| Kontakt | Španělský mastin | Výstavy | Registrace-vložení odkazu zdarma | TVORBA WWW STRAN

plemena psů podle abecedního pořádku:

A | B | C | Č | D | E | F | G | H |CH | I | J | K | L | M | N | O; | P | R | Ř | S | Š | T | U | V | W | X | Y | Z | Ž


N:

Chováme německé dogy žluté a žíhané.Koncom decembra 2003 krásne šteniatka po špičkových rodičoch.

Tomuto plemeni se intenzivně věnujeme od roku 1997, kdy jsme si zakoupili naší první německou dogu. Nyní odchováváme barevný ráz černý, skvrnitý.

Chovatelská stanice německých dog zaměřená na zdraví a povahu. Chováme na fence Zarah della Baia Azzurra, která vyniká svou úžasnou povahou, rodokmenem, zdravím i výstavními úspěchy (splněny podmínky pro udělení titulu Interšampion, šampionka Česka, Slovenska, Klubová vítězka Itálie, Česka a Slovenska).

Chováme německé dogy žlutého a žíhaného barevného rázu. Právě nyní bereme záznamy na štěňata z velmi perspektivního spojení - zahraniční krytí.

Naše chov. stanice se zabývá chovem německých dog černého a žlutého rázu

Chovatelská stanice německých dog barva černá a skvrnitá (harlekýn). Feny, psi, štěňata, fotogalerie, novinky, výstavy...

Chovatelská stanice Říčanská hvězda se zabývá chovem černých a skvrnitých dog. Věnujeme velkou pozornost zdraví a povaze jedinců, kteří jsou použiti k chovu a se stejnou pečlivostí vybíráme i exteriérově vhodné jedince, tak, aby se naše štěňátka co nejvíce přiblížila ideálu krásy, tedy standardu

chováme barevný ráz černá, skvrnitá, šedý tygr . Chováme na zdravotně prověřených rodičích.Chovatelský servis je samozřejmostí.

chovatelska stanice žlutých německych dog

Chovatelská stanice německých dog černých a skvrnitých.

chovatelská stanice německých dog barva černá - skvrnitá (harlekýn),

chovatelska stanice žlutych a žíhaných německých dog,

Zabýváme se chovem barevného rázu MODRÁ a černá do modrých.

naši první dogu jsme sipořídili v roce 2001,v roce 2003 jsme si zaregistrovali ch. stanici,chov děláme pro radost,více info na webu

Chovatelská stanice německých dog -barva černá- skvrnitá.

Prezentace chovatelské stanice, výstavy, štěňata

Naše chovatelská stanice je zaměřena na chov a výcvik německého boxera. Snažíme se odchovat štěňata zdravá s předpokladem dobrých povah.

Informace o CHS Fortuna viva, nabídka krycího psa, nabídka štěňat.

CHS boxerů, chov, výcvik, výstavy

CHS Německých boxerů ve Východních Čechách, na úpatí Orlických hor.

CHS německých boxerů. "Pro toho, kdo choval boxera, je velmi obtížné přejít k chovu jiné rasy. Je to pro jeho zvláštní citový projev, výraz, noblesu a jeho elegantní a atletický potoj."

Chov rotvajlera a německého boxera

25 let chovu boxera .

V naší chovatelské stanici chováme plemena Německý boxer a Francouzský buldoček. Odchováváme štěňata a máme i krycího psa

Dlouholetý chov boxerů - Ivana Holubová, Ostrava.

Německý drátosrstý ohař (Chovatelská stanice Triscoba)

Naše stanice se zabývá chovem plemene NDO a jsme v malé vesničce v podhůří Orlických hor, naše chovná fena Arna ze Žamberských vrchů je všestranně lovecky využívaná

Všestranný společník a pomocník, lovecké vedení,(obora- černá, vysoká, srnčí, muflon) výborné vodní práce, naprosto oddáni rodině, společenští.

Krátce o plemeni, našich psech, štěňata, foto, odkazy na zahraniční kluby.

Chovatelská stanice Vlčí hrdlo byla založena v roce 1987 pro chov a výcvik loveckých plemen, především NOK,MOK ale i jiných lov. plemen.NOK je teperamentní plemeno,poslušný,hodný k dětem a většinou se stává miláčkem celé rodiny.

Naše chovná stanice se zabývá chovem loveckých plemen psů. Naši pejsci jsou nejen výbornými lovci pod povrchem i na něm, ale také perfektními společníky pro chvíle odpočinku i aktivit. Na našich stránkách se dovíte vše o daném plemeni a našich psích členech rodiny.

