| Kontakt | Španělský mastin | Výstavy | Registrace-vložení odkazu zdarma | TVORBA WWW STRAN

plemena psů podle abecedního pořádku:

A | B | C | Č | D | E | F | G | H |CH | I | J | K | L | M | N | O; | P | R | Ř | S | Š | T | U | V | W | X | Y | Z | Ž


T:

Sell the puppies of the rare breed of Thai Ridgeback Dog. Rare blue color puppies:7femile and 1 mile

Lovecké, primitivní , málopočetné plemeno.

Naše chovatelská stanice se specializuje jen na jedno plemeno a tím je právě Thajských Ridgeback a to od roku 2008. Najdete u nás špičkovou kvalitu těchto jedinců TRD, štěňátka v barvě modré a isabell. Krev našich thajců patří k té nejlepší ve světě, díky špičkovým thajským předkům a jejich genetice TOP kvality. Mou snahou je zachovat zdraví a špičkovou kvalitu tohoto jedinečného a úžasného plemene. Psi jsou pro mě součástí mé rodiny a celého života.

Impozantní plemeno s výrazným osvalením nádherně hladkou srstí.Výborný společník.

Chovatelská stanice Tibetských dog ALTAN-CORGO. Nezávazná návštěva naší chovatelské stanice je vždy vítána. Plánujeme štěňátka

přijímáme záznamy na štěňátka, nezávazná návštěva vítána

 

Chov Barna, vyřizování objednávek pro krásnou Tibetská doga štěňata. Naši psi mají vynikající zázemí, krásné vítězství na výstavách a mají výborné zdraví. V naší kultuře máme: zlatá, černá s pálením a modrá s pálením Tibetská doga. Více o nás najdete na našich webových stránkách. Vítejte!

chov. stanice s dlouhou tradicí - linie Taiwan, Čína,USA -odchovy mimořádné mohutnosti, výšky i kvality. Zcela nová krev v ČR i Evropě! 100% socializovaní jedinci, vyrovnané povahy, kvalitní péče. Návštěva vítána.  Slaný

Chovatelská stanice Tibetských dog Dewi Mahakala. Štěňata budou několikrát odčervená, plně naočkována, plně socializována, s výbavou, papíry původu, cestovním pasem, čipem a očkovacím průkazem.

Naše ch.st. Donno Grogs FCI se zaměřuje na chov zdravých a silných jedinců vysokého vzrůstu, krásného exteriéru, různých čistých barev bez sábla, s vyrovnanými povahami typickou však pro TD.

Chovatelská stanice ,,Hamistu" zasložená v roce 1996 se nachází v malebném Máchově kraji přímo pod hradem Bezděz. Štěňátka odchováváme v domácím prostředí s celodenní péčí

stop inbreeding, zdraví, socializace

Chovatelská stanice Narpo Ransi přijímá objednávky na štěňata. Charakteristika plemene: Hrdý sebejistý hlídač svého teritoria a své rodiny. Hlídání má pevně zakořeněno ve své duši, nepotřebuje k němu výcvik. Mimo své teritorium je bezkonfliktní, avšak k cizím odměřený. Velmi nenáročný, ani v zimním období nepotřebuje boudu. Je velmi inteligentní a rozhoduje se sám, tvrdou drezurou se stává zatvrzelým. Pro správný psychický vývoj potřebuje láskyplnou avšak důslednou výchovu, kontakt se svým pánem a volný pohyb po svém teritoriu.

Chov tibetské dogy, plemene, které nás okouzlilo svojí povahou a oddanností vůči nám, udržení Evropského standardu a barevnosti tomuto plemeni typické.

Od DOlanského jezu je chovatelská stanice plemene Tibetská doga, kvalitní štěňata po mimořádných rodičích, věnujeme se výstavám a chovu. Tibetská doga je velmi vznešené plemeno, se kterým kdekoliv vzbudíte pozornost. Jiný název pro tibetskou dogu je Tibetan Mastiff nebo do-khyi.

Chovatelská stanice Tibetské dogy, čínsko-tibetské linie,

Štěnata tibetské dogy, z výborných, zdravých odchovů, nabízí chovná od R.a.M.

Od první ho dne jsem měl čest s psím majestátem a její důvěru jsem si musel zasloužit, tak jako horolezec v Tibetských Himalájích. Čím delší je mé soužití s Tibetskou dogou tím více na ni nedám dopustit.

Tibetské dogy chováme od roku 1997.

V naší stanici působí fenka Terri, která patří se svojí výškou 74 cm! mezi vůbec nejvyšší fenky tohoto plemene. Má typickou hlídací povahu, milující svoji rodinu. Možnost zamluvení štěňátek .

Tibetská doga je velká psí osobnost, je to přirozený hlídač, příjemný společník. Zaujala nás jak svým vzhledem, tak povahou. Chcete ji poznat?

