| Kontakt | Španělský mastin | Výstavy | Registrace-vložení odkazu zdarma | TVORBA WWW STRAN

plemena psů podle abecedního pořádku:

A | B | C | Č | D | E | F | G | H |CH | I | J | K | L | M | N | O; | P | R | Ř | S | Š | T | U | V | W | X | Y | Z | Ž


N:

Jedinečný společník, přítel a ochránce. Kvalitní a zdravý chov po vybraných, úspěšných jedincích.

Doginky z "Brány severu".

Naše chovatelská stanice se zabývá chovem něměckých dog, nyní máme druhý vrh, který je k odběru v první polovině června

Štěnátka s PP, chovatelský servis, 3 štěňata k odběru v říjnu 2010

Chováme německé dogy žluté a žíhané.Koncom decembra 2003 krásne šteniatka po špičkových rodičoch.

Chovatelká stanice rotvajlerů a německých dog. Stránky věnované těmto plemenům a jejich chovu.

Chovatelská stanice německých dog v Praze 4

Tomuto plemeni se intenzivně věnujeme od roku 1997, kdy jsme si zakoupili naší první německou dogu. Nyní odchováváme barevný ráz černý, skvrnitý.

Chovatelská stanice německých dog zaměřená na zdraví a povahu. Chováme na fence Zarah della Baia Azzurra, která vyniká svou úžasnou povahou, rodokmenem, zdravím i výstavními úspěchy (splněny podmínky pro udělení titulu Interšampion, šampionka Česka, Slovenska, Klubová vítězka Itálie, Česka a Slovenska).

prodáme št. s PP, černá a skvrnitá, 75% francouzské krve.

Německé dogy chováme od roku 1988,zaměřujeme se hlavně na zdraví ,které je u našich pejsků na prvním místě.Německá doga je láska na celý život.

Chováme německé dogy žlutého a žíhaného barevného rázu. Právě nyní bereme záznamy na štěňata z velmi perspektivního spojení - zahraniční krytí.

Naše chov. stanice se zabývá chovem německých dog černého a žlutého rázu

Chovatelská stanice německých dog barva černá a skvrnitá (harlekýn). Feny, psi, štěňata, fotogalerie, novinky, výstavy...

Německá doga - Chovatelská stanice německých dog Queen Harlekýn v Praze. Špičková štěňata po výborných rodičích.

Chovatelská stanice Říčanská hvězda se zabývá chovem černých a skvrnitých dog. Věnujeme velkou pozornost zdraví a povaze jedinců, kteří jsou použiti k chovu a se stejnou pečlivostí vybíráme i exteriérově vhodné jedince, tak, aby se naše štěňátka co nejvíce přiblížila ideálu krásy, tedy standardu

Chovatelská stanice německých dog.

chováme barevný ráz černá, skvrnitá, šedý tygr . Chováme na zdravotně prověřených rodičích.Chovatelský servis je samozřejmostí.

10-letá chovatelská stanice, odchovy, fotogalerie, výstavy, štěňata.

V současné době máme v naší chov.  stanici 4 modré fenky - Henji, Ichita, Konie a Kassie.

Chovatelská stanice německých dog modrých. Feny, psi, štěňata, foto, novinky ...

Německá doga černá a plášťová - štěňata.

chovatelska stanice žlutých německych dog

Chovatelská stanice německých dog černých a skvrnitých.

Chovatelská stanice žlutých a žíhaných dog.

Zabýváme se chovem dog již od roku 1989. Náš chov je zaměřen především na chov žlutých a žíhaných německých dog.
Štěňátka jsou odchovávaná v úzkém kontaktu s rodinou, k majitelům jdou vymazlená, navyklá na venčení a schopná chůze na vodítku. Případě zájmu s chovem poradíme ;)

chovatelská stanice německých dog barva černá - skvrnitá (harlekýn),

chovatelska stanice žlutych a žíhaných německých dog,

Zabýváme se chovem barevného rázu MODRÁ a černá do modrých.

