| Kontakt | Španělský mastin | Výstavy | Registrace-vložení odkazu zdarma | TVORBA WWW STRAN

plemena psů podle abecedního pořádku:

A | B | C | Č | D | E | F | G | H |CH | I | J | K | L | M | N | O; | P | R | Ř | S | Š | T | U | V | W | X | Y | Z | Ž


S:

Chovatelská stanice zabývající se chovem ne moc známého "vlčího" plemene Saarloosův vlčák. Na našich stránkách najdete nejen informace o našich fenkách, plánovaných štěňátkách, ale i zajímavosti a články o plemeni a našich zkušenostech. A současně i užitečné všeobecné informace pro zájemce o štěňátko.

Chovatelská stanice byla založena v roce 1996 od té doby se intenzivně věnovala chovu Bílého ovčáka. V květnu 2006 chov.stanice Miraja dovezla plemeno Saarloosův vlčák do České republiky.Rok na to úspěšně odchovala prvního Saarlooska v Čechách. Chovatelská stanice se věnuje nejen chovu ale i prezentaci(výstavy v tuzemsku i v Evropě, články v odborných časopisech)obou plemen.

Malá chovná stanice zaměřená výhradně na Saarloosova vlčáka. Na našich stránkách se dozvíte vše o Saarloosech, o plánovaných odchovech a o našich fenkách. Snažíme se o propagaci plemene napříč ČR. Kdokoliv kdo projeví zájem o SAV je u nás kdykoliv vítán.

Jsme chovatelská stanice Saarloosova vlčáka. V roce 2012 se nám narodila naše první štěňátka.

tradiční chovatelská stanice československých vlčáků nyní zadá štěňata z prvního vrhu Saarloosova vlčáka. Brno

Obdivujeme krásu plemene Saluki. Máme rádi Saluki a výstavy :-)

Malý rodinný chov plemene saluki a pudl ( od roku 1994), důraz klademe na zdraví a socializaci štěňat, psi mají k dispozici velkou zahradu a RD, kde se mohou volně pohybovat, snažíme se o import cizí krve, štěňata z naší chov.stanice jsou v současné době nejúspěšnější na výstavách v ČR.

Samojed (Chovatelská stanice Golchika)

Chovatelská stanice s tradicí v chovu více jak 11 let. Kvalita exteriéru, povah, socializace a především zdraví. Zahraniční spolupráce

Bydlíme v Ostravě Porubě a mame 1 fenečku Enngi O shakira Vidnavská záře a 1 pejska Alfi O Dasty Větrná bouře. S našima plyšákama chodíme do kynologického klubu záchranářu a manžel chodí s pesankama treky dlouhé 80-100 km. JSOU to naše zlatíčka

Chovatelská stanice plemene Samojed, nabídka štěňátek, krycího psa. Informace o plemeni Samojed.

stanice zaměřená na chov rasy Samojed s pracovním zaměřením

Najlepšia ch.st. plemena samojed na Slovensku. Sučka i pes importovaní z Fínska, zahraničné krytia

Vše o sealyhamech, chovný pes i fena, aktuální nabídka štěňat.

Malá chovateľská stanica venujúca sa selektívnemu chovu sealyhamského teriéra. Chov s dôrazom na korektný typ, zdravie a temperament. genetické testy a zdravotné vyšetrenia sú u nás samozrejmosťou. Predaj šteniatok len do overených a vybraných podmienok, so zmluvou, s garanciou genetického zdravia, doživotným chovateľským servisom a predkupným právom počas celého života nami odchovaných psov. Skúsenosti s plemenom od roku 2001, spolupráca s renomovanými chovateľskými stanicami sealyhamských teriérov po celom svete. Dot and Dash odchovala 2 svetových víťazov mladých a šteniatka s menom Dot and Dash môžete stretnúť vo výstavných kruhoch vo Švédsku, Dánsku, Čile, USA a v okolí Slovenska, či na Slovensku.

Odchov kvalitních a jedinců pro chov a výstavy.

Nejstarší chovatelská stanice plemene shiba v ČR. Chováme ve spolupráci s předními zahraničními chov.stanicemi shiby s výborným exteriérem a kontaktní povahou.

Chovatelská stanice Gold warden se nachází v Buchlovicích 12 km Od Uherského Hradiště. Momentálně máme 2 fenky shiba inu.

