| Kontakt | Španělský mastin | Výstavy | Registrace-vložení odkazu zdarma | TVORBA WWW STRAN

plemena psů podle abecedního pořádku:

A | B | C | Č | D | E | F | G | H |CH | I | J | K | L | M | N | O; | P | R | Ř | S | Š | T | U | V | W | X | Y | Z | Ž


C:

Pejskové na chov,výstavy a mazlíčci

Chováme povahově vyrovnané pejsky, vhodná do rodiny jako mazlíček,na výstavy, chov, sport nebo výcvik malých plemen.

Chováme štěňata pro radost,jsou to skvělí rodinní psi :-)

Chovatelská stanice Cairn Terrieru. Chovná fena Grandchamp. CZ Fency Bohemia Enjoy.

Kern je pohodový kamarád do každého počasí :). Miluje děti, procházky a rošťárny. S kerním štěňátkem vstoupí do Vašich domovů láska ..... Na našich stránkách se Vám představí naše kerní fenky a jejich případná štěňátka, na která bereme záznamy.

Štěňátka z naší chovatelské stanice jsou výborní společníci pro každého, odchovávaní v bytě, dobře socializovaní. Pokud bychom neměli právě štěňátka volná, přijímáme i záznamy.

Spolpularizovať tohoto neobyčajne milého a veselého psieho spoločníka je našim zámerom. Chováme toto plemeno už 15 rokov a podľa našej mienky je ešte stále málopočetné, čo je veľká škoda. Kto raz podľahne šarmu kernteriéra, nikdy sa z neho nevymaní!!! Momentálne máme šteniatka, k odberu. Mamina je Grácia zo Sengetova a otec je Adam Goralka

Cairn teriér (Chovatelská stanice zo Wet Kiss)

Naše chovatelská stanice je registrována od roku 2011 a na jaře 2013 plánujeme štěňátka. Naše chovná fenka se jmenuje Elza a pokud se vše podaří, bude to její první vrh. Sledujte náš web.

Od roku 1968 úspešne chováme teriérov pre radosť, zdravie a krásu. Tradične vynikajúci imprinting šteniat a ich socializácia.

  • Cane corso (Chovatelská stanice Černý šaolin - Bohemia Avlanche)

Chovatelská stanice plemene cane corso. Výcvik, výstavy, poradenství

 

Chovatelská stanice plemene cane corso. Výcvik, výstavy, poradenství.

Snažíme se o odchov velmi kvalitních zvířat na špičkových rodičích čistě italské krve.

Naše chovatelská stanice Miss Mallorca byla založena v roce 1995 pod reg.č. 728/95. Naši stanici v současné době reprezentují 2 importy ze země původu Itálie a to Champion Schimanski del Rosso Malpello DKK 1 /1 a Vivien Degli Elmi . V našim majetku je také Championka Barcelona Mao Dao DKK 1/1 a náš odchov, fenka Beauty Miss Mallorca DKK 0/0 , kterou jsme si nechali z impozantního spojení ze země původu Itálie a to Championa Fauna Degli Elmi DKK 1/1. Cílem naší chovatelské stanice je chovat v rodinném duchu s láskou a bez kotců . Zvyšovat kvalitu odchovů a krýt s jedinci ze země původu , kteří v ČR k reprodukci ještě nebyli využiti. Jsme malá chovná stanice , které není prioritou chovat za každou cenu , ale mít dostatek času věnovat se stávajícím jedincům smečky a přinášet novým majitelům socializovaná a výlučně doma odchovaná štěňátka z atraktivních spojení , které nesou dobré zdraví, typický exteriér a milou povahu tak úžasného plemene jako je cane corso.

Za názvem chs Czech Velvet se skrývají dvě fenečky Valentinka a Beroan. Valentinka je první cane corso v ČR s titulem Klubového šampiona práce. Beroan je výstavně úspěšná fena s na ČR ojedinělým rodokmenem. Též pracovně vedená.

Mezinárodně chráněná chovatelská stanice plemene Cane corso, jejíž první chovnou fenkou je Faiton Mao-Dao, zvaná Sisi.

Jsme chovatelská stanice Cane corso, Severvní Morava, Václavovice. Štěňátka jsou u nás odchovávaná v bytě s celodenním kontaktem s lidmi, dětmi i jinými domácími zvířaty.