Ch.s. existuje od r.1997 a zabývá se chovem německých dog v barevném rázu žlutém a žíhaném.

naši první dogu jsme sipořídili v roce 2001,v roce 2003 jsme si zaregistrovali ch. stanici,chov děláme pro radost,více info na webu

Chovatelská stanice německých dog -barva černá- skvrnitá.

Prezentace chovatelské stanice, výstavy, štěňata

Naše chovatelská stanice je zaměřena na chov a výcvik německého boxera. Snažíme se odchovat štěňata zdravá s předpokladem dobrých povah.

CHS Fenomén Giordimánie - německý boxer - chov, výstavy, výcvik, coursing, reportáže z akcí, foto, video ad.

Informace o CHS Fortuna viva, nabídka krycího psa, nabídka štěňat.

chovatelská stanice byla založena v roce 1994 a do současné doby jsme odchovali 13 vrhů (2x český terier, 11x boxer). Cílem je produkovat zdravá štěňata s typicko povahou boxera a s kvalitním exterierem, což se myslím i daří.

CHS boxerů, chov, výcvik, výstavy

Naším cílem je zaměření na zdraví a povahu tohoto plemene .

Chovatelská stanice Kett Box - štěňata, výcvik a výstavy. Blaze of Glory KETT BOX - Juniorská světová vítězka ATIBOX 2002.

CHS Německých boxerů ve Východních Čechách, na úpatí Orlických hor.

CHS německých boxerů. "Pro toho, kdo choval boxera, je velmi obtížné přejít k chovu jiné rasy. Je to pro jeho zvláštní citový projev, výraz, noblesu a jeho elegantní a atletický potoj."

Chov rotvajlera a německého boxera

25 let chovu boxera .

Chovatelská stanice ze Starého mlýna zatím odchovala jeden vrh štěňat. Působí zde chovný pes Gero z Ringu.

V naší chovatelské stanici chováme plemena Německý boxer a Francouzský buldoček. Odchováváme štěňata a máme i krycího psa

Dlouholetý chov boxerů - Ivana Holubová, Ostrava.

Zadám štěńátka boxerů s PP z chovatelské stanice z Údolí Albatrosu po vynikajících rodičích. Vhodná pro výcvik i do rodin k dětem. Více fotek štěńat a rodičů.

Prezentace, výstavy, události, fotogalerie,...

Naše stanice se zabývá chovem plemene NDO a jsme v malé vesničce v podhůří Orlických hor, naše chovná fena Arna ze Žamberských vrchů je všestranně lovecky využívaná

Německý křepelák (Chovatelská stanice Any-Bon)

chovatelská stanice německého křepeláka,zabývající se chovem NK od roku 2003.Zaměřuji se zejména na lovecké vlohy,ale rovně zdraví,exteriér a socializace odchovů.Chovatelský servis samozřejmostí!!! Plánujeme štěňátka na jaro 2017 !

Všestranný společník a pomocník, lovecké vedení,(obora- černá, vysoká, srnčí, muflon) výborné vodní práce, naprosto oddáni rodině, společenští.

Krátce o plemeni, našich psech, štěňata, foto, odkazy na zahraniční kluby.

Chovatelská stanice Vlčí hrdlo byla založena v roce 1987 pro chov a výcvik loveckých plemen, především NOK,MOK ale i jiných lov. plemen.NOK je teperamentní plemeno,poslušný,hodný k dětem a většinou se stává miláčkem celé rodiny.

Naše chov. stanice má dlouholetou tradici, chovu loveckých plemen se věnujeme víc jak 20 let. Naše štěňata jsou vhodná nejen na myslivost a lov, ale pro svou vyrovnanou povahu i do rodiny s dětmi jako společník. Nyní máme štěňata k odběru, bělouše i vzácne strakoše

Chovatelská stanice s desetiletou tradicí, chov Anglických setrů, Pointerů, Německých krátkosrstých ohařů. Štěňata z velmi kvalitních spojení, jak exteriérově, tak i pracovně. Psi pro myslivost, sport i do rodiny jako výtečný kamarád. Mnoho fotografií těchto plemen a jejich portréty.

