| Kontakt | Španělský mastin | Výstavy | Registrace-vložení odkazu zdarma | TVORBA WWW STRAN

plemena psů podle abecedního pořádku:

A | B | C | Č | D | E | F | G | H |CH | I | J | K | L | M | N | O; | P | R | Ř | S | Š | T | U | V | W | X | Y | Z | Ž

P:

Rodinná chovná stanice papillonů zaměřená na přátelství psa a dítěte.

  • Papillon (Chovatelská stanice Čajový lístek)

Naše stanice odchovává malé španěly ostrovní-kavalíry,kontinentální-papillony.Pejsci s nami bydlí v bytě,jsou odchovávání s láskou a přejeme jim hodné a spokojené páničky

  • Papillon (Chovatelská stanice Sol Edo)

Chovatelská stanice papillonů, štěňátka od nás jsou očkovaná, odčervená, čipovaná a socializovaná.

Papillon (Chovatelská stanice Arinelle)

Jsme malá,chovatelská stanic rodinného typu. Naše fenečky sdílejí domácnost s námi v bytě. Odchováváme štěňatka s výstavním i sportovním zaměřením.

Kvalitní odchovy, štěňátka od nás odcházejí dobře socializovaná,odčervená,očkovaná,čipovaná s EU pasem.Nabízíme kompetní chovatelský servis včetně hlídaní. Vítáme trvalý kontakt. Možnost nezávazných návštěv.

Malý psík tělem, ale velký srdcem-to je papillon. Zamilujte se i vy do tohoto překrásného psího plemene.

Domácí odchov s možností volného pobíhání po zahradě,vycházky do přírody,kontakty s jinými lidmi i dalšími psy, zaměření na odchov černobílých štěňat pro sport i zábavu

na našej stránke môžete vidieť, ako s našimi Papillonmi žijeme a čo Vám môžeme ponúknuť.

Mám papillony,dvě fenky a jednoho psa

Malá chovatelská stanice psů zaměřená na chov malého kontinentálního španěla - papillona.

Chováme papillonky pro radost, výstavy i sport

Odchovanci z mojej ch.st. žijú v 5 rôznych krajinách a nadalej udržiavam kontakt s takmer každým majiteľom šteniatka z môjho chovu. Snažím sa odchovávať nielen papillonikov ktorí sa čo najviac približujú štandardu , ale najmä papillonikov s vyrovnanými povahami, aby boli pravými predstaviteľmi tohto temperamentného hravého a pritom veľmi inteligentného plemena.  Ten kto raz spozná papillona a nahliadne do jeho vernej dušičky nechce už žiadneho iného psíka. A tak je to aj so mnou. Podrobnejšie sa môžete zoznámiť s mojím chovom na mojej www stránke.

V naší chovné stanici již 15 let chováme papillonky červeno-bílé, bílo-sobolí a tricolorní v obou velikostních rázech.

 věnuji se především plemeni papillon,při odchovu štěňat upřednostňuji především kvalitu.Rodičovský pár sestavuji pečlivě,volím nepříbuzné jedince,nebo jedince s minimální příbuzností.Dbám na zdraví cjhovných jedinců a provedení dostupných testů an gen.onemocnění.Štěňata jsou odchována v rodině,je jim věnována potřebná péče.

Zakladatelkou našeho chovu je fena Cadbury Lady Awillon, která je úspěšná nejen na výstavách, ale i ve sportu.  Na konci listopadu 2008 očekáváme štěňátka!  Navštivte nás na našich stránkách.

chov. stanica plemien PAPILLON a CHIHUAHUA (ČIVAVA).

  • Papillon (Chovatelská stanice Zlatý krystal)
 

Chovateľská stanica papillonov - Myjava, Slovensko.

V naší chovatelské stanici odchováváme štěňátka v rodinném prostředí, vychované mezi dětmi. Možno u  nás krýt pejskem v barvě čeno-bílé, a fenku možno ubytovat.