Chovatelská stanice Hvězda Hané se nachází 10 km od Olomouce a nabízí štěňátka za rozumnou cenu po úspěšných rodičích. V současné době chováme 1 pejska a 2 fenečky, všichni jsou několikanásobní šampioni. Všichni přátelé shib jsou u nás vítáni a těšíme se i na Vaši návštěvu.

Chovatelská stanice zabývající se chovem severských psů od roku 1989 a shiba inu od roku 1994.Krytí,kvalitní štěnata,chovatelský servis.

Chováme shiby již 6 let.Naše odchovy nás prezentují nejen  na výstavách v ČR ,ale i v zahraničí. Nabízíme na prodej štěňata z kvalitního spojení, otec-imp.Japonsko,I.Ch.Haguro No Katsuryuu Go Chuuou Hagurosow,šampion Holandska, matka - Beverly Jashisa, 3xNár.vítězka, čekatelka šampiona ČR a Polska, CACIB, BOB,atd.

Naše chovatelská stanice se věnuje jen chovu shib. Rodiče štěňátek můžete vidět u nás doma, rádi uvítáme Vaši návštěvu, kde se s nimi můžete blíže seznámit. Snažíme se, aby naše obchody měly mimo dobrého exteriéru i přátelskou a kontaktní povahu. 

ICY-ITADAKI KENNELS - We're the only one shiba kennel in the world with offspring in 20 different countries!

  • Shih-tzu (Chovatelská stanice ze Slavonína)

 
  • Shih-tzu (Chovatelská stanice Bohemia ACRO)

Nabízí celoročně kvalitní, perspektivní štěňata pouze s průkazem původu, vhodná pro výstavy, chov, ale i jako společník a kamarád, nebo pro sport agility. Štěňátka ve všech atraktivních barvách, po špičkových rodičích, import z několika zemí - USA, Belgie, Francie, Dánsko, Kanada, Švédsko.

 

Jsme chovatelská stanice plemene Shih-tzu a Samojed, která za svou relativně krátkou historii dosáhla velkých výstavních úspěchů. I přesto, že jsou v naší smečce několikanásobní šampioni několika zemí, ale také grandšampion, je pro nás chov pejsků především koníčkem a neskutečnou srdeční záležitostí!

Jsme málo známa chov.st.ale své pejsánky milujeme a máme velkou radost když na výstavách máme občas i nějaký ten ůspěch což není zrovna jednoduché jelikož nemáme až takové zkušenosti co se týče výstavního předvedení ale na jejich kráse to neubírá Shih-tzunky jsou prostě miláčci.

Tomuto krásnému plemeni se věnujeme již od roku 1996, kdy jsme si koupili naší první fenečku. V naší chovatelské stanici naleznete mnoho výstavně úspěšných jedinců. V chovu je pro nás důležitá kvalita nikoliv kvantita.

Vlastníme a chováme ty nejrozmazlenější šicánky na světě! V naší stanici razíme zásadu láskyplného odchovu, žádné klece či psince! Naším krédem je: Miluj psa jako bližního svého-oplatí ti to dvojnásob! Náš premiérový odchov v loňské sezóně porážel i veleúspěšné jedince z těch ,,nej" CHS!

Shih-Tzu, neboli Šicunky, jsou malé, veselé, dlouhosrsté plemeno, milující nade vše svého pána. Jsou mu neocenitelným kamarádem, přítelem a společníkem v každé situaci, v dobrém i zlém... A pokud těmto maličkým temperamentním a hrdým stvořením podlehnete, bývá to na celý život. Změna většinou nastává ve chvíli, kdy zjistíte, že jedna Šicunka zkrátka nestačí...Že lepší jsou alespoň dvě...

Plemeno shih-tzu s námi obývá jednu domácnost od roku 1999. Blaho našich pejsků je pro nás předností

Chováme od roku 1993 kdy se u nás narodil první vrh "šicunek".Tenkrát ještě jako SELIN CS.......

Jsme malá, nově založená CHS. Mít jednoho šicáčka nestačí, každé je jiné a přináší tolik radosti, co se vejde do srdíčka.Ochočí si vás ani se nenadějete.

Malá chovatelská stanice SHIH-TZU ze Sušice

Jsme malá chovatelská stanice z Prahy.

Chov psů plemene Shih-Tzu, nabídka psů na krytí.