Naše chovná stanice se zabývá chovem loveckých plemen psů. Naši pejsci jsou nejen výbornými lovci pod povrchem i na něm, ale také perfektními společníky pro chvíle odpočinku i aktivit. Na našich stránkách se dovíte vše o daném plemeni a našich psích členech rodiny.

Nabízím ke krytí chovného psa NO velice vyrovnané povahy, vášnivý a neúnavný aportér

Webové stránky mladého německého ovčáka

Nabízíme kvalitní štěňátka odchovaná v rodině, každodenní kontakt s dítětem, po velice kvalitních, bezproblémových rodičích! Trvalý kontakt s majiteli vítán, stejně tak i nezávazná návštěva

Se zaměřením na zkoušky, závody a chov.

Naše chovatelská stanice nabízí štěňata vhodná na výcvik, hlídání i jako rodinného společníka. Štěňata jsou odchovávána mezi ostatními zvířaty a jsou zvyklá na děti.

Chovatelská stanice německých ovčáků a pudlů,

CHS zabývající se chovem Německého ovčáka a křepeláka,dbáme na zdravotní stav svých odchovů a perfektní socializaci.

Nabízí celoročně kvalitní, perspektivní štěňata, černá s pálenými znaky, pouze s průkazem původu, po prvotřídních rodičích. Převážně ze zahraničního krytí.

 

Chov pro zdraví , krásu a pracovní upotřebitelnost

Chovatelská stanice pracovních německých ovčáků. Nabízím zdravá očkovaná štěňata s perspektivou výborné povahy a exterieru. Chov s 20ti letou tradicí - štěňata nezatížena dědičnými a degenerativními vadami.

Věnujeme se chovu německých ovčáků. Důraz klademe, jak na vzhled, tak povahu. Do chovu používáme pouze jedince, kteří splňují přísná kritéria na zdravotní stav (mimo jiné DKK, DLK) a zároveň jsou vhodní pro výcvik. Naši psi jsou ustájeni po jednom v prostorných zděných kotcích se zateplenými boudami. Kromě výcviku a výstav se účastní i našeho rodinného života. Jsou tak plně socializovaní, nebojácní, zvyklí na dopravní provoz, cizí psy a péči dětí.

Německý ovčák (Chovatelská stanice Bonyo)

CHS německých ovčáků pracovní linie.

Zabýváme se chovem a výcvikem německých ovčáků černých se znaky

Nabídka krytí špičkovým pracovním psem a také štěňat - hlavně po tomto psovi, fota, rodokmeny a další informace.

Zabýváme se chovem a výcvikem psů.

Chovatelská stanice německého ovčáka se zaměřením na pracovní psy

Německý ovčák - chovatelská stanice NO, sportovní kynologie - foto a videa z tréninků i závodů, nabídka štěňátek ze zahraničního spojení s důrazem na zdraví a pracovní upotřebytelnost našich odchovů

Stránky chov.stanice, která se zabývá chovem tohoto plemene již od roku 1985. Chovní psi i feny, štěňata, výstavní úspěchy, ....

chovná stanice se věnuje chovu pracovních psů

Německý ovčák - chov. stanice NO, sportovní kynologie - foto a videa z tréninků i závodů, nabídka štěňátek ze zahraničního spojení.

Chov německých ovčáků, černá deka, rezavé znaky - "REX" Zdraví, krásn psi!

Chovatelská stanice se zaměřením na pracovní krev,

Chov, výstavy a výcvik německých ovčáků.

zadám stěňátka s PP,celočerná a vlkošed. OTEC: Xac z PS-RTG 0/0,1.tř.chovnosti MATKA:Cher z Lab.Přívozu-RTG 0/0,1.tř.chovnosti

Chovatelská stanice NO výhradně pracovní krve

zabýváme se chovem pracovní linie německého ovčáka se zachováním pěkného exteriéru. Chováme na fenách se složenými vrcholovými zkouškami IPO3. Jde nám o produkci štěňat pevných v povaze, vhodných pro vrcholový sport i do rodin. Nyní nabízíme štěňata v barvě celočerné a znakové k odběru v 2/2011 /oba rodiče IPO3/.