Jsme malá chovatelská stanice papillonů a border kolií v Praze. Hlavním cílem naší CHS je povaha a zdravotní stránka jedinců použitých v chovu. Naše papillony vyšetřujeme na PRA a PL. Štěňátka se snažíme velmi dobře socializovat, aby byla připravená pro budoucí majitele. :o) Nezávazná návštěva je vždy vítáná a chovatelský servis samozřejmostí.

Chov.stanice založena roku 1994 pro chov plemene mops a nyní nově plemeny sheltie,papillon a český strakatý pes.

V naší CHS jsou drženi a odchováváni jedinci plemene Papillon, jinak také motýlek. Papillon miluje dlouhé vycházky a hry. Psíci se chovají ve dvou velikostních rázech (1,5 - 2,5kg a od 2,5 do 4,5). a ve třech barevných varietách: bílosobolí, černobílé a tricolor. Co na motýlkovi upoutá, jsou jeho krásné velké uši s bohatými závěsy. Díky této podobě dostal motýlek své jméno. Naším chovatelským cílem je odchov zdravých jedinců, typických představitelů plemene.

Chovatelská stanice tohoto krásného společenského plemene z Vysočiny.

Informace a novinky o našich psech a odchovech.

Chovatelská stanice Papillonů a Cavalier King Charles španělů.

Papillonka Bonynka v rodokmenu Bon Voyage Glamour Flying Joy a její webové stránky.Těšíme se na vaší návštěvu panička Martina a Bonynka

Mini stránky chovného krycího psa Carlose

Malá chovateľská stanica so zameraním na PJRT - najlepšie anglické línie. V mojom chovnom programe je najhlavnejšie zdravie, povaha a exteriér. Temperamentné malé plemeno vhodné najmä na agility a norovanie.

Mini stránky o našich miláčcích.. Chovný pes s loveckým nadáním (veden pracovně) a jeho malé kamarádky.. Foto, kontakty, výstavy...atd..

Chováme jen na zdravotně testovaných jedincích.
I nezávazné návštěvy vítány!

Naše CHS klade důraz na kvalitu.Poradenská činnost,chovatelský servis atd.

Naše chovatelská stanice se věnuje chovu Parson Russell teriérů, zaměřujeme se na chov standardním jedinců s vlohami na poslušnost, sport a také canisterapii.

Náš chov Parson Russell Terrierů je založen na zdravotně prověřených jedincích. Štěňata jsou odchovávána v rodině. Chovatelský servis samozřejmostí. Nezávazné návštěvy vítány

Jsme mala chovatelska stanice, kterou najdete poblíž Prahy. Na našich stránkach jsou informace o plemeni, našich psech a ativitách spojených s nimi....

Parson Russel Teriér (Chovatelská stanice Číše Bavorská)

Jsme malá CHS a cílem je odchovávat zdravé jedince s výstavními a pracovními úspěchy. Zaměřujeme se na upevňování kladných povahových vlastností a pracovní činnost. 5 štěňat k odběru v září 2015

Chovná stanice parson russell teriérů.Snažíme se psi vyšetřovat na luxaci patel,oční vady a hluchotu.Jinak se jedná o výstavní jedince,které vedeme i po stránce lovecké-norovací zkoušky.Vhodné na všechny psí sporty

Věnujeme se chovu Jack Russel teriérů a Parson Russel teriérů; momentálně jsou k dispozici štěňata PRT

chov máme jako koníček, všichni naši psi aktivně sportují a provází nás ve všech aktivitách, krycího psa vždy pečlivě vybíráme a klademe důraz na nepříbuzné spojení a zdravotní vyšetření.Všechna štěňátka od nás jsou vyšetřena na hluchotu.

Chovatelská stanice s lovecky i výstavně úspěšnými jedinci. Nabídka štěňat, práce, foto, atd..

Chov kvalitních štěňátek po zdravotně vyšetřených rodičích, jedině s PP.

Malá chovatelská stanice, máme pejsky pro radost.

