snažíme se o odchov kvalitních vlkodavů - krásných, vitálních, s původními pracovními vlohami, báječných společníků a ochránců.

Chovná stanice Silesia Arganto je velice mladá (1 rok) , a proto a proto čerpá všechny zkušenosti a rady z chovné stanice Norman, od které má také velice úspěšnou fenu Chanel Norman.

Chovatelská stanice ruských chrtů v podhůří Beskyd

Mým prvopočátkem nebylo ani výstavnictví, ani chov, ale pouze přání vlastnit toto krásné obří psí plemeno. Teprve časem jsem zjistila, co všechno se dá s tímto pejskem dělat, počínaje výstavami, chovem, dostihy a konče krásnými setkáními chovatelů Irského vlkodava z celé Evropy. Časem jsem zjistila, že není důležité , mít nejkrásnějšího vlkodava vzhledem, ale především zdravím, vyrovnanou povahou a dlouhým věkem.

Hlavním krédem naší stanice není ,,mít psa", ale ,,žít se psem". U nás nenajdete žádného psa v kotci, ale vítající smečku u vrat :-) Naším záměrem je odchov nejen pěkných, ale hlavně zdravých štěňátek z nepříbuzných spojení a absolutní socializace. Chovatelský servis je samozřejmostí. Bydlíme v klidné krásné oblasti jihočeského kraje poblíž Orlické přehrady. Zveme Vás na nezávaznou návštěvu. 

CHS se zaměřením na chov Irských vlkodavů a Afgánských chrtů. Naším krédem je odchov zdravých, plně socializovaných štěňátek, "nezatížených" příbuzenskou plemenitbou.Veškerý chovatelský servis, kupní smlouva a trvalý kontakt s novým majitelem je samozřejmostí. Naší chovatelskou stanici je možno po předchozí domluvě nezávazně navštívit.

Prezentace chovného psa - Irského vlkodava - Artura.Nabídka krytí, štěňat a informace o chovu.

Bran (Ernie Surycan) je náš pes :-) Ma DNA profil, vyšetření srdce, kompletni vyšetření krve. Vše naleznete na jeho stránce.......

Chovatelská stanice specializující se pouze na chov italských chrtíků,chovný pes,o nás,zajímavosti.

Jsme chovatelská stanice z Ostravy zabývající se chovem italských chrtíku,chováme s péčí a láskou.

Italského chrtíka chováme již několik let. Toto plemeno v sobě snoubí temperament Itálie a krásu tajuplného Egypta, vyniká svým čistým a pevným charakterem.

Nejstarší chovatelská stanice italáčků,nejdelší zkušenosti s chovem(34 let). Naším cílem je osvěta italského chrtíka a chov zdravých , krásných a výkonných potomků. Můžete si je předem zamluvit, případně si vybrat z jakého spojení  spojení se Vám budou zdát nejhezčí.

Více než dvacetiletá zkušenost s chrtíky, dosahujeme předních mezinárodních úspěchů /viz naše stránky/ nabízíme špičkový chovatelský servis, rádi vás uvítáme na nezávazné návštěvě.

Prezentace malé chovatelské stanice, Františka Dobroty z Ivaru a naší letošní světové vítězky mladých Just Italian King of Ivar, nabízíme kvalitní štěňátka pro chov i pro radost.

Next Level je malá rodinná chovatelská stanice Italských chrtíků. Máme krásné a úspěšné pejsky (ostatně, asi by se nenašel žádný chovatel, který by o svých psech tvrdil něco jiného...), oceněné řadou titulů a úspěchů. Všechny naše krasavce a jejich úspěchy si můžete bez obav prohlížet v jejich "profilech", kde najdete jak mnoho neustále aktualizovaných fotek, tak popis rodokmenu a samozřejmě i hitparádu úspěchů.

Info o naší stanici , psi , dostihy , povídání , štěňátka.

Italský chrtík (Chovatelská stanice Tileco)

Chovná stanice V BAVLNCE nabízí krásná štěnátka (2 vrhy) s PP po výborných rodičích. Návštěva vítána. Odběr možný ihned.

Chov od 1986 r. nasi odchovy ziskali 25 Sampionatov.Chovne feny a kryci pes- sampion dovoz Francie.

Chs di Witigenove je chovatelskou stanicí Italských ohařů.Všichni naši psi jsou pracovně vedeni a mají mnoho úspěchů, jak na poli pracovním ( CACT, VZ, LZ, BZ, SZVP, PZ, T.A.N., ZV), tak i výstavní. Jako jediní "ITALOVÉ" v České republice se pyšní tituly ( včetně titulu BOB) z Itálie, kde se pravidelně účastníme výstav a kde se také snažíme získávat zkušenosti od významných Italských chovatelů. Naším cílem je chov Italských ohařů, kteří budou co nejvíce odpovídat požadavkům, jenž jsou na ně kladeny v zemi původu. Kde jsou tito ušlechtilí jedinci úspěšně chováni již stovky let.

Naše stanice se zabývá výhradně chovem Italských ohařů. Italský ohař je velmi starobylé lovecké plemeno. Italští ohaři nejsou typicky rodinní psi, společnost pána milují, jsou schopni žít i v bytě, ale měli by mít dostatek volného pohybu. Jako každý lovecký pes i Italský ohař miluje denní procházky podobné toulkám přírodou. Stejně jako ostatní ohaři nachází uplatnění v loveckém revíru jako oddaný pomocník myslivce, ale dokáže se přizpůsobit a být opravdovým mazlíčkem celé rodiny. Jde o velmi kamarádského, komunikativního a hravého psa, který bude svého majitele reprezentovat na výstavách nebo na zkouškách ohařů.

Naše chovatelská stanice se zabývá chovem plemene:bernský honič a italksý ohař. Obě plemena jsou velice oddáni svému pánovi, neagresivní a milují volný pohyb v přírodě.

CHS zabývající se chovem Italského ohaře,