Štěňata s pracovního spojení, v rodokmenu Ajax Autodam, Quax v. Patscherkofel, Quasy v.d. Bösen Nachbarschaft, Fero v. Zeuterner Himmelreich.

Chovatelská stanice pracovních Německých ovčáků JIVO nabízí zájemcům a příznivcům nejvšestrannějšího plenene na světě štěňata z různých pracovních spojení vhodná na sportovní výcvik a hlídání. Veškerý chovatelský a výcvikový servis samozřejmostí. Těšíme se na Vaši návštěvu .

Dloholetá chovná stanice německých ovčáků,ustájeno více krycích psů i importovaných výborného krevního vedení.

Chováme od roku 1994, náš cíl jsou krásní, pracovití a zdraví psi

Slušný exterier,dobré zdraví a chuť k práci.

V naší CHS Lost illusions se zabýváme chovem a výcvikem NO především pracovní linie

Chovem se zabýváme již 15 let.Chováme pro radost,naším cílem je odchovat pěkná a zdravá štěňátka, aby z nich měli noví majitelé radost a my s nima. Chováme jak exterierovou tak i pracovní linii. Pojďte se podívat na naše stránky...třeba si vyberete kamaráda na celý život :-) 7

Štěňata vynikajícího exteriéru a kvalitních povah.

Chovná stanice pracovních něm. ovčáků vhodná nejen pro NZŘ, TART a praxi, ale i pro sportovní kynologii.

Chov a výcvik německých ovčáku z pracovní linie .Malá chov.stanice s max.péčí o štěňata a perfektní socializací a výborným zdravým chovných i odchovaných jedinců. Především vlkošedá a celočerná barva štěňatek.

Pracovně vedené linie německého ovčáka.

Chovatelská stanice něm. ovčáků, - pracovní krev

Zabýváme se chovem německých ovčáků a bernardýnů.

Jsme chovatelská stanice německých ovčáků zaměřená na pracovní linii tohoto plemene. Zabýváme se sportovní kynologií. Naše první chovná fena Oli od Hradu Lipky (Matylda od hradu Lipky x Bady ze Svobodného dvora).

Chovná stanice německých ovčáků,výborný exteriér

ChS-Orrylordblack nabízí celoročně štěnata s kvalitního,zahraničního a českeho pracovního spojení.Celočerna,tmavě vlkošedá a černá se znaky.

Prezentace Chs, nabídka ke krytí, štěňata.

Chovná stanice zabívající se chovem westíků a německých ovčáků, jejich výcvikem s dlouholetou praxí.

Naše chovatelská stanice byla založena v roce 2011. Zakladatelkou je Piki Šavema, černá se znaky, výběrový chov. Štěňátka odchováváme s láskou a rodinném prostředí.

Výchova,výcvik a poradenství pro Německé ovčáky.

štěňata z pracovní i výstavní krve po celý rok

Chovatelská stanice NO po špičkových německých plemenících.CHOVNÉ FENY = 5JX1/P, RTG:0/0.

Chovatelská stanice se zaměřením na exteriér,povahu a zdraví.Mnoho jedinců z této chovné stanice získalo ty nejvyšší tituly u nás i v zahraničí.

Chovatelská stanice německých ovčáků, prodej štěňat, krytí, výcvik, ustájení psů, prodej krmiv, poradenství.

CHOVATELSKÁ STANICE-SRDCE PERLY BOHEMIE ZABÝVAJÍCÍ SE CHOVEM NĚMECKÝCH OVČÁKŮ. VÝCVIKEM A PRAKTICKÝM POUŽITÍM PSŮ, K OCHRANĚ ŽIVOTA OSOB A JEJICH MAJETKU...