Malá chovatelská stanice parsonů, s chovnou fenkou Hopeful One a pejskem Brunem. Věnujeme se převážně sportovnímu vedení pejsků :-)

Malá chovatelská stanice parsonů. Hlavním cílem naší CHS je povaha a zdravotní stránka jedinců použitých v chovu. Štěňátka se snažíme velmi dobře socializovat, aby byla připravená pro budoucí majitele. :o) Nezávazná návštěva je vždy vítáná a chovatelský servis samozřejmostí.

Parson Russel Teriér (Chovatelská stanice of Beautiful Cold Hill)

Chovatelská stanice Parson russell teriéra v Praze.Nabízíme štěňata ze zahraničního krytí,kvalitní chovatelský servis, užitečné odkazy,výstavní výsledky,zdravotní zkoušky.

Chovatelská stanice se zaměřením na chov Parson Russell terierů a bíglů. Jedná se o temperamentní a velmi učenlivé pejsky. Vhodní pro rodinu, agility i k mysliveckým účelům.

Očekáváme štěňátka!!! Parsonci jsou úžasní a veselí psí kamarádi. Klademe důraz na zdraví a povahu našich psů a štěňat, zároveň jsou však naši pejsci také výstavně velmi úspěšnými!

Máme fenku Fabulous Fiona z Jeřeně alias Fína, Jch.,..., norovací zkoušky, test na oči a pately negativní,... nyní máme štěňátka - vrh A, i nezávazná návštěva vítána.

Naši psi jsou pravidelně vyšetřováni na zdravotní vady, tzn. hluchotu, luxaci patelly a dědičné oční vady. Všechny dokumenty jsou k dispozici na stránkách. Chováme pouze na 100% zdravých psech s vyrovnanou povahou. Dbáme na maximální péči při odchovu štěňat a jejich správnou socializaci

Chov a výcvik parson russell teriera a border teriera

Malá chovateľská stanica. Odchovávame šteniatka len na zdravotne testovaných jedincoch. Kladieme dôraz na exteriér aj povahu. Vítané aj nezáväzné návštevy.

Snažíme se o odchov zdravých, exteriérově i povahově vyrovnaných jedinců.

Chovatelská stanice patterdale teriérů, bloodhoundů, bassetů a porcelaine

Chovatelská stanice bretoňských ohařů a patterdale teriérů u Benešova. Naši psi jsou lovecky vedeni.

Chov psů pro loveckou praxi.

Pekingský palácový psík (Chovatelská stanice Birillo Barande)

Jsem šťastná, že jsem mohla poznat toto nádherné plemeno

chovatelská stanice pekingských palácových psíků BOHEMIA ORCHIS-velmi kvalitní chov psů, fen a odchov štěňat na anglické krevní linii. Více na www.pekinez.info

Všichni pejskové v naší chovatelské stanici jsou chování s láskou a náležitou péčí.

Naše chovatelská stanice se zabývá chovem MALLORSKÝCH DOG (dříve Perro de presa mallorquin).

Peruánské naháče reprezentuje v naší nahaté smečce především Delingua Dandie od Zlaté Samanty. Fenečka černá jako uhel s čertovskou povahou nemá ráda výstavy a je velmi zdrženlivá k cizím lidem. Přesto je zatím trojnásobná šampionka. Hlavně je maminkou dvou vrhů štěňat.

Chov peruánského naháče a čínského chocholatého psa.

CHS středních peruánských naháčů. V současné době jsme si navíc pořídili štěně Amerického bezsrstého teriera.

Naše chovatelská stanice se zabývá chovem peruánských naháčů od r.1998. Naším chovatelským záměrem je odchov zdravých štěňat.Toto vyjímečné plemeno si zaslouží obdiv a péči, která mu právem náleží.

Jsme malá rodinná chovatelská stanice zaměřená na chov peruánských naháčů malých a středních ( Perro sin pelo del Peru) a mexických naháčů středních (Xoloitzcuintle)Naším cílem je odchov zdravých, exteriérově kvalitních jedinců se skvělou povahou. Naším životem nás jako ochránci a společníci provázejí též německé dogy, ale chovu těchto ušlechtilých krasavců se nevěnujeme.