Jsme nová chovatelská stanice,která se zabívá chovem krásného plemene shih-tzu

Forjana chovatelská stanice psů plemene siberian husky s tradicí od roku 1993. Orientuje se na chov výstavních linií. Její chovné zvířata jsou potomky amerických chovatelských stanic Arlington´s, Karnovanda´s, Innisfree´s atd.

zabýváme se chovem Sibiřských Husky přičemž se zaměřujeme na pracovní psy a s tim spojený mushing. Snažíme se držet standardu plemene, tedy žádné dnešní výstavní psy s kratkými nožičkami u nás nenajdete, nesnažíme se na druhou stranu ani o vítězství v závodech za každou cenu, tedy ani "alaskány" u nás nenajdete. Pokud sháníte klasického huskyho jste na správné adrese, pokud nesháníte můžete se alespoň podívat do našich galerii na nejkrásnější psí plemeno.

Jsme chovatelská stanice zabývající se chovem sibiřských husky.Naši psi jsou pro nás členy rodiny, nemnožíme štěňata, vrh štěňat plánujeme jen tehdy, kdy sami chceme omladit naši smečku, pak pokud se narodí štěňátek více, jsou k dispozici pro vážné zájemce. V současné době už neobjíždíme všechny výstavy jako jsme to dělali v našich začátcích, ale tak cca pětkrát do roka se nějaké výstavy zúčastníme. I tak všichni členové naší smečky mají splněný nejméně jeden šampionát.

Chovu plemene siberian husky se věnujeme od roku 1989. Chováme střední až výstavní typ huskyho. Věnujeme se nejen výstavám, ale i doktrekům a canisterapii.

Chovatelská stanice zabývající se chovem severských psů od roku 1989.Krytí,kvalitní štěnata a chovatelský servis.

čistě sportovní záměry

Chovatelská stanice SH. Psi se zúčastňuji sportu psích spřežení.

2 úžasná plemena - faraonský pes a sicilský chrt(Cirneco dell´Etna

Chovatelská stanice leonbergerů a Skotských teriérů.Štěňata,foto,informace o plemeni,zdraví,chovu,výstavy.

Chovatelska stanica kvalitnych a zdravych skotskych terierov.

Chovatelská stanice plemene briard, skotský teriér a anglický kokršpaněl.

Pro radost, potěšení, výstavy i chov.

Prezentace málo početného plemene Skye Terrier.

chovatelská stanice pro jediné plemeno - sloughi - arabský chrt, jejím cílem je chov původního typu sloughi s vysokým podílem arabské krve s důrazem na pevné zdraví a bezkonfliktní povahu,

Chovatelská stanice EL GUERROUJ plemene Sloughi. Sloughi je krátkosrstý chrt pocházející pravděpodobně z Orientu. Jako země původu je označeno Maroko. Psi, fenky, štěňata, galerie, výstavní i dostihové úspěchy. To vše na našich stránkách ...

chovatelská stanice arabských chrtů, zajímavosti ze života slug, zaměření na dostihy i výstavy, reportáže, bohatá fotogalerie

Databáze chovných fen a psů plemene Slovenský čuvač a seznam chovatelských stanic. Přehled výstav, inzerce a novinky.

Chováme toto plemeno pro jeho věrnost,velké hlídací schopnosti,pro jeho krásnou bílou barvu a mandlové oči.Májí rádi děti.

Slovenský čuvač je výborný společník celé rodiny a spolehlivý hlídač Vašeho majetku

Zadáme štěňata z očekávaného vrhu v 06/2009. více informací na našich WWW

Chováme ty nejlepší psí kamarády nejen k dětem. Hlavní důraz klademe na příjemnou bezkonfliktí povahu a současně podporujeme rozvoj přirozeného talentu hlídacího a strážného psa. Slovenský čuvač je pes, který Vás bude milovat a chránit.

Chovatelská stanice slovenských čuvačů se těší na Vaši návštěvu

Chovatelská stanice Slovenských čuvačů.Čuvač je mohutný bílý pastevecký pes,výborný hlídač.

"z Mikuláša"Chovateľská stanica prekrásneho slovenského národného plemena Slovenský čuvač priamo z krajiny povôdu.

Věnujeme se chovu, výstavám pro radost a potěšení ve společnosti tohoto krásného plemene.

Zajímavé, ale jen málo rozšířené plemeno ohaře, vhodné pro všestranné využití v myslivosti i jinde. Popis plemene, fotogalerie...

Stabyhoun (Chovatelská stanice Tornádo Erben)

Stabyhoun je nepřešlechtěné zdravé plemeno, jeden z nejmenších ohařů, lehce ovladatelný, nemá tak silně vyvinutý lovecký pud jako jiná plemena ohařů. Je to ideální rodinný pes pro sportovně založenou rodinu. Frízský ohař má vyrovnanou, nebojácnou povahu, miluje děti, vychází bez problémů se psy, může žít jak doma, tak i venku, péče o srst je minimální. Vhodný také na psí sporty, např. agility.