Nabízím ke krytí chovného psa NO velice vyrovnané povahy, vášnivý a neúnavný aportér

Chovatelská stanice německých ovčáků a pudlů,

Chov pro zdraví , krásu a pracovní upotřebitelnost

Věnujeme se chovu německých ovčáků. Důraz klademe, jak na vzhled, tak povahu. Do chovu používáme pouze jedince, kteří splňují přísná kritéria na zdravotní stav (mimo jiné DKK, DLK) a zároveň jsou vhodní pro výcvik. Naši psi jsou ustájeni po jednom v prostorných zděných kotcích se zateplenými boudami. Kromě výcviku a výstav se účastní i našeho rodinného života. Jsou tak plně socializovaní, nebojácní, zvyklí na dopravní provoz, cizí psy a péči dětí.

Zabýváme se chovem a výcvikem německých ovčáků černých se znaky

Zabýváme se chovem a výcvikem psů.

Chovatelská stanice německého ovčáka se zaměřením na pracovní psy

Německý ovčák - chovatelská stanice NO, sportovní kynologie - foto a videa z tréninků i závodů, nabídka štěňátek ze zahraničního spojení s důrazem na zdraví a pracovní upotřebytelnost našich odchovů

chovná stanice se věnuje chovu pracovních psů

Německý ovčák - chov. stanice NO, sportovní kynologie - foto a videa z tréninků i závodů, nabídka štěňátek ze zahraničního spojení.

Chov německých ovčáků, černá deka, rezavé znaky - "REX" Zdraví, krásn psi!

Chovatelská stanice se zaměřením na pracovní krev,

zabýváme se chovem pracovní linie německého ovčáka se zachováním pěkného exteriéru. Chováme na fenách se složenými vrcholovými zkouškami IPO3. Jde nám o produkci štěňat pevných v povaze, vhodných pro vrcholový sport i do rodin. Nyní nabízíme štěňata v barvě celočerné a znakové k odběru v 2/2011 /oba rodiče IPO3/.

V naší CHS Lost illusions se zabýváme chovem a výcvikem NO především pracovní linie

Chovem se zabýváme již 15 let.Chováme pro radost,naším cílem je odchovat pěkná a zdravá štěňátka, aby z nich měli noví majitelé radost a my s nima. Chováme jak exterierovou tak i pracovní linii. Pojďte se podívat na naše stránky...třeba si vyberete kamaráda na celý život :-) 7

Chovná stanice pracovních něm. ovčáků vhodná nejen pro NZŘ, TART a praxi, ale i pro sportovní kynologii.

Chov a výcvik německých ovčáku z pracovní linie .Malá chov.stanice s max.péčí o štěňata a perfektní socializací a výborným zdravým chovných i odchovaných jedinců. Především vlkošedá a celočerná barva štěňatek.

Chovatelská stanice něm. ovčáků, - pracovní krev

Jsme chovatelská stanice německých ovčáků zaměřená na pracovní linii tohoto plemene. Zabýváme se sportovní kynologií. Naše první chovná fena Oli od Hradu Lipky (Matylda od hradu Lipky x Bady ze Svobodného dvora).

ChS-Orrylordblack nabízí celoročně štěnata s kvalitního,zahraničního a českeho pracovního spojení.Celočerna,tmavě vlkošedá a černá se znaky.

Prezentace Chs, nabídka ke krytí, štěňata.

Naše chovatelská stanice byla založena v roce 2011. Zakladatelkou je Piki Šavema, černá se znaky, výběrový chov. Štěňátka odchováváme s láskou a rodinném prostředí.

Německý ovčák (Chovatelská stanice Rhodopy)

Německý ovčák štěnata po výborných rodičích -Ugo Kalupus V1,Korung SV,DNA gpr,LUV 0,EH/HD normal,BH,IGP3 -Gabbi Rhodopy V ,DNA ,ED/HD neg.1.tř.5JX1/P,ZM,ZZO1,ZVV1. Každé štěně je pojištěno na veterinární péči 10 týdnu po odběru do výše 30000 kč. Více info a foto na našem webu, tel.723420918

štěňata z pracovní i výstavní krve po celý rok

Chovatelská stanice NO po špičkových německých plemenících.CHOVNÉ FENY = 5JX1/P, RTG:0/0.