Na našich webových stránkách se můžete seznámit s informacemi o  plemeni, s našimi fenkami, odchovy a aktuální nabídkou štěňat. Snažíme  se o kvalitní odchovy, velký důraz klademe nejen na exteriér, ale i na  povahu. Uvítáme i nezávaznou návštěvu, rádi se vším poradíme a pomůžeme

V naší chovatelské stanici se narodil první vrh CC u nás a od té doby jsme nejúspěšnější CHS v ČR. Všichni naši pesani jsou vyšetření na DKK! Odchov v rodině- perfektně socializovaná štěňátka. Trvalý kontakt s novými majiteli. Naše stanice jako jediná na světě dokázala se svými odchovy několikrát zvítězit v domovině plemene- Itálii (celkem s 5ti různými odchovy!)Pokud hledáte kvalitu a profesionalitu, kontaktujte nás, rádi se Vám budeme věnovat.

Cane Corso - Ch.stanica Edimark, ponúka šteniatka zo spojenia M:Gr.Ch.Rosalinda Matibo HD 0/0, 1x CAJC,7x R.CAC, 15x CAC, 3x R.CACIB, 6x BOB. 4xKlubový výťaz, 3x výťaz slovenska, šampion a grandšampion SR. O: Lapo importovaný pes HD 0/0, 2x CAC, 2x BOB / prvé dve výstavy na slovensku / Jeho otec je Chenó Della porta di pinta šampion talianska, 3x svetový výťaz.

Jsme CHS psů plemen Cane Corso a Bandog. Snažíme se převážně o pracovní odchov a jejich využítí ve speciálních složkách.

Chovatelská stanice Majohu Canis, reg. číslo 73/10, se zabývá chovem plemene Cane Corso (Italský Corso pes) a plemene Stafordšírský Bulteriér.

Nabízíme štěňátka ze spojení Griko de Finibus Terrae a Pelagine Z máchova Kraje

Chovný krycí pes, barva: béžová s výraznou černou maskou, výborná povaha, kryje bez problémů.

Cane Corso (Chovatelská stanice of Michalec)

Chovatelská stanice of Michalec nabízí štěňátka ze spojení Greta Geraldino (DKK 0/0, DLK 0/0) a Bucci of Michalec (DKK 1/2, DLK 0/0 - Klubová výstava ČMKCC 2016 - BOB - nejlepší jedinec plemene). Štěňátka se narodila 12.9.2016 a jsou již k odběru a to 4 kluci a 1 holčička, všechna v barvě černá žíhaná. Štěňátka nemají kupírované ocásky, mají silnou kostru, jsou velmi hravá, socializovaná a zvyklá, jak na granulky, tak na masíčko. Do nových domovů půjdou očkovaná a odčervená, s vystaveným europasem, průkazem původu a se startovacím balíčkem. Chovatelský servis samozřejmostí.Cena dohodou. Více informací na www.cane-corso8.webnode.cz

Naše Suky: Aura Bella Diablo, Anita Edimark, Fon Amore Miss Mallorca,
Psy: Zorro Matibo, Garden Guard Apolló

Cane corso - obľúbenosť plemena v súčasnosti stúpa pre jeho silný teritoriálny pud a neprekonateľnú lásku k svojmu majiteľovi a rodine, ktorá preňho znamená všetko a je odhodlaný ju brániť do posledného výdychu telom aj srdcom. Cane Corso miluje deti a stáva sa ich verným a nenahraditeľným priateľom a strážcom, ktorý sa rád zúčastní každej detskej hry.

V chovné stanici máme fenu CH ČR, SR, NV, atd. Importovaného psa z Itálie - nabízíme ke krytí.

Jsme malá rodinná chovatelská stanice,která se zabývá chovem plemene CANE CORSO Dnes při našich zkušenostech můžeme říci, že jsme v plemeni Cane Corso našli to, po čem jsme toužili, jsou zdatní ochránci majetku, kamarádi do rodiny, kterou oddaně milují,ale zároveň si jí dokáží ochránit. Cane Corso je nejen plemen pro rodinu s dětmi, pro pejskaře, kteří chtějí závodit ve sportovní kynologii, ale i pro lidi, kteří potřebují čtyřnohého přítele. Štěňátka jsou odchováni v bytě,dobře socializovaná . Věřte, že se štěňátkem z naší chovatelské stanice “Ze Slaného království” budete spokojeni nejen vy, ale i všichni, kteří vás v dobrém navštíví.

Naše chovná stanice, fotografie, nabidka štěňat Cane Corso...

Malá chov.stanice, výcvik tohoto úžasného plemene,výstavy,o nás, foto,štěňata, příběhy

Nabídka štěňat, odchov v domácnosti s dětmi, chovatelský servis

Plemenu Cane Corso sa venujeme po výstavnej i pracovnej stránke. Dôraz kladieme najmä na povahové vlastnosti - ako sú základy dobrého sociálneho správania voči iným zvieratám a ľuďom. Naša fenka má vyrovnanú povahu a vynikajúcu poslušnosť. Prejavuje sa silnými obranárskymi vlohami.