Osobní stránka psa Kena, rady pro zájemce o plemeno Staffordshirský Bull Terriér, fotogalerie

Chovatelská stanice SBT a stránky MultiCh. GLOCK Stawka Wieksza niž Žycie

Chovatelská stanice zabývající se chovem Stafordšírských bulteriérů od r.1998. Nabízíme štěňátka dle pořadníku, krytí, doprovod na výstavy a chovatelský servis. Rádi poradíme s výchovou a výcvikem tohoto úžasného plemene. Nezávazná návštěva vždy vítána.

Zdravotně, exteriérově i povahově úspěšní jedinci

Jsme malá chovatelská stanice z podhůří Orlických hor, která je domovem psa CH. Russo’s Ruffland FRANSIMO BOHEMIA, který se stal absolutním vítězem Joe Mallen Memorial 2008.

Stafík - rodinný pejsek, partner a kamarád pro aktivní páníčky. Štěňátka v naší ch.s. geneticky čistá od L-2 HGA.

Ch.Dream Tymy Fransimo Bohemia Ch.Pearl Magic Fransimo Bohemia Naším chovatelským cílem je odchovat štěňata zdravá, nejblíže typu a temperamentu plemene. Preferujeme anglické linie černé barvy, na které se v našem chovu zaměřujeme.

Stafíky máme pro jejich úžasnou povahu a pro radost,

Chovatelská stanice SBT ,chovatelský záměr: Výstavně úspěšní psi, kteři by byli šikovní i na výcvik .

Stafordšírský bulteriér (Chovatelská stanice Ragon Bullet)

V naší chov.stanici chováme s láskou nové jedince pro nové budoucí majitele,důkazem jsou i výstavní výsledky našich jedinců.

Zabýváme se chovem plemene Staffordshire Bull Terrier. Všichni naši staffíci s námi žijí v těsném kontaktu, jsou výstavně i sportovně vedeni. Svým vzhledem i povahou plně odpovídají standardu. Naším cílem je odchovat zdravá, temperamentní štěňátka odpovídající standardu.

Skvělé britské rodinné plemeno.

Očekáváme narození štěnat začátkem dubna od naší feny. Matka: BAKYRA Lefred-Medzalala (Sary Shaitan Kibirka Rusko x Iridzha Rusko) Otec: GASHISH Mia&Mia Lotyšsko (Lučar Rusko x Berendej Manana Rusko) dvouletý úspěšný a krásný pes junioršampión pobaltských rep.

10-ti leté zkušenosti s chovem středoasijského pasteveckého psa, profesionální poradenství-v odchovu, výběru, výživě, výchově a prezentace vašeho miláčka na výstavách. Profesionální výběr chovných párů, záruka kvality. Odchováno na 8 šampiónů ČR,SR,PLR,AU a dalších 8 čekatelů na tento titul. Pravidelná nabídka štěňat a dorostenců.

Na našich stránkách se dozvíte vše o asiatech a naší chovatelské stanici.

Feny naší chovatelské stanice, jejich výstavní výsledky, fotoalba, štěňátka, kontakty...

Vlastníme import.jedince ze země původu, nabízíme štěňátka po ruských rodičích. 100% ruská krev, vynikající krevní linie.

Chovatelská stanice "Medzhal Ala" zaměřující se na linie turkmenských a novosibirských psů s výběrem bílých a plavých linii. Chovatelská práce s importovanými jedinci ze země původu, krytí ,spolupráce, návštěvy CHS v RUS aj.

Chov plemen moskevský strážní pes, kavkazský ovčák, středoasijský pastevecký pes

Aktuality v sekci štěňata, jiné akce, výstavy atd.

zabýváme se plemenem SAO, štěňata, krycí pes, import ze země původu

chovatelská stanice ve středních čechách. Plemena MSP a SAO

 

Mezinárodně uznaná chovatelská stanice zabývající se chovem plemene Bernardýn, Americký kokršpaněl a Beagle

Prezentace chovatelské stanice, která se zabývá chovem svatobernardských psů.

Chov, krycí pes, výstavy, fotogalerie

ch. st. krátkosrstých a dlouhosrstých bernardýnů

chovný - krycí pes, CH ČR, CH SK, ICH