Chovatelská stanice Stěžovská zahrada vznikla v roce 2006 a nachází se v obci Stěžov, poblíž Příbrami. Naším cílem je odchovat kvalitního německého ovčáka po stránce výstavní i pracovní.

Chovatelská stanice Wantaris Zakladatelkou chovu je inportovaná fena - OSAKA VOM ITTLINGER MOOS.

Chovatelská stanice vlkošedých a černých NO z pracovní linie s vynikajícím exteriérem.

Naše chovatelská stanice se zabývá chovem znakových Německých ovčáků, spíše pracovního zaměření. Nechováme na kvantitu, ale spíše pro naši radost.

chovatelská stanice se zaměřenim na chov pracovních zvířat se širokým spektrem využití, od pouze člena rodiny po vrcholový výcvik.

Chovatelská stanice německých ovčáků, jejímž cílem jsou vysoce kvalitní odchovy v exterieru i v povaze.

Chovatelská stanice z Osobovské skály je zaměřena na chov pracvní linie německého ovčáka. Všichni psi jsou aportéři a obranáři, mají chuť pracovat a jsou nebojácní a sebevědomí.

Chovatelská stanice něm. ovčáků, zabývající se více jak 30 let chovem a výcvikem tohoto plemene.

chovatelska stanica NO zameraná na sportovú kynologiu

chovatelská stanice NO-majitelé devítinásobného ÚMS FCI a WUSV Arta z Lipin

Německý ovčák (Chovatelská stanice ze Zevlova dvora)

2 štěňata k odběru ihned

Chov,výcvik a výstavy Německých ovčáků

Chov a výcvik NO - mnoho rad a informací, výcvik služebních psů, obsáhlá fotogalerie a dog-trekking.Podrobné informace o vytrvalostních outdoorových kynologických závodech. Soutěžní řád, termíny a propozice závodů, přihlášky a mnoho fotek.

Chovatelská stanice z Arnultovic nabízí štěňata německých ovčáků ze zahraničních spojení po celý rok.

Po celý rok nabízím k prodeji velmi kvalitní štěňata kvalitního exteriéru i povah.Aktuální nabídka štěňat a více informací na našich www stránkách.

Chovatelská stanice německých ovčáků SHERAK nabízí kvalitní štěňata pouze s PP po výborných rodičích, zkoušky, tituly, výstavní ocenění, vše RTG negativní. Klasické zbarvení, černá deka a rezavé znaky, sytý pigment. Možnost výběru z více vrhů, veškeré informace a spousta fotografií .

Chovatelská stanice zabývající se chovem německého ovčáka,klademe důraz na zdravotní stav a socializaci štěňátek.

Zabýváme se chovem pracovních ovčáků s důrazem na chuť k práci a socializaci vrhů.

Německý ovčák - sportovní kynologie, chovatelská stanice NO.

Naše CHS Německých ovčáků se zabývá chovem pracovní linie

Chovatelská stanice německých ovčáků.Našimi prioritami jsou: pěkný exteriér,vyrovnané povahy a dobré zdraví

Chovatelská stanice německých ovčáků, nabídka štěňat,

Chov,výcvik a jiné zajímavosti

Jsme malá chovatelská stanice se zaměřením na pracovní linii německých ovčáků a dále chováme čínské chocholaté psy, se kterými se věnujeme především výstavám

Chovatelská stanice zaměřená na chov a výcvik pracovně upotřebitelných německých ovčáků.

zabýváme se chovem pracovně a sportovně využitelných německých ovčáků.

Chov a výcvik Německých Ovčáků v chovatelských stanicích Cossanostra a z Vranovských Lip.

Představuji fenu NO Elfie Zde-Sko stránky ukazují život štěňátka s úmyslem připravit psa na závody a zařazení do chovu

Nabízím ke krytí chovného psa.

Naše fenka Fanny, aneb od štěněte po hafana!