Chovatelská stanice německých ovčáků, prodej štěňat, krytí, výcvik, ustájení psů, prodej krmiv, poradenství.

Chovatelská stanice Stěžovská zahrada vznikla v roce 2006 a nachází se v obci Stěžov, poblíž Příbrami. Naším cílem je odchovat kvalitního německého ovčáka po stránce výstavní i pracovní.

chovatelská stanice se zaměřenim na chov pracovních zvířat se širokým spektrem využití, od pouze člena rodiny po vrcholový výcvik.

Chovatelská stanice německých ovčáků, jejímž cílem jsou vysoce kvalitní odchovy v exterieru i v povaze.

Chovatelská stanice něm. ovčáků, zabývající se více jak 30 let chovem a výcvikem tohoto plemene.

chovatelska stanica NO zameraná na sportovú kynologiu

Chovatelská stanice z Arnultovic nabízí štěňata německých ovčáků ze zahraničních spojení po celý rok.

Chovatelská stanice německých ovčáků SHERAK nabízí kvalitní štěňata pouze s PP po výborných rodičích, zkoušky, tituly, výstavní ocenění, vše RTG negativní. Klasické zbarvení, černá deka a rezavé znaky, sytý pigment. Možnost výběru z více vrhů, veškeré informace a spousta fotografií .

Německý ovčák - sportovní kynologie, chovatelská stanice NO.

Naše CHS Německých ovčáků se zabývá chovem pracovní linie

Chov,výcvik a jiné zajímavosti

Jsme malá chovatelská stanice se zaměřením na pracovní linii německých ovčáků a dále chováme čínské chocholaté psy, se kterými se věnujeme především výstavám

Nabízím ke krytí chovného psa.

Naše fenka Fanny, aneb od štěněte po hafana!

Elinka je čistokrevná německá ovčačka. Více se dozvíte na našich stránkách

Nabízím ke krytí celočerného chovného psa. 1. třída chovnosti, 5Y1/P, DKK 0/0, DLK 0/0, IPO3 (VD), ZVV1(VD), BH. Účastník MČR IPO 2013, účastník MM MSKS 2013.

Rodinná chovatelská stanice německých pinčů.Cílem je odchov exterierově pěkných,zdravých jedinců se standatdní povahou.Pro radost naší i budoucích majitelů námi odchovaných štěňátek

Chovu tohoto malopocetneho plemene se venujeme temer 15 let a nase chov. stanice je treti nejstarsi v CR. Nabizime objektivni informace o plemeni, v nasi stanici najdete nejen nase odchovy, ale i importovane jedince z cele Evropy, nase kryci psy nabizime ke kryti vhodnych fen.

Jsme rodinná stanice s jednou fenkou. Chováme pro radost a osobní přístup je pro nás prioritou.Snažíme se o rozšíření tohoto krásného plemene.

Chovatelská stanice, ve které chováme pinče pro radost a zábavu, ale i pro výstavy a sportovní využití.

CHS Harmony Star se věnuje chovu německých pinčů (45-50cm).Snažíme se odchovávat štěňata s vyrovnanou povahou, zdravá a s líbivým exterierem. Na našich webových stránkách najdete spoustu informací, standard, bohatou fotogalerii, nabídku štěňátek, seznam krycích psů, seznam CHS a spoustu zajímavých článků o psech.

Corinna Black Bohemia x Leonardo Black Bohemia (Spotty).Očekávaná štěňátka se narodí na přelomu července a srpna.

Bystrý, vnímavý a oddaný pes, atletické postavy

Krásný a skvělý kamarád. Inteligentní a velmi aktivní /výcvik, agility/.

Malý špic je perfektní plemeno nejen na mazlení ale i na agility a ostatní aktivity vhodné pro psy menší velikosti. Nenáročná údržba srsti, pohodová povaha, přítulnost a věrnost.  Skvělý společník pro každého. Kdo si jednou pořídil špice,zůstává mu věrný po celý život

V mé chov.stanici naleznete malé špice v barvě oranžové a cremsable s velice milou , mazlivou a nebojácnou povahou. Obě fenky jsou vášnivé aportérky , nejsou zbytečně uštěkané, jsou zvyklé na velké psy a kočky. Milují dlouhé procházky , společnost lidí i zvířat. Štěňata odchováváme ve smečce psů a koček , jsou výborně socializovaná , vymazlená a nebojácná. Špic je malý , veselý sluníčkový psík. Každá návštěva , i nezávazná , je u nás vítaná. Št. odchází očkovaná , odčervená ,čipovaná , s malou výbavičkou. Chov. servis a trvalá spolupráce je samozřejmostí.

