| Kontakt | Španělský mastin | Výstavy | Registrace-vložení odkazu zdarma | TVORBA WWW STRAN

plemena psů podle abecedního pořádku:

A | B | C | Č | D | E | F | G | H |CH | I | J | K | L | M | N | O; | P | R | Ř | S | Š | T | U | V | W | X | Y | Z | Ž


L:

Chovatelská stanice věnující se plemenu od roku 1997. Odchováváme štěňátka všech barev,prioritou je zdraví a povaha, pro naše kvalitní fenky využíváme psy, většinou ze zahraničí s těmi nejlepšími zdravotními výsledky. Z našeho chovu je spousta potomků pracujících jako canisterapeutičtí, záchranářští i vodící psi, jsou lovecky využíváni i úspěšní na výstavách. Především jsou ale těmi nejbáječnějšími členy rodin. Ke krytí nabízíme psa čistě smetanové barvy MultiCh.North light Sable Blues.

Labrador retriever (Ch.s. Z NOVOVESKÝCH LUČIN)

6 štěňat k odběru v prosinci 2017

Labradorům se věnujeme již 10 let. Naším cílem je zdravý pes s kvalitním exterierem a výbornými povahovými a pracovními vlastnostmi. Naše odchovy soutěží nejen na prestižních výstavách Evropy, ale zrovna tak přinášejí radost jako canisterapeutičtí psi, rodinní kamarádi milující gauč a procházky nebo jako lovečtí pomocníci svého pána při práci v lese a v poli.

Chovná fena, která je lovecky i výstavně vynikající a nyní má svůj první vrh štěňat. Narodili se jí 4 pejsci a 4 fenky, barvy černé. K odběru na konci října.

Golden & Labrador Retriever Kennel , chov a výcvik zlatých a labradorských retrívrů  v CHS Artemis Gold, standard a charakteristika plemene, kluby, chovné podmínky, odkazy, forum, výstavy, zkoušky, odchovy, štěňata, chovné feny, chovný krycí pes , Karlovarský kraj, Czech Republic.

Informace o plemeni, výstavy, zkoušky, fotogalerie. Nabídka štěňátek.

Goldeni a vše o našich úspěších a neúspěších, výstavách, zkouškách, myslivosti, štěňatech a odchovech.

CHS labradorských a zlatých retrívrů, chov zdravých a výstavně úspěšných psů

Záměrem naší chovatelské stanice, která se chovu Labradorských retrívrů věnuje již od r. 1991, je výhradně rodinný chov labradorských retrívrů, psychicky vyrovnaných a fyzicky odolných jedinců, se zaměřením na vynikající exteriér bez genetických vad.  Naši pejsci dosahují vynikajících výsledků na výstavách, ale mnozí se stali nepostradatelnými pomocníky jako vodicí, asistenční, canisterapeutičtí nebo záchranářští psi. Od roku 1996 každoročně pořádáme výcvikové tábory retrívrů zakončené OVVR. V posledních letech organizujeme také výcvikové tábory retrívrů a ostatních loveckých plemen, které jsou určeny pro děti a mládež.

Chovatelská stanice labradorských retrieverů, využítí, výcvik, myslivost. Prioritou pro náš chov, je především zdravotní profil u těch, které máme rádi! 

Jsme malá chovatelská stanice zabývající se chovem labradorů od roku 2006. Štěňátka, odchováváme s láskou v domácím prostředí (nechováme je v kotcích) a snažíme se je co možná nejvíce socializovat.

Naše chovatelská stanice se zaměřuje na chov hnědých labradorů. V současné době přijímáme rezervace na hnědá štěňátka.

Labradorský retriever (Chovatelská stanice Dashby)

Chováme, vystavujeme a cvičíme pro radost nás i našich pejsků. 4 štěňata k odběru v prosinci 2016

 

Chovatelská stanice labradorských retrívrů. Můžete zde nalézt informace o našich fenkách, štěňatech, výchově, výcviku, zdraví aj.

Ch.st. černých labradorských retrieverů. Nabízíme ke krytí pejska TRENDSETTER OF TINTAGEL WINDS import Francie, HD A, ED 0, PRA/CAT neg. Nabízíme také štěňátka z krytí tímto pejskem. Dále na našich www najdete výsledky a fotky z mnoha českých a evropských výstav. PLÁNUJEME ŠTĚŇÁTKA V ROCE 2005! Těšíme se na Vaši návštěvu.