Elinka je čistokrevná německá ovčačka. Více se dozvíte na našich stránkách

Nabízím ke krytí celočerného chovného psa. 1. třída chovnosti, 5Y1/P, DKK 0/0, DLK 0/0, IPO3 (VD), ZVV1(VD), BH. Účastník MČR IPO 2013, účastník MM MSKS 2013.

Rodinná chovatelská stanice německých pinčů.Cílem je odchov exterierově pěkných,zdravých jedinců se standatdní povahou.Pro radost naší i budoucích majitelů námi odchovaných štěňátek

Chovu tohoto malopocetneho plemene se venujeme temer 15 let a nase chov. stanice je treti nejstarsi v CR. Nabizime objektivni informace o plemeni, v nasi stanici najdete nejen nase odchovy, ale i importovane jedince z cele Evropy, nase kryci psy nabizime ke kryti vhodnych fen.

Jsme rodinná stanice s jednou fenkou. Chováme pro radost a osobní přístup je pro nás prioritou.Snažíme se o rozšíření tohoto krásného plemene.

Chovatelská stanice, ve které chováme pinče pro radost a zábavu, ale i pro výstavy a sportovní využití.

CHS Harmony Star se věnuje chovu německých pinčů (45-50cm).Snažíme se odchovávat štěňata s vyrovnanou povahou, zdravá a s líbivým exterierem. Na našich webových stránkách najdete spoustu informací, standard, bohatou fotogalerii, nabídku štěňátek, seznam krycích psů, seznam CHS a spoustu zajímavých článků o psech.

Corinna Black Bohemia x Leonardo Black Bohemia (Spotty).Očekávaná štěňátka se narodí na přelomu července a srpna.

Bystrý, vnímavý a oddaný pes, atletické postavy

Krásný a skvělý kamarád. Inteligentní a velmi aktivní /výcvik, agility/.

Na našich stránkách se Vám představí tři trpasličí fenky, každá v jinak barevném kožíšku a jejich kočičí kamarádi. Navštivte je! Na rok 2006 plánujeme narození krémových štěňátek!!!

Německý špic malý (Chovatelská stanice Arpel Bohemia)

Německý špic malý a krátkosrstá kolie - vhodní na chov, výstav, výcvik nebo jen "na mazlíka"

Německý špic - malý je nenáročné plemeno o velikosti kolem 26 cm, atraktivního exteriéru a veselé povahy. Odchováváme štěňátka v barvě oranžové, černé, black and tan.

Malý špic je perfektní plemeno nejen na mazlení ale i na agility a ostatní aktivity vhodné pro psy menší velikosti. Nenáročná údržba srsti, pohodová povaha, přítulnost a věrnost.  Skvělý společník pro každého. Kdo si jednou pořídil špice,zůstává mu věrný po celý život

V mé chov.stanici naleznete malé špice v barvě oranžové a cremsable s velice milou , mazlivou a nebojácnou povahou. Obě fenky jsou vášnivé aportérky , nejsou zbytečně uštěkané, jsou zvyklé na velké psy a kočky. Milují dlouhé procházky , společnost lidí i zvířat. Štěňata odchováváme ve smečce psů a koček , jsou výborně socializovaná , vymazlená a nebojácná. Špic je malý , veselý sluníčkový psík. Každá návštěva , i nezávazná , je u nás vítaná. Št. odchází očkovaná , odčervená ,čipovaná , s malou výbavičkou. Chov. servis a trvalá spolupráce je samozřejmostí.

Německé špice chovám od roku 1985 v barvách - vlkošedá a černá.

Nabízím štěnata s PP po vynikajících rodičích. Rodiče jsou zdravotně vyšetření. Štěnata mají predpoklad využití do dalšího chovu nebo na výstavy. Pokud hledáte věrného společníka, který Vás bude doprovázet na každém kroku, máte nejlepší možnost.

Chovatelská stanice Beskydská perla, chová špice, malý bílý,japonský špic a hannoverský barvář.

Chovatelská stanice zabývající se chovem malých a trpasličích bílých německých špiců

V naší chov. stanici chováme malé hnědé a černé špice.