Věnujeme se chovu peruánského naháče velkého. V r.2007 jsme importovali psa Jch. Bay´s Bushyfur Haihais z Finska. V současné době máme odchované 3 vrhy štěňátek (několik z nich exporovaných)všechna s výbornou přátelskou povahou. Rádi u nás uvítáme každého, koho zajímá toto úžasné plemeno.

v současné době nabízím štěně ve věku 20 měsíců zdarma, jedná se o osrstěnou varietu peruánského naháče velkého po jediném importu z Peru ve Střední Evropě, fenka žije v nestandardních podmíkách na Slovensku, neboť majitelka si myslila, že ji uchovní, bohužel se nezadařilo, daruji ji do dobrých podmínek

Chov peruánského naháče v kruhu rodiny

Chovatelská stanice zabývající se chovem plemen peruánský naháč a shiba inu.

Chovatelská stanice plemen peruánský naháč a čínský chocholatý pes.

Chov peruánského naháče velkého, peruánská línie, chov čistých naháčů. Peruánského naháče musíte poznat, abyste objevili jeho kouzlo. Je to úžasný pes.

Nabízím ke krytí peruánského naháče velkého, import z Finska. Jen 1/8 Evropské krve (z matčiny strany), jinak Peruánská! Blejdík je výstavně úspěšný - Český junior šampion, BOB atd. Podmínky krytí dohodou.

Stránky peruánské naháčky delissy - fotgalerie, něco o peruánech, výsledky výstav...

Chovatelská stanice la Terra Porta chová málopočetné plemeno - podhalaňský ovčák, v čr cca 50 registrovaných jedinců. Podhalan má inteligentní povahu bez loveckého pudu a je vhodný do rodin s dětmi i jako hlídací pes. Celoročně může být venku, má samočistící srst.

Chovatelská stanice s desetiletou tradicí, chov Anglických setrů, Pointerů, Německých krátkosrstých ohařů. Štěňata z velmi kvalitních spojení, jak exteriérově, tak i pracovně. Psi pro myslivost, sport i do rodiny jako výtečný kamarád. Mnoho fotografií těchto plemen a jejich portréty.

Polský honič (Chovatelská stanice Kłusująca Sfora FCI)

Najlepsza Hodowla Gończego polskiego w Polsce 2002, 2004, 2005, 2006, 2008, 2010, 2011, 2013, 2015 roku

Naše chovatelská stanice je založena  pouze na čistokrevném  chovu  pomeranianů,  ze země vývoje USA, bez vkřížení kontinentálního  něm. špice.

Chovatelská stanice Lví domov byla založena v roce 1990 a od té doby se věnzjeme tomuto okouzlujícímu plemeni. Náš chov pomeranians je založen kvalitních krevních liniích ze zahraničí (především USA)

Chováme na imortovaných jedincích s předky z nejprestižnějších světových chovatelských stanic.

Chovem pomeraniana se zabýváme od roku 2002. Naše chovatelská stanice se věnuje chovu zdravých jedinců s typickou mazlivou nekonfliktní povahou pomeranianů. Velice pečlivě vybíráme rodiče našich štěňátek a snažíme se zachovat vysoký standard odchovů.

Pomeranian (Chovatelská stanice Pomperritos)

chov vzácných francouzkých honičů.

Chovatelská stanice z Francie nabízí kvalitní štěňátka v ČR zatím ještě nezastoupené rasy - protugalského ohaře. Pouze vážným zájemcům o chov tohoto plemene a jeho rozšíření ve střední a východní Evropě. Komunikace prosím ve francouzštině, případně v angličtině.

Portugalský podengo je milý společník, přátelské povahy, temperamentí, učenlivý a také velice vhodný ke sportovním aktivitám ( agility, coursing, flyball... ).