Chovatelská stanice Beskydská perla, chová špice, malý bílý,japonský špic a hannoverský barvář.

Chovatelská stanice zabývající se chovem malých a trpasličích bílých německých špiců

Zadáme štěňátka malých a středních špiců v různých barvách

Chov německých špiců malých a středních ve vlkošedé barvě

Chovatelská stanice "Sandiré" - zabýváme se chovem malých německých špiců v barvě oranžové a orange-sable.

Specializujeme se na  střední špice ve vlkošedé barvě, míváme i černé a černé se znaky. Chováme i trpasličí a malé špice.

Německý špic, střední ráz, odchov v barvách vlkošedá a creme-sable,

Máme vlkošedou fenku, rádi bychom rozšířili počet vlkošedých středních špiců.

Jsme malá chovatelská stanice chovající psy plemene Německý špic vlčí / Keeshond s PP. Klademe důraz na kvalitní exteriér, zdraví a povahu. Odchovali jsme již několik špičkových odchovů a mezinárodních šampionů krásy.

Chov německých špiců vlčích a malých

CHS vznikla z popudu poradkyně chovu pí Bartůškové a pí Šmigurové se snahou o zachování velkého černého špice. Po dvojím neúspěšném připuštění (vlivem stáří psa) jsme nyní nakryli vlčím špicem a příští rok opět zkusíme černého špice.

Prezentace ch.s.Šumbarský pramen zabývající se chovem německých špiců vlčích.

Chovatelská stanice Lví domov byla založena v roce 1990 a od té doby se věnzjeme tomuto okouzlujícímu plemeni. Náš chov pomeranians je založen kvalitních krevních liniích ze zahraničí (především USA).

štěňata německého trpasličího špice/pomeraniana v barvách oranžová a černá, krytí

Chovu špiců se věnujeme již více než 15 let a můžeme se pochlubit spoustou šampionátů a spokojených majitelů špiclíčků nejen u nás, ale i v zahraničí. V současné době chováme trpasličí, malé i střední špice v barvě oranžové, orange-sable, černé, hnědé, black and tan, vlkošedé, bílé a strakaté bílo-černé a bílo-vlkošedé. Na štěňátka bereme záznamy celoročně

Chovem pejsků se zabýváme již 20 let. Zaměřujeme se hlavně na povahy a zdraví, v neposlední řadě i na exterier.Důležité pro nás je, aby se štěńátka z naší chovatelské stanice dostala hodným lidem .

malá úspěšná chovná stanice norfolských teriérů. Čas od času štěňátka na prodej. Pouze vážným zájemcům do dobrých rukou. Tito pejsci jsou ideální k dětem, jsou vhodní i na canis terapii zvlášť u lidí co nemají rádi velké psy. Nezkazí žádnou legraci, jsou přátelští a veselí. Rádi se mazlí. Rádi zodpovíme veškeré dotazy.

Prezentace plemene na výstavách,nabídka kvalitních štěňat vhodných pro budoucí výstavní kariéru a chov,ale i jako Vašich nových skvělých společníků.Možnost krytí zkušeným zahraničním plemeníkem...

Rodinná chovatelská stanice báječného psíka plemene norwich terrier.

Best bloodlines in middle eastern europe.

Profesionální chov - kvalitní plemenitba, odchov štěňat s důrazem na jejich socializaci a zdraví.

O tollerech, jak si vybrat štěně, nabídka štěňat.

CHS novofundlandských psů, Mrákotín

Chovatelská stanice chová černé a černobílé novofundlandské psy, s důrazem především na zdraví a povahu.

plánujeme štěňata s výstavními a pracovními předpoklady

Chovu NF psů se věnujeme více než 17 let

Chov Novofundlanďanů s téměř 40ti letou tradicí, orientovaný prioritně na zdraví a povahu a teprve pak na exteriér, přesto však s řadou úspěšných šampionů . Pes vhodný pro výstavy, výcvik i jako rodinný přítel. "Kupte si psa! Je to jediná láska, kterou si můžete koupit za peníze." Napsal G.B.Shaw.

Chov černých a černo-bílých novofundlandů,

Chov čiernych a hnedých newfoundlandov

Osobní stránky našeho miláčka novofundlanďana Nero od Celpaku, alias Gauner - fotogalerie, úspěchy..