Nabízím naše psí kluky k nakrytí Radan 2,5 letý krémový, Perry 3 letý orange sable. Foto a bližší informace na našich stránkách

Chov.stanice Fox River odchovává štěnátka německého špice malého v barvě oranžové a orange-sable.Zakladateli naší malé ch.stanice jsou pejsek Hakim Kaveta Bohemia(Polský šampion) a fenka Gina Orlovská perla(Polský šampion).

Nový Alborg se zabývá chovem špiců již od roku 1981.

Na našich stránkách na Vás čekají fenečky Gábi z České Kréty a Klea z Tichého háje a psí kluci Hill od Dvou ořechů a Gauner z České Kréty

Chovná stanice z Krakovanské skalky odchovává malé a trpasličí špice.

Zadáme štěňátka malých a středních špiců v různých barvách

Náš chov je zaměřen na exteriér, povahu a hlavně pracovní využití

Chov německých špiců malých a středních ve vlkošedé barvě

Chovatelská stanice malých a trpasličích špiců, oranžových a černých - nabízí trpasličího špice - pejska po výborných rodičích - oba šampioni, výborná povaha, pěkný exterier, výstavní předpoklady. Dále přijímáme záznamy na štěňátka malých oranžových špiců.

Chovatelská stanice "Sandiré" - zabýváme se chovem malých německých špiců v barvě oranžové a orange-sable.

Oskar Chad Stříbrný stín,Matýsek z Dražilova dvora,Allwin Canea Dandy,Buciel z Hory zvířat

Specializujeme se na  střední špice ve vlkošedé barvě, míváme i černé a černé se znaky. Chováme i trpasličí a malé špice.

Německý špic, střední ráz, odchov v barvách vlkošedá a creme-sable,

Máme vlkošedou fenku, rádi bychom rozšířili počet vlkošedých středních špiců.

nemecký stredný biely špic, deutscher spitz, ponuka šteniatok,pôvod plemena,vek psa,úspechy našich psíkov

Zabýváme se chovem velkého černého špice, velkého bílého špice a vlčího špice. Velcí špicové jsou celosvětově kriticky ohroženým rázem. Snažíme se o jejich záchranu a propagaci. Celoročně přijímáme záznamy na štěňata. Velcí špicové jsou vynikající hlídači, ochránci. Milují děti a zvířata. Jsou lehce vychovatelní a velmi inteligentní. Ideální rodinný pes. zdravý a dlouhověký. Špicové doprovázeli člověka od pradávna, vždy byli dobrými hlídači, ochránci, průvedci a kamarádi i společníci. Nyní jsou na pokraji vyhynutí a proto všechny mé snahy směřují k jejich záchraně. Nenechme je vymřít!!!

Chov německých špiců vlčích a malých

CHS vznikla z popudu poradkyně chovu pí Bartůškové a pí Šmigurové se snahou o zachování velkého černého špice. Po dvojím neúspěšném připuštění (vlivem stáří psa) jsme nyní nakryli vlčím špicem a příští rok opět zkusíme černého špice.

Prezentace ch.s.Šumbarský pramen zabývající se chovem německých špiců vlčích.

Kvalitní odchovy štěňat v domácím prostředí. Pečlivý výběr rodičů. Odchovaní jedinci jsou vhodní k dalšímu chovu i jako rodinní společníci. Specializace na plemeno Německý špic vlčí, poslední dobou i Německý špic velký bílý.

Chovatelská stanice Lví domov byla založena v roce 1990 a od té doby se věnzjeme tomuto okouzlujícímu plemeni. Náš chov pomeranians je založen kvalitních krevních liniích ze zahraničí (především USA).

Prezentace chov.stanice,fotogalerie,import.jedinci,štěňata...

štěňata německého trpasličího špice/pomeraniana v barvách oranžová a černá, krytí

Zadám štěňata ze špičkového spojení po rodičích ICH, Multichampionech, sytě oranžoví, 21 cm, plnochrupí. Typ pomeranian. Předpoklad výborného exteriéru. Fotografie rodičů na našich www - v rubrice aktuality.