Stránky psa jménem Albus Brumbál od Emy Destinové, Šampion šampionů 2005,ŠAMPION ČR,SK

Chovatelská stanice Cordata se věnuje chovu plemen Cao de Aqua a Petit Chien Lion - Portugalský vodní pes a Lvíček.

Plemeno je vhodné na psí sporty ,vášnivý aportér,lovecké plemeno,ale i společenské,velmi inteligentní,přátelské.

Chov standartních a zdravých jedinců s vyrovnanou povahou. Spolupráce se zahraničními chovateli.

Šampion šampiónů 2005,Český šampion,Slovenský šampion.Zatím jediný černě narozený pejsek v republice.

Portugalský vodní pes (Chovatelská stanice Z Trajleru)

Chovatelská stanice rodinného typu od r.1991. 10 štěňat k odběru v říjnu 2015

Štěňata odchovaná v rodině s dětmi a jinými zvířaty,chovatelský servis samozřejmostí

Anglický buldok, Dobrman, Pražský krysařík. Nabídka štěňat, informace, rodokmeny, fotografie,  mnoho informací, odkazů, webringů , výsledky výstav, atd...  

Naše stanice chová v Petřvaldu Pražské krysaříky a Bordeauxskou dogu. Viz stránky.

Ch.s.Čekanka se zabývá chovem pr.krysaříků 9let.Na  výstavách i v odchovech dosahuje vynikajících výsledků.Chovatelským záměrem je kvalitní chov.

zakládající členka klubu pražských krysaříků - nejsem velkochovatel, zaměřuji se na liniový chov,nabízený psík je již neopakovatelného spojení, matka uhynula, předpoklad využítí pro chov

Chovatelská stanice pražských krysaříků. Na našich stránkách najdete informace o našich krysařičkách, štěňátkách a spoustu fotografií.

Chovatelská stanice nejmenšího národního plemene, vše o plemeni, standard, foto,aktuální nabídka štěňátek.

Pražský krysařík v unikátní barvě hnědé s pálením. Fenky, pejsci, štěňátka, historie, standard, fotky, povídání a mnoho dalšího.

zabývame se chovem národního plemene Pražský krysařík, bydlí u nás také krycí pejsek krátkosrsté čivavy Jonáš Zuzka z Třeštiny a mladá slečna plemene bearded collie Duffy.

Nejmenší národní plemeno

Chovatelská stanice Pražských krysaříků "z Podkozí", sídlící nedaleko Prahy nabízí aktuální informace o našich fenkách a veškerého dění kolem nás :-)

Vítam vás na stránke chovateľskej stanice Mar-Len Kandík. Touto stránkou chcem prezentovať svoju prácu s chovom pudlov a aspoň trochu sa podeliť o poznatky, ktoré som do súčasnej doby nadobudla. Chovu pudlov sa venujem od roku 1988. Počas tejto doby som zažila mnoho radostí z úspechov, občas i sklamanie z toho, že čosi nevyšlo podľa mojich predstáv. Internet nám ponúka o chove psov obrovské množstvo informácií odborných, skúsenostných i organizačných. Preto som si ich zotriedila tématicky do kapitol Odkazy i v texte kapitoly Starostlivosť. Verím, že vás táto stránka zaujme.

Chovatelská stanice ze Žluté Mimozy založena v roce 1981. Cílem je chov zdravých, krásných, chytrých toy a trpasličích pudlů v barvě aprikot, červená. Po letech se opět vracíme i k chovu trpasličího stříbrného pudla. Více informací naleznete na našich pravidelně aktualizovaných webových stránkách.

Náš záměr je chovat kvalitní a zdravá štěnata velkých černých pudlů s výbornou černou linii.

Chovný pes FCI, 59 cm, plnochrupý, DKK 0/0, PL 0/0, PRA prosté

Chovatelská stanice středních hnědých pudlů nabízí posledního volného pejska, vhodného na výstavy, agility nebo jen na mazlení po zdravých, výstavně úspěšných rodičích - šampionech.

Snažíme se o chov zdravích a krásných štěňátek, která jsou milým společníkem a kamarádem do nepohody.

