| Kontakt | Španělský mastin | Výstavy | Registrace-vložení odkazu zdarma | TVORBA WWW STRAN

plemena psů podle abecedního pořádku:

A | B | C | Č | D | E | F | G | H |CH | I | J | K | L | M | N | O; | P | R | Ř | S | Š | T | U | V | W | X | Y | Z | Ž


W:

Welsh Corgi Cardigan (Chovatelská stanice Aus Botenvald )

Pejsci z naší stanice dělají radost každému,kdo si je pořídí. Welsh Corgi Cardigan je svou povahou vynikající společník hlavně pro děti. Ovšem zamilují si ho i dospělí

Cardigan je skvělý přítel,proto jsme nemohli zůstat jen u jednoho,to prostě nejde,ale naše rodina se rozrostla a v životě nás doprovází šest úžasných ušatých cardiganů.

Prva CHS cardiganov na Slovensku vlastni mimoriadne kvalitne jedince import z Finska, Polska. Chovny pes iCH Fest Agbar.

pastevecké plemeno,nenáročné a velmi přizpůsobivé aktivitám svého majitele, vhodné jako rodinný společník i pro různé psí sporty, např. pasení, obedience, agility.

Welsh Springer Spaniel (Chovatelská stanice Seyles)

9 štěňat k odběru v lednu 2018

Chovatelská stanice IVANČICE byla založena v roce 1993. Cílem naší chovatelské činnosti je odchovávat welššpringršpaněly kteří odpovídají standardu plemene z hlediska exteriéru, povahy a loveckých vlastností a kteří nejsou zatížení dědičnými chorobami. K dosažení tohoto cíle hodláme využívat v chovu pouze jedince, kteří tato kritéria sami splňují a kteří mají předpoklady aby své přednosti předávali potomkům.

Cílem mé chovatelské činnosti je odchovávat exteriérově kvalitní jedince odpovídajících loveckých vlastností, výborných povah a zdraví. Chov jsem založil na prvotřídních fenách a pro udržení vysoké kvality a oživení populace jsem do své chovatelské stanice přivezl dva psy ze zahraničí. Roku 1983 to byl Lucky Leicester of the Half House a v roce 2001 Hatstone´s Single.

Chovatelská stanice "od Jaslůvky" existuje od roku 1993. Cílem je odchov zdravých, pracovních a exteriérově vynikajících jedinců.

Chovatelská stanice plemene Velššpringršpaněl. Plemeno je řazeno mezi lovecké slídiče.

Naše chovná stanice se zabývá chovem loveckých plemen. Naši pejsci jsou výbornými lovci, ale také perfektními společníky pro chvíle odpočinku i aktivit. Na našich stránkách se dovíte vše o daném plemeni a našich psích členech rodiny.

Chovatelská stanice - plemeno Welššpringršpaněl. Plemeno řazené mezi lovecké slídiče.

Snažíme sa chovať hlavne zdravé aktívne šteniatka a psíkov. Naši psy sú poľovne aj výstavne vedení. Na našej stránke sa dozviete nielen všetky informácie o našich psoch, ale aj o plemene ako takom.

Specializujeme se na chov plemene velššpringršpaněl (WSS). WSS je oddaný (rodinný) společník, má rád procházky i pohodlí pelíšku, nechá se rozmazlovat a nepohrdne pamlskem. U nás se pes používá také na myslivost.

Naše chovatelská stanice se zabývá chovem plemene welššpringršpaněl, výborného lovce i domácího mazlíčka. Naše činnost staví na chovu jedinců, kteří odpovídají standardu plemene, s výbornými loveckými vlastnostmi, přátelskou povahou a výborným exteriérem.

 

Chovatelská stanice s dvacetiletou tradicí, jedna z nejstarších u nás s četnými a dlouholetými výstavními úspěchy odchovů. Chovní psi většinou z dovozu, nebo zahraničního krytí. Anglická a německá linie. Kvalitní a zdravé odchovy.

Jsme malá chovatelská stanice rodinného typu z Hradce Králové. Máme fenečku "Passtella Coloris Nova". Štěňátka jsou vychovávaná v bytě a zvyklá na děti.

Nabízím štěňátka z perspektivního spojení.

chov westíků ve zdravém a čistém prostředí Moravskoslezských Beskyd,

Chovatelská stanice westíků a německých ovčáků

Prezentace plemene na výstavách,nabídka kvalitních štěňat vhodných pro budoucí výstavní kariéru a chov,ale i jako Vašich nových skvělých společníků.Možnost výběru ze zkušených krycích plemeníků...

Věnujem se výstavám ,chovu a úpravě.Poskytujeme kompletní chovatelský servis majitelům našich odchovů.

Prezentace naší chovatelské stanice, nabídka štěňat, výstavní úspěchy, fotogalerie.

W-chov.st.White Impression - chov kvalitních štěňátek, krytí kvalitními zkušenými psy, profesionální úprava westíků.

V naší chov. st. se chovu WHWT věnujeme již 16 let. Chov jsme rozšířili i o plemeno azawakh. Účastníme se výstav a dalších psích aktivit,

Chovatelská stanice na Vysočině

Chovatelská stanice byla založena v roce 1995, 2 štěňata k odběru v červenci 2010

Westíky chováme od roku 1986 a snad se nám podařilo trochu přispět i ke kvalitě chovu.