Chovem pomeraniana se zabýváme od roku 2002. Naše chovatelská stanice se věnuje chovu zdravých jedinců s typickou mazlivou nekonfliktní povahou pomeranianů. Velice pečlivě vybíráme rodiče našich štěňátek a snažíme se zachovat vysoký standard odchovů.

Chovu špiců se věnujeme již více než 15 let a můžeme se pochlubit spoustou šampionátů a spokojených majitelů špiclíčků nejen u nás, ale i v zahraničí. V současné době chováme trpasličí, malé i střední špice v barvě oranžové, orange-sable, černé, hnědé, black and tan, vlkošedé, bílé a strakaté bílo-černé a bílo-vlkošedé. Na štěňátka bereme záznamy celoročně

Chov trpasličích oranžových špiců, nabídka štěňátek, fotografie, výstavní úspěchy

Pejsci na chov,výstavy nebo jen na mazlení

Chovem pejsků se zabýváme již 20 let. Zaměřujeme se hlavně na povahy a zdraví, v neposlední řadě i na exterier.Důležité pro nás je, aby se štěńátka z naší chovatelské stanice dostala hodným lidem .

malá úspěšná chovná stanice norfolských teriérů. Čas od času štěňátka na prodej. Pouze vážným zájemcům do dobrých rukou. Tito pejsci jsou ideální k dětem, jsou vhodní i na canis terapii zvlášť u lidí co nemají rádi velké psy. Nezkazí žádnou legraci, jsou přátelští a veselí. Rádi se mazlí. Rádi zodpovíme veškeré dotazy.

Prezentace plemene na výstavách,nabídka kvalitních štěňat vhodných pro budoucí výstavní kariéru a chov,ale i jako Vašich nových skvělých společníků.Možnost krytí zkušeným zahraničním plemeníkem...

Pejskové na chov,výstavy nebo jen na mazlení.

 

Norwich terrier (Chovatelská stanice Gijaho)

Rodinná chovatelská stanice báječného psíka plemene norwich terrier.

Norwich teriér je jeden z nejmenších teriérů,velice společenský a milý.Hodí se i na různé sporty do bytu i na zahradu,bude takový jako chcete Vy...rád se přizpůsobí.

chovateľská stanica norwich a norfolk terrier, úspešná fenka AURA BOHEMIA ENJOY

Best bloodlines in middle eastern europe.

Výstavně úspěšný pes,kvalitní zahraniční krve.

Profesionální chov - kvalitní plemenitba, odchov štěňat s důrazem na jejich socializaci a zdraví.

O tollerech, jak si vybrat štěně, nabídka štěňat.

Chováme nejmenší z retrieverů. Vhodní na výstavy, chov, do rodiny, myslivost - všestranné využití,

Výstavně úspěšní psi černé a hnědé barvy. Nabídka štěňat převážně ze zahraničního krytí.

CHS novofundlandských psů, Mrákotín

Chovatelská stanice chová černé a černobílé novofundlandské psy, s důrazem především na zdraví a povahu.

plánujeme štěňata s výstavními a pracovními předpoklady

Chovatelska stanica tohto impozantneho plemena akym FUNDLAK URCITE JE

Chovu NF psů se věnujeme více než 17 let

Chov Novofundlanďanů s téměř 40ti letou tradicí, orientovaný prioritně na zdraví a povahu a teprve pak na exteriér, přesto však s řadou úspěšných šampionů . Pes vhodný pro výstavy, výcvik i jako rodinný přítel. "Kupte si psa! Je to jediná láska, kterou si můžete koupit za peníze." Napsal G.B.Shaw.

Odchovaly jsme černé i hnědé medvídky. Teď jsme se vnořit do chovu jen hnědých medvídků.

Chov černých a černo-bílých novofundlandů,

Chov čiernych a hnedých newfoundlandov

Osobní stránky našeho miláčka novofundlanďana Nero od Celpaku, alias Gauner - fotogalerie, úspěchy..