Jsme malá chovatelská stanice zabývající se chovem labradorského retrievera. V současné době máme 2 chovné feny a 1 krycího psa a plánujeme čokoládová a černá štěňátka. Bližší informace e-mailem.

na našich stránkách se dočtete vše o našich labradorkách, informace o štěňátkách, výstavách, zkouškách. Najdete zde fotogalerií, videogalerii a spoustu zajímavých informací....

lNaše chovatelská stanice je  rodinného typu, odchováváme štěňátka s velkou péčí, pod veterinárním dohledem, vybíráme kvalitní jedince pro chov,  fenky mají pracovní zkoušky a výstavní úspěchy, s majiteli našich štěňátek udržujeme stálý kontakt. Nabízíme kvalitního psa na krytí - import.

 

Máme žlutá a černá štěňátka po výborných rodičich. Naším záměrem je chovat zdravé, krásné a úspěšné pejsky s dobrou povahou, kteří budou úžasnými společníky ve Vaší rodině.

Věnujeme se odchovu hnědých labradorských retrívrů.

Nabízím hnědá a černá štěňátka z kvalitního krytí, po exteriérově i pracovně vynikajících rodičích,

Naše chovatelská stanice je malá a vznikla 3. 6. 2008, kdy jsme obdrželi certifikát o mezinárodně chráněné chovatelské stanici s názvem LOVELY SHINE. Je zaměřená na chov labradorských a zlatých retrívrů. Najdete nás v Děčíně, kde bydlíme ve velkém domě s velkou zahradou, kde je dostatek místa pro moje dvě psí holky, ke kterým časem určitě přibudou další.

Díky psům jsme se odstěhovali z města do malebné vesničky Suchohrdly u Miroslavi. Chtěli jsme, aby pejsci měli pěkný výběh a také jsme se rozhodli aktivně zapojit do chovu labradorů.

Žlutá a smetanová štěňátka po výborných rodičích, rodinný odchov.

chovatelská stanice labradorských retrieverů, nabídka štěňátek po kvalitních rodičích, rodinný odchov, chovatelský servis, foto, výcviková setkání, výstavy, zkoušky ....

Chovní jedinci užívání v chovu s DKK 0/1, vyšetření na DNA profil. Vysoká záruka zrdaví.

Jsme rodinná chovatelská stanice zabývající se chovem Labradorských retrieverů. Máme štěňátka !

Zaměřili jsme se na odchov pejsků kvalitních jak po zdravotní a exteriérové tak i povahové a pracovní stránce. Předpokladem je výborná fena (výstavní ocenění, perfektní klouby a zdravotní i povahové dispozice vůbec) a pečlivě vybíraný krycí pes

Naším hlavním cílem je zdraví a milá povaha našich štěnátek.

Chovatelská stanice labradorských retrívrů. Fotografie, videa, průkaz původu, nabídka štěňat a výsledky z výstav a zkoušek.

Chovatelská stanice Zlatých a Labradorských retrieverů,

Užívat s labíky a odchovávat zdravá a standardu odpovídající štěňátka.

Naše chovatelská stanice je zaměřena spíše na kvalitu chovu,jedinců a zdraví.Štěňata míváme cca. dva roky.

Nejstarší chovná stanice na Moravě

Zabýváme se chovem černých a čokoládových labradorů, bez žlutého genu.

CHS labradorských retrívrů rodinného typu - informace o plemeni, zdravotní problematika, chovní psi, chovné feny, lovecký výcvik. Hlavní našimi prioritami jsou vynikající zdravotní stav a pracovní vlohy

Pejsci v naší chovatelské stanici jsou pevného zdravý a skvělých povach a perfetního exterieru. Jsou nejen šampiony krásy ale i šampiony práce

Malá ch.stanice labradorů. Naši pejsci žijí v krásném prostředí v Mariánském Údolí v Brně Líšni

chováme 2 plemena retriverů a dvě teriérů.naší psi jsou výstavně i pracovně úspěšní..krycí pejsky máme převážně ze zahraničí a snažíme se hlídat si zdravotní stav i exteriér.Novým majitelům nabízíme pomoc v oblasti chovu a všeho co je spojené se štěnátkem....více na mailu a webu,

Jsme chovatelská stanice Labradorských retrívrů v Bruzovicích u Frýdku-Místku.

Jsme malá rodinná chovatelská stanice labradorských retrívrů. Snažíme se o odchov labradorů, kteří mají nejen vynikající exteriér, ale také vlohy pro práci.