- prezentace štěňátka
- velmi kvalitného chovného psa import Italy- MAIKOL
- kvalitního chovného psa import Italy - VICKTOR Della Porta Dipinta! Otec Champión ITALY, 3x World Winner CHENO Della Porta Dipinta.

Naše chovatelská stanice byla založena v roce 1993 a je zaměřena na chov plemene CANE CORSO ITALIANO a AUSTRALSKÝ OVČÁK - SHEPHERD. Ke psům jsme zakoupili moje vysněné FRÍSKÉ KONĚ. Psi s nimi běhají, když jsme na projížďkách. Pejskům se snažíme věnovat po všech stránkách naplno. Jsou to členové naší rodiny a hlavně kamarádi. Naši psi jsou vždy řádně socializováni. Našim cílem je snaha odchovat kvalitní jedince, kteří budou typickými představiteli plemene, nejen po stránce exteriéru, ale budou i povahově kvalitní !

Cane Corso (Chovatelská stanice Z Opatovského Záhoří)

Naše chovatelská stanice se věnuje chovu tohoto krásného plemene již od roku 2000. První štěňátka se u nás narodila v roce 2002. Štěňátka jsou odchovávána v rodinném prostředí s maximální péčí. Naší snahou a cílem je vždy odchov zdravých štěňátek s kvalitním exteriérem a výbornými povahovými vlastnostmi. Zveme zájemce o chov k nezávazné návštěvě naší CHS. Narodilo se nám 10 štěňátek, která budou k odběru v začátkem měsíce prosince 2016.

Chov.stanice zaměřená na výcvik CC, štěňata

Chovný pes,nekonfliktní a velmi přátelská povaha...

Osobní stránky pejska plemene cane corso. Bigi se narodil 26.září 2004..

chovný krycí pes, DKK 0/0

chovný pes, DKK 1/1, zkoušky z výkonu, ale hlavně super kamarád

krycí pes.junior šampion,šampion,čekatel grand sampiona cz.DKK 0/0,DLK 0/0

Osobní stránky Peeta Corso z Máchova kraje a psí slečny Baby Chicory z Hrdlořez-Míti

  • Catahoula (Chovatelská stanice Šumící křídla)
 

naši clumbříci,štěňata,fotogalerie,výstavy, myslivost

Chovatelská stanice plemene clumber španěl a labradorský retriever.

Nabízíme "potomky" kouzelného Falka z filmu "Nekonečný příběh".

Coton de Tuléar (Ch.stanice Z JIZERSKÉHO PEKLA)

6 štěňat k odběru v prosinci 2017

Bavlníkový psík z Madagaskaru. Vítejte u nás ! Máme jednu chovnou fenku jménem Gold - Lady Taura Lan , máme za sebou již jeden odchovaný vrh štěňátek - psík + fenečka.

Sme malá chovateľská stanica, ktorá má svojich miláčikov hlavne ako spoločníkov.

Coton de Tulear,malý psík s velkým srdcem sportovce,vhodný i k dětem,má rád i jiná zvířata..

Chovatelská stanice Klenot Toliary nabízí štěňátka - pouze pejsky. Naše odchovy nemají jen výstavní předpoklady, ale díky jejich vynikající povahově jsou vhodná pro dogdancing,agility,canisterapii.

 

V chovatelské stanici mám dvě fenky : ICH.multiCH.GrandCh.Felon Revoka a CH.Bahia Král Beskyd.

Chov plemene Coton de Tulear, kvalitní štěňátka po importovaných rodičích.

Bohemia Choc - Cotonci ICH. Catonelava White Skarland a Ciprian Bohemia Choc. Navštivte naše web stránky.

Chovatelská stanice výhradně plemene Coton de Tulear, krycí pes Ch.Sprightly Fellow's Game Over - import Finsko, nepříbuzný na většinu fen v republice.

Malý,bílý,antidepresivní psík s hedvábnou nelínající srstí a přátelskou povahou

Nabídka štěňat

Chovní psi jsou interšampion Dundee Tichý Don a junior šampion Enya Klenot Toliari.

chov bílých chundelatých pejsků Coton de Tuléar

Naše chovná stanice Wintergarden chová plemeno Coton de tulear,antidepresivní psík,používaný na canisterapie,agility,výstavy..

Chovatelská stanice Sv. Huberta chová a odchovává kvalitní psy s PP plemen Golden retriever, Nova scotia duck tolling retriever a Curly coated retriever

Chovateľská stanica You´re The Inspiration má novú stránku!!!  V našej chov. stanici pôsobí jedna z najúspešnejších sučiek poslednej doby  EW ORINA z Ledenických zahrad!