Mezinárodní chov.st. na Hrbech byla založena v roce 2000 zabýváme se chovem plemene whwt- westíci a naším záměrem je aby naše budoucí štěňátka dělala novým majitelům jen radost a hlavně aby byla zdravá.

zabýváme se chovem westíků a momentálně nabízíme štěňátka s PP,čipovaná, odčervená, očkovaná

Nabídka štěňátek, westík a agility,

Chov kvalitních štěňátek, krytí kvalitními zkušenými psy, profesionální úprava teriérů, poskytujeme kompletní chovatelský servis majitelům našich odchovů.

Westik.cz - Nejrozsáhlejší český server o WHWT!

Vše o westících - výstavy, štěňátka i trimování

kvalitné šteniatka s PP, importovaný skúsený krycí pes, mnoho výstavných ocenení...puppies of high quality, imported experienced stud dog, many show titles...

Nejstarší chovná stanice WHWT u nás, tradice a předpoklad vysoké kvality odchovu, šťěňátka jsou odchovávána v čistě rodinném prostředí, rodiče výstavně vedeni se špičkovými výsledky u nás i v zahraničí.

CHovatelská stanice která chová pro radost

Chov plemena west highland white terrier, úprava, poradenstvo.

Informační server o chovu westíků. Naleznete zde seznam chovných psů, výsledky z výstav, inzerci,...

West Highland White Terrier ZO ZLATEJ ZÁHRADY. Top westie kennel, westie puppies for sale, parents champions - westie šteniatka na predaj, rodičia šampióni,

Jsme mladá chovatelská stanice rodinného typu,která má prozatím jednu fenku.Fenka je součástí naší rodiny a také naše štěnátka vyrůstají v prostředí našeho domku.

Plánujeme štěňata whippetů na druhou polovinu května 2012 od plánovaného vrhu očekáváme štěňata velice zajímavého exteriéru a vyvážené povahy, což by se mělo dále s úspěchem prosadit na výstavách a později i v chovu. Czech Spring Reg. číslo: zz0l09

Chovatelská stanice vipetů Discobolos. Věnujeme se výstavám, dostihům a dalším aktivitám. Na stránkách naleznete informace, fotografie a další.

Malá, rodinná chovatelská stanice zabývající se chovem toho nejúžasnějšího pejska na světě - whippeta. Plemeno vhodné na výstavy, dostihy, coursing, agility, ale také jako super mazel a společník do nepohody.

Chovatelská stanice plemene vipet. Aktuální nabídka štěňátek nar. 09.11.2003, standard, jaký je, fotogalerie, videa a další...

Whippet (Chovatelská stanice Inventum)

Whippeti Inventum jsou přátelští, elegantní a rychlí dostihoví whippeti. Naše rodina se whippetům věnuje od roku 1983. Rádi předáváme dál naše zkušenosti s dostihovými whippety. 13.8.2017 narodila štěňátka - 6 psů, 3 feny. Rezervace je stále možná.

zaměřujem se na kvalitu a zdraví štěnat štěnata máme když chcem štěně pro nás.taky se věnujem výstavám.

Rodinná chovatelská stanice se těší na vaši přízeň! The family breeding station is looking forvard to your visit!

Již 25 let se věnujeme chovu psů a zcela nás uchvátili krásní,chytří a ušlechtilí vipeti.

Whippet je úžasný společník. Je velmi čistotný a také citlivý. Je velmi jemný k dětem,ale taky mazaný.Rád lenoší a stale vás pozoruje. Zkrátka whippet je pes s velkým P.

Naše chov.stanice se zaměřuje na udržení kvalitního exteriéru, skvělé povahy whippetů.Na našich stránkách představujeme naše odchovy, jejich úspěchy a všechny naše aktivity, včetně dvou fotogalerii

Nová chovatelská stanice Sunny Funny plánuje zahraniční krytí v Belgii. Anglická krevní linie - líbivý exteriér, velice milá povaha a temperament. Sportovní vyžití - dostihy, coursing, agility, dogdancing. Po domluvě vítáme i nezávazné návštěvy

představení našich pejsků, mnoho fotografií dalších vipetů z výstav a dostihů.

První vipetku jsme si pořídili v roce 2005. Během dalšího roku přibyly další dvě. Letos, v roce 2009 jsme zaregistrovali CHS a plánujeme první vrh výstavních vipetů, kteří budou určitě umět i běhat, stejně jako jejich rodiče.

chov.st.se zaměřuje na chov dostihových whippetů,se zachováním elegance,milé a přátelské chování.

Chovná stanice whippetů se zaměřením na kvalitu exteriéru a povahových vlastností tohoto plemene.

Nabízíme ke krytí chovného psa, několikanásobný šampion.Především výstavní linie, ale i dobré dostihové výsledky.Rádi bychom štěně

Prezentace známé chovatelské stanice vipetů "z Úplňku" s více než dvacetiletou tradicí chovu. Obsáhlá fotogalerie, importy USA, úspěchy na výstavách, dostihy a mnoho dalších informací.

Nabízíme ke krytí psa-výstavní linie z kvalitní chovatelské stanice Ayort Back,Junioršampion, Šampion ČR a BiH