Domácí prostředí chovu, vysoce kvalitní krmivo, veterinární dohled, důraz na styk s lidmi jako základ budoucí povahy. Druh plemene a osobní přístup ve výchově - mírná a přítulná povaha psů,

Naša mladá chovateľská stanica vznikla v roku 2000, znažíme sa odchovať jedince ktoré čo najviac spĺňajú štandard plemena exteriérom aj povahou. Ďalšie roky uvidíme či sa tento náš zámer podaril.

Chovatelská stanice plemene clumber španěl a labradorský retriever.

Rodinný odchov typických představitelů plemene, dlouholeté zkušenosti.

Naše stanice Od Bílých jelenů se zabývá chovem Labradorských retrievrů a Basset hound již řadu let.Naši psí kamarádi jso úspěšní v lovecké ale i výstavní činnosti v evropském měřítku

Štěňátka Labradorského retrievera po zdravotně, charakterově, exteriérově a pracovně výborných rodičích. Oba rodiče jsou vyšetření na genetická onemocnění, která se nebudou vyskytovat ani u potomků. Informace o rodičích – matka Original Star Royal Standard, otec Balrion Weathertop Casey Jones naleznete na stránkách www.royalstandard.cz Štěňátka mají vynikající předpoklady. Ideální do rodin, jako společníci k dětem. Rádi pomůžeme s výchovou na případných výcvikových setkáních, která jsou pro majitele štěňátek k dispozici.

Nabídka chovného psa na krytí,výsledky výstav,štěňátka

Rodinná chovná stanice labradorských retrieverů čokoládové a černé barvy. RTG rodičů štěňátek vždy 0/0 + další nepovinné zdravotní testy negativní. Naše feny mají i lovecké zkoušky, jejich štěňátka mají předpoklady pro snadný výcvik a ovladatelnost. Nabízíme i chovatelský servis.

Chovatelská stanice labradorů z Mnichova Hradiště. Krásná čokoládová štěňátka k odběru v květnu 2007. Volní už jenom kluci.

k odběru bude  štěňat v štěňata po špičkových rodičích. Zahraniční krev, výborný exteriér i povaha. DKK a DKL v pořádku. Pomoc při výchově i výcviku. MVDr. J. Nosek

Jsme rodinná CHS Labradorských Retrieverů. Klademe důraz na povahu, původ a zdraví našich pejsků!

Rodinný odchov labradorských retrievrů, pracovně vedení rodiče

rodinná chovatelská stanice labradorkých retrieverů se 17 letou tradicí

malá chovatelská stanice LR z podhůří Javořice, která využívá retrievery k výkonu práva myslivosti,

Chovatelská stanice rodinného typu,chovná fena výborného původu a zdraví.

Naše chovatelská stanice se zaměřuje zejména na domácí, dobře socializovaný a kvalitní odchov zdravých štěňat.

S VELKOU LÁSKOU SE VĚNUJEME CHOVU LABRADORŮ-LABRADORSKÝ RETRIEVER S PRŮKAZEM PŮVODU PP NAŠE RODINNÁ MEZINÁRODNĚ REGISTROVANÁ CHS /CHOVATELSKÁ STANICE- REG.ČÍSLO 1380/01/, SE NACHÁZÍ NA ČESKOMORAVSKÉ VYSOČINĚ U MĚSTA SVĚTLÁ N/SÁZAVOU. Je výborně dostupná z celé ČR, díky její poloze u D1.

Našim cílem je odchovávat zdravé jedince, typické exteriérově i povahově.

Chovatelská stanice plemene labrador retriever a výcvik psů.

Prezentace chov.stanice,která se zaměřuje na chov všech barev-zlatá,černá a hnědá.Naši pejsci jsou chováni v rodinném kruhu. Zaměřujeme se na odchov pejsků kvalitních jak po zdravotní a exteriérové tak i povahové a pracovní stránce.

Jsme rodinná CHS labradorských retrívrů na okraji Prahy. Naše psi jsou pracovně i výstavně vedeni. U rodičů stěňat dbáme na vynikající zdravotní stav i exteriér. Štěňata jsou odchovávána v bytě, ale jsou zvyklá i na zahradě. S majiteli štěňat zůstáváme v kontaktu, pomůžeme s výchovou a výcvikem.

Ch.stanice s více než 30.letou tradicí. Chováme černé a čokoládové labradory a nejdete nás nedaleko Jihlavy.