Jsme chovatelská stanice snažící se především o zdravá štěňata, která budou nejen pro výstavy, ale hlavně pro radost svým páníčkům. Momentálně máme k odběru pouze 3 pejsky. V případě zájmu nás kdykoliv kontaktujte.

Chovatelská stanice založena v roce 1978. V odchovech 22 interchampionů, mnoho šampionů a hlavně miláčků rodin!

Chovatelská stanice "De Nigromanta" se věnuje středním černým pudlům. Jedinci dávající život novým generacím jsou pečlivě vybíráni, a to zejména s ohledem na zdraví. Štěňátka odchováváme přibližně jednou za dva roky, samozřejmostí je domácí prostředí a neustálá péče. Naše odchovy dosahují velmi pěkných výstavních ocenění a přináší svým majitelům i mnoho všedních radostí. S majiteli našich odchovů jsme rádi v kontaktu, jakékoliv otázky jsou vítány.

zabýváme se chovem středních černých pudlů, úspěšné odchovy, fotogalerie, novinky, štěňata.

Mille Talenti je rodinná chovatelská stanice, která se zabývá chovem středních černých pudlů.Všichni naši pudlíci jsou členy rodiny a žijí s námi v domě v historickém městě Žatci. Trávíme s nimi náš volný čas, proto je i velice dobře známe. Protože se nejedná o velkou chovatelskou stanici s deseti psy, můžeme si zachovat velmi osobní vztah, ke každému našemu pejskovi i štěňátku. Našim cílem je produkce kvalitních a zdravých štěňat, proto klademe důraz na nepříbuzenská spojení a provedené testy na dědičné nemoci.

Chovám hnědé střední pudlíky, vhodné pro výstavy a sport. Pudlíci jsou zdraví, prověření. Hodně vystavuji a zaroveň se věnujeme coursingu kde závodíme a agility, kde moje Týna běhá v elitní třídě A3. Jsem moc ráda že jsem dokázala sladit výstavy i sport.

viac než 20 rokov skúseností s chovom hnedých pudlov, príležitostné odchovy so zameraním na kvalitu.

zabývám se chovem pudlů, výcvikem německých a belgických ovčáků.

Chov černých toy a stříbrných trpasličích pudlů

Chov pudlů v barvě černé, červené, apricot a chov jorkšírského teriera s pp

 

Chov trpasličích pudlů v barvě stříbrné a bílé s PP.

Chovatelská stanice trpasličích stříbrných, trpasličích a toy bílých pudlů.

Chov. stanice Yrtep existuje od roku 1994, zabýváme se chovem pudlů a saluki - perský chrt. Důraz klademe na zdraví a dobrou socializaci štěňat, pejskové mají k dispozici RD s velkou zahradou, kde se mohou volně pohybovat. Snažíme se o import nové zahraniční krve, štěňata z našeho chovu se výborně umísťují na výstavách a jsou zcela bez zdravotních problémů. Trvalý kontakt s novými majiteli a chovat. servis je samozřejmostí.

V naší chovatelské stanici najdete trpasličí pudly v barvách černá a stříbrná.

 

kvalitní štěňátka po výstavních, zdravých a temperamentních rodičích. Odchovávána v domácím prostředí.

Dáváme přednost zdraví a povaze. Rodinný odchov

Jsme malá chovatelská stanice, všichni naši pejskové jsou právoplatní
členové rodiny, štěňátka jsou odchovávána s největší láskou a péčí v rodinném prostředí.

Naše štěňátka jsou odchována s láskou a celodenní péči,jsou plně socializovaná ,očkována ,mají číp a europass.

V současné době vlastníme: fenu pudl aprikot toy DRAGON´S DESIRE CASSIEPIA tříbrnou trpasličí fenu SILVER JOKER EPRILLE ETOILE a toy černou fenu CHARLOTTE Z TRIANONU.

chovná stanice s 15ti letou praxí specializující se na stříbrné trpasličí pudly.

CHS trpasličích pudlů stříbrných, založena roku 1998.