Chovatelská stanice tibetských dog Tara Dhatu. Přijímáme záznamy na štěňátka

Život tibetských dog na okraji Prahy, fotogalerie, povídky, štěňata

Tibetský španěl je svéhlavička s obrovským citem pro spravedlnost. Přítel pro dlouhé vycházky nebo lenošení na gauči, spolupachatel všech druhů rošťáren pro děti i dospělé. Opička se lvím srdcem a psím pochopením. Prostě Tibbi.

Tibetský španěl - ideální kamarád do bytu i na zahradu. Byť malého vzrůstu, za to s velkým srdcem.

Tibetský španěl, malý ,milý, nenáročný společník pro celou rodinu.3 štěňata k odběru v polovině února 2006

Věnujeme se kynologii a především tibetským španělům. S našimi tibeťáčky chodíme na výstavy, cvičíme agility a také se věnujeme chovu.

Tibetský španiel je plemeno podľa nášho gusta...vzrastom aj povahou taký akurát...ani nie príliš pasívny ani nie príliš akčný. Svojim inteligentným pohľadom odhadne situáciu aj náladu. Pohľad naň a máte znova radosť zo života ! Naša fenka Cynthia nás učí že tibetský španiel je milá malá potvora, do voza aj do koča, ktorej sa nedá odolať!

Zakládající chovatelská stanice TŠ u nás. TŠ chováme 19 let.

Stránky věnované naší tibeťačce Elišce (Élektra Perla mahagon)

Již více jak 10 let se věnujeme tomuto skvělému plemeni malého vzrůstu, ale velkého srdce! Náše webové stránky jsou stále aktualizovány - najdete tu informace, rodokmeny, mnoho fotek, nabídku krycích psů i aktuální nabídku štěňátek naší i spřátelených chovatelských stanic!

Chováme pejsky jen tak pro radost - v baráčku . Štěňátkům vždycky sháníme nějaký nový fajnový páníčky...

Malá chovatelská stanice,zaněřená na chov Tibetských teriérú,

Tibeťák - pes do nepohody. Dlouhá srst má samočistící schopnost, pes není cítit, vhodný do bytu, milující děti a svou rodinu, k cizím odtažitý, ostražitý. Veselá, přátelská povaha, vhodný na výstavy, agility, turistiku i na gauč. :-)

Chovatelská stanice, která navazuje na dlouhou tradici chovu psů v rodině (traduje se od 1937), předává novým majitelům vždy štěňata s tím, že pro budoucí život udělala maximum v oblasti jejich zdraví, povahy i exteriéru.

Sme malá chovateľská stanica zo Slovenska. Venujeme sa výstavám aj športu.

Jsme malinká chovatelská stanice s jednou úžasnou fenkou tibetského teriéra Dorjee. Nejraději se touláme po horách, kam tito pejsci také patří. Pochází totiž z vysokých hor Tibetu.

Tibetské teriéry nás sprevádzajú životom, na prechádzkach v lese aj na kobercoch výstav. Naším chovateľským cieľom sú šteniatka, ktoré budú robiť rodinám radosť a na ktoré môžu byť majitelia pyšní v každej životnej situácii.

Malá chovatelská stanice tibetských teriérů na severu Čech. Více informací o nás a plemeni tibetský teriér najdete na naší webové stránce.

chovatelská stanice tibetských teriérů - malých ovčáků s velkým srdcem,

Chovatelská stanice krátkosrstých kolií a tibetských teriérů

Klademe důraz nejen na špičkový exteriér, ale i na zdraví a výborné povahy.

Malá chovatelská stanice tibetských teriérů na jihu Moravy.

Nabízíme kvalitní štěňátka krásných barev po rodičích šampiónech. Tatínek je ze Švýcarska a maminka Češka. Tibeťan je veselým společníkem a zároveň ostražitým hlídačem. Miluje svou rodinu a všechny dvou i čtyřnohé členy smečky... neni to žádný pravý teriér:-)).

Chováme tibetské teriéry od roku 1988, ale s tibeťany žijeme od roku 1984. Každý vrh dlouho plánujeme, našimi prioritami jsou krása, zdraví a povahy

snažíme sa odchovávať šteňatá, ktoré budú svojich majiteľov celý život napĺňať láskou a hrdosťou, 4 štěňata k odběru v březnu 2012

Chováme tibetské teriéry od r. 1990 jako jediné plemeno. Našimi krédy jsou zdraví, vitalita, výborná povaha a správný typ s krásnou hlavou. Pro více informací navštivte naši webovou stránku - mnoho informací a rad, spousty fotografií, pravidelná aktualizace

Chovem psů se zabýváme od roku 1990. Důraz klademe na kvalitu a zdraví odchovaných jedinců. Majitelům štěňátek nabízíme trvalou spolupráci a chovatelský servis.

  • Tosa Inu (Chovatelská stanice Z Katusického dvora)

zabýváme se chovem tohoto nádherného japonského plemene

 

Nabízí krycího psa BOY DU CENTER CLUB MOLOSS WOLF - výborné hodnocení z mnoha zahraničních výstav (Champion SK, EVROPSKÝ VÍTĚZ MLADÝCH (Dortmund 2007), JCH. Maďarska, Německa a Rakouska, Klub.CH.Německa).
 