V chovu klademe důraz na povahu, zdraví a pracovní vlohy plemene.

chovateľská stanica plemien labrador a curly coated retriever

Chovná fena - ALIS CORTOREA

Nabízíme ze zahraničního spojení štěňátka landseera, psa, který patří mezi málopočetná plemena. Má úžasnou povahu, hustý, nepromokavý kožich výborně chránící před nepřízní počasí a vzhled psího aristokrata. Pro svou povahu je vybírán jako canisterapeutický nebo záchranářský pes.Štěnátka nabízíme za velmi příznivou cenu.Oba rodiče jsou šampioni a mají nulovou dysplazii, chovatelský servis je samozřejmostí.

Navštivte naše webové stránky www.zladerova.com , které jsou o plemeni LANDSEER a BOSTONSKÝ TERIER. Jsou zde informace o výstavách, odchovech, fotogalerie, atd. Naše feny mají mnoho výstavních úspěchů a výborné povahy.

Psy chováme z lásky k nim. Jsou členové naší rodiny.

Chovatelská stanice leonbergerů a Skotských teriérů.Štěňata,foto,informace o plemeni,zdraví,chovu,výstavy.

Chovatelská stanice Leonbergerů. Chov, štěňata, výstavy, šampioni.

Chovatelská stanice leonbergerů s výhradně rodinným odchovem štěňat.

náš život s leony

Jsme malá chovatelská stanice specializující se na chov leonbergerů. Toto impozantní plemeno vstoupilo do našeho života v roce 1993. Naší filosofií je chovat typické leonbergery svým charakterem i vzhledem, s velkým důrazem na zdraví

Aktuality, zajímavosti, chov, štěňátka v naší ch. stanici.

Rodinná chovatelská stanice leonbergerů.

Leonberger je velký impozantní pes přátelský k lidem, milující především děti, ovšem schopný si ohlídat svou rodinu i území

Chovu tohoto impozantního plemene se věnujeme již více než 10 let. Naším cílem je odchov zdravých, typických mohutných leonbergerů s výbornými povahovými vlastnostmi.

odchováváme jen zdravá štěňěta plemene leonberger,

Stránka o dvou leonech, Artušovi a Fortuně

Informace o naší chovatelské stanici, fotografie, rodokmeny, výsledky výstav.

 

CHS sa venuje plemenu lhasa apso od r. 1990, v r.2000 pribudls prvá fenka plemena Shih -tzu nakoľko tieto psie plemená majú veľa spoločného,

Chováme málopočetné plemeno lhasa-apso. Malý psík s krásnou dlouhou srstí

Chovatelská stanice pouze tohoto plemene s téměř 20 letou tradicí.

Hestiin chrám byl založen roku 2003. Odchováváme již třetí generaci tibetského plemene Lhasa Apso. Snažíme se nejen o kvalitní exteriér, ale především o odchov zdravých jedinců vyrovnaných povah, jenž se stanou skvělými společníky ve svých rodinách.

Stránky CHST plemene LHASA APSO-historie CHST,nabídka štěňat a krytí,galerie,výstavní úspěchy...

Lhasa apso je velice atraktivní dlouhosrstý psík, který díky svému původu z Tibetu je velmi odolný a vytrvalý.

Chovný pár, fenka import USA, zcela nepříbuzná na všechny psy v ČR. Atraktivní málopočetné plemeno pro sportovně založené páníčky. Velmi vytrvalé a mimořádně zdravé plemeno, milující svoji rodinu, pobyt venku a dostatek pohybu.

LC neuznané plemeno  FCI, úžasný hlídací, rodinný, lovecký a honácký pes, milující svého pána a jeho rodinu

Naše chovatelská stanice My Záhir se zabývá chovem louisianských leopardích psů, jejichž specifickou povahu jsme si velmi zamilovali. Klademe důraz nejen na výborný exteriér, ale také na udržení pracovních předpokladů, perfektní zdraví a důslednou socializaci. Zveme všechny příznivce a zájemce o plemeno na nezávaznou návštěvu. Budeme se těšit!

Nasim cilem je vychovat zdrava,perspektivni,vyrovnana stenatka.jsme rodinna chovatelska stanice zajimajici se o toto vynikajici pracovni a spolecenske plemeno

CHS Wolf Scream přijímá záznamy na štěnátka. Navštivte naše webové stránky nebo www.leopardi.cz

Nabídky štěňat,krycí pes Grafit-Grand Damaro.

Lvíček je málopočetné atraktivní společenské plemeno. Má veselou kamarádskou povahu a nelínající srst. Chováme lvíčky od roku 1991. Štěňata, šampioni, fotogalerie, výstavy, historie a charakteristika plemene.

Na našich stránkách naleznete fotografie našich psů a fen, rodokmeny, historii plemene a vše o lvíčcích.