Pudl trpasličí černý a stříbrný

odchov spickovych stenat kralovskych pudlu,

naším cílem je odchovat štěnata nejen konkurence schopná na výstavách ale hlavně zdravé a milé mazlíčky!

Chovná stanice velkých bílých pudlů,
Fena Multichampion BEAUTY White Stříbrný klas

Chovám toto plemeno od roku 1997,šteniatka sú úspešné aj na výstavách,ale majú aj široké zameranie ako napríklad canisterapeutický psy.Viac sa dozviete na stránke mojej chovatelskej stanice

Junior champion Polsko, Junior Champion Ukraine, Junior East Cup Winner Volzhski Talisman EGOR

Chov bílého a černého královského pudla

Chov velkých černých, bílých a stříbrných pudlů. K prodeji poslední fena velice kvalitní, vhodná na výstavy. Sestra velmi úspěšného psa evropského mladého vítěze.

Chovatelská stanice "z Černého panství" se zabývá chovem královských černých pudlů.

Chov velkých pudlů se zaměřením na výstavy, sport, povahu našich odchovanců. Rodiče štěňat zdravotně testováni.

V současné době vlastníme 2 černé feny.Forever Free Diamond and Pearls - junir champion ČR a Angel´s Queen Bohemia Velvet ( tuto fenu budeme krýt na jaře 2006 )

Velký černý pudl, výstavně úspěšný, chovný .. vše o něm na jeho stránkách.

Zde se prezentují královští pudlové Int.Ch. Multi-Ch. CALIMERO Myší kožíšek (pudl velký černý)  a BIS & BIG Winner HUGO BOSS Marco Bohemica (pudl velký bílý).

Pudl velký černý - kvalitní štěňata s PP,

Zaměřili jsme se na chov v Evropě vzácného královského pudla harlekina.Naše stanice má jako první v Česku pár těchto nádherných psů a budeme se snažit odchovat zdravá štěňátka,vhodná k práci,výstavám,psím sportům i tanci.

Chov královských pudlů.

Královský pudl je povahově úžasný všestranný pes, který se hodí ke každému laskavému člověku.
Snažíme se chovat štěňata na špičkové světové úrovni.Lehký pohyb, hrdý výraz, výborná srst, její nádherná sytá barva i výstavní úspěchy jsou našim velkým přáním a cílem.

Pudl velký je atraktivní, inteligentí pes, výborný společník na sport, výstavy nebo jen na procházky.

malý rodinný chov velkých pudlů v barvě stříbrné a černé, důraz klademe zejména na zdraví a výborné přátelské povahy odchovů

Chováme dosut méně známou barvu pudlů, Harlekin nebo-li vícebarevní. Ve dvou velikostních rázech trpasličí a střední. 

Je to chovateľská stanica madarských pastierských psov

Naše chovatelská stanice vlastní dva černé puliky našim záměrem je propagace tohoto krásného plemene a mít kvalitní štěňata.

Momentálně se věnuje plemeni pumi, hlavně výstavám, agility a služebnímu výcviku.

Pumi a naše aktivity.

Pyrenejský horský pes (Chovatelská stanice Z Jizerského pekla)

5 štěňat k odběru od v listopadu.

chovem pyrenejského horského psa se zabýváme od r.1995. Poskytujem kompletní chovatelský servis, nabídka štěňat a krycích psů..

 

CH z Železných hor, fotky našich fenek, výstavní úspěchy, naše štěňátka.

Prezentace naší chovatelské stanice, výstavní úspěchy, krycí pes, chovné feny, fotogalerie.