Chovatelská stanice se zabývá chovem psů TOSA INU. Krycí pes se zahraničními oceněními a předpoklady pro chov. Vlastní chovná fena také opakovaně oceněna v zahraničí

Na našich webových stránkách najdete vše o nás, našich psech, nabídku štěňat, výstavní ocenění, krytí,.....

Tosy patria do nášho života už od roku 1998. Máme chovného psa Cchinki Devoted Friend - Svetového víťaza 2009, ktorého predkovia dosiahli tituly svetových a európskych víťazov.

Chovatelská stanice plemene tosa inu nabízí štěnátka po rodičích výborných povah a vyjimečných kvalit.Otec import USA,matka-jedna z nejúspěšnějších fen v ČR- Interšampion, vítězka střední a východní Evropy, šampionka Chorvatska a ČR a mnoho dalších tit..Oba rodiče tmavě červené barvy, milují děti.Své štěnátko můžete navštěvovat denně.Těší se na vás ch.st.Diamant severu

Jsme malá chovatelská stanice impozantního a inteligentního plemene tosa inu. Obě naše fenky pochází ze špičkového chovu (jejich rodiče jsou krásní,typičtí představitelé plemene). Pečlivě vybíráme rodičovské páry a zvažujeme každé krytí s důrazem na vyrovnanou, dobře ovladatelnou povahu, nepříbuznost a typ. U štěňat dbáme na perfektní socializaci a kvalitu odchovu. Kynologii se věnujeme již mnoho let a v chovu uplatňujeme jen své nejlepší znalosti a zkušenosti. Všichni pejskové u nás doma jsou právoplatní členové rodiny a dostává se jim nejvyšší možné péče.

Chovatelská stanice tohoto vzácného a osobitého plemene.

Jsme malá chovatelská stanice japonského plemene Tosa Inu – Japan angels. Tosy chováme od roku 2003. Naše stanice byla zaregistrovaná 16. října roku 2009. Jsme členy KMDPP a chovatelské sídlo máme ve Vyškově – Dědicích. V současné době chováme jednu fenku – Aischu a štěňátka plánujeme na jaře tohoto roku.

Jsme chovatelská stanice rodinného typu a zabýváme se chovem plemene Tosa-inu od roku 2007. V tomto okamžiku se u nás nachází 7 tosinek, z toho 2 importovaní jedinci odlišných krevních linií. Naše odchovy dosahují nejvyšší možná výstavní ocenění včetně titulu "Světový vítěz 2011".

Tosa Inu,na našich stránkách najdete prezentaci našich fen,historii plemene,rozsáhlou fotogalerii.Záznamy na štěňátka a zajímavé odkazy...

Chovatelská stanice plemene Tosa Inu, importovaní jedinci zajímavých krevních linií, chov všech barev, červená, žíhaná, černá. Naši psi získávají nejvyšší výstavní ocenění po celé Evropě, jsou součástí rodiny, naši kamarádi, kterým věnujeme veškerý čas. Štěňátka na prodej z vynikajích spojení, línie Evropských a Světových vítězů

Narodila se nám štěňátka Tosa inu po špičkových rodičích. U štěňátek je předpoklad vynikajícího exteriéru a přátelských povah.

Chováme Cane Corso a Tosa Inu.

Malá rodinná chovatelská stanice plemene Tosa Inu.

Tosa inu, pro nás to nejlepší plemeno na světě  :-)

Tosa Inu (Chovatelská stanice Tosa centrum)

Nejstarší chov tohoto plemene v ČR /od r.1993/. Línie světových a evropských vítězů, kvalitní štěňata, krytí importovaným psem, KMDPP - poradce chovu pro plemeno TOSA INU. 3 štěňata k odběru v dubnu 2017

Jsme malá chovatelská stanice zabývající se chovem tosa inu.

Naše malá chovatelská stanice se zabývá chovem japonského plemene Tosa inu.Na našich stránkách naleznete informace o plemeni Tosa inu,historii,standard FCI a fotografie.

Chovatelská stanice japonského plemene Tosa Inu,prezentace našich fen a psa,záznamy na štěňátka s PP,historie,výstavy,fotogalerie, atd.

Chovatelská stanice japonského plemene Tosa Inu, informace o plemeni, záznamy na štěňata z kvalitního spojení, prodej štěňat s průkazem původu.

Registrovaný chovný jedinec, výška 75 cm, velká hlava a mohutný peředek, červená barva.

Plánovaná krytí, nabídka šťěňat, fena je držitelka "canisterapeutického" certifikátu, ocenění CAC, Národní vítěz, res.CAC, CACIB, res.CACIB

Vítáme Vás na stránkách věnovaným super všestraným a nenáročným psům-trpasličím pinčům!

Chováme pejsky plemene-Trpasličí pinč,čivava a jorkšírský teriér.

Chov založený na nejlepších evropských chovatelských stanicích. Cílem jsou pinčové tak jak mají být tzn. krásný, nebojácný a temperamentní pes vhodný na celou řadu psích sportů, ale hlavně báječný kamarád.