Stanice s chovatelským cílem rozvoje původního francouzského typu PHP, základem je pro nás kvalitní povaha, pracovní schopnost, zdravotní stránka a přirozené vlastnosti plemene,

Toto nádherné plemeno chovám již dlouhá léta, štěňátka s námi žijí v domácnosti a mají stálou péči, poskytuji komletní informace o plemeni

zdravá štěňata po obou zdravých rodičích,HD 0/0,PL 0/0,OCD 0/0,otec Španělsko, matka Kalifornie, BIS Juniorhandling,oba rodiče pracovní psi securit

Chov pyrenejských horský psů, DKK 0/0, zdravá štěňata s PP a levné krytí

Chováme pohodové plemeno PHP,výborní hlídači,rodinní společníci bezmezně milující své pány

Naše CHS se zabývá chovem pyrenejských horských psů.

CHS z Vysočiny zabývající se chovem pyrenejských horských psů a bernských salašnických psů.

Stránky chovného psa Montyho,výsledky výstav,fotky a úspěchy jeho potomků,velká fotogalerie.

mladý,importovaný krycí pes ze Španělska,z chovu prezidenta klubu pyrenejských psů,bohaté hřívy,zdravý HD 0/0

importovaný,krycí pes z USA ,z chovu prezidentky klubu v Californii, Champion cz, Champion klubu,Vítěz speciálky,klubový vítěz mladých,Klubový vítěz,10x BIS Juniorhandlingu,zdravý HD 0/0, PL 0/0 stejně jako jeho potomci

Toto jsou osobní stránky pyrenejského psa Falca, cílem prezentace je představit psa Falca, jakož i naznačení obecné charakteristiky tohoto - ve všech ohledech - výjimečného plemene.

Pyrenejský horský pes. Krycí pes - Interchampion, Multi champion Falco Filipův Dvůr (DKK 0/0, patella free, OCD free). Pyrenejský horský pes - fena Kora de Alba de los Danzantes - import ze Španělska, krevní linie španělských a francouzských championů (World Winner, Multi champion Biadós, Ch E Cotiella, Ch E Arán, Ch F Noustamic du Neouvielle).

mladý,importovaný pes americko-španělské linie,zdavý HD 0/0, Juniorchampion cz,2xBIS Juniorhandlingu, pracovní pes security

importovaný krycí pes přímo z francouzských  PYRENEJÍ,Juniorchampion cz, Juniorchampion klubu,Vítěz speciální výstavy,výšky 82 cm, pracovní pes u security

 
Pyrenejský mastin (Chovatelská stanice From The Elbe Valley)

CHS From the Elbe Valley nabízí štěňátka z prvního spojení španělských rodičů - Umberta Lilly de Cabeso Roig a Negarti de Sumendi. Oba mají skvělé vyrovnané povahy, výborný exteriér a DKK 0/0. Prarodiče pocházejí z jedněch nejstarších, uznávaných španělských CHS (Tajadera del Tío Roy, Borgadaray). Předpokládaný odběr je po ukončeném 8. týdnu života, tj. po 9.září 2015. Kupní smlouva, passport, výbavička a chovatelský servis je samozřejmostí.

 

CHS pyrenejských plemen psů, aktuální nabídka štěňátek,importovaní,nepříbuzní krycí multichampioni,zdravý chov,HD 0/0,rady,výsledky výstav,chovu.

Stenatka Mastin del Pirineo , po Int.Champ, import ze Spanelska.

Nabízíme štěňátka tohoto impozantního plemene po výstavně úspěšných a pracovně vedených rodičích, výborně socializovaná, odchovaná v rodinném prostředí,dětmi a jinými rasami pejsků. Nezávazná návštěva vítána.

Odchov v rodinném prostředí,výnorná socializace,štěňata vhodná i na výstavy a další chov

importovaný krycí pes z FINSKA,zdravý HD 0/0, Juniorchampion cz, Juniorchampion klub, Vítěz speciální výstavy,klubový vítěz mladých, klubový vítěz,6xBIS Juniorhandlingu, pracovní pes bezpečnostní agentury

žíhaná štěňata po CIE,champion Chorvatska,Champion cz,Champion klub,Juniorchampion cz,Juniorchampion klub,Národní,klubový,speciální vítěz,BIS Juniorhandlingu,otec francouz v Pyrenejích,HD 0/0.

Informace o plemeni, chovných fenách